Aizdevums kāzām

By | 27 maijs, 2013

Kāzas katra cilvēka dzīvē ir liels notikums ir ir vēlme, lai tās būtu neatkārtojamas. Daļa topošoaizdevums kāzām jaunlaulāto ir bagāti, daļai palīdz vecāki un tuvinieki, bet pārējiem atliek vien naudas aizdevums kāzām. Minimālās pasākuma izmaksas sākas no 300 Ls, bet tās var viegli pārsniegt 2000 Ls – 5000 Ls. Lai kāzas vēlāk nebūtu jānožēlo, ir vērts pirms aizņemšanās rūpīgi pārdomāt savas vajadzības un finansiālās iespējas.

Saņemt aizdevumu kāzām

Naudas aizdevums kāzām ir pieejams jebkuram LR iedzīvotājam no 20 gadu vecuma. Atkarībā no vēlamās aizņēmuma summas, nauda kontā tiek ieskaitīta 1 stundā vai 4 dienu laikā. Nav vajadzīga ķīla vai galvotājs un pieteikšanās aizdevumam notiek internetā.


Izdevīgākais aizdevums kāzām Latvijā ?

Kad jāgatavojas kāzām, katrs lats ir no svara, tādēļ nešaubīgi izdevīgākais kredīta aizdevums ir tas, kurš pieejams ar zemākajām izmaksām (mazi komisijas procenti) un uz ilgāku atmaksas termiņu. Neviens neliedz atmaksāt naudu arī ātrāk, turklāt bez soda sankcijām, taču, ja tas nav iespējams, tad labāk ir ēst desu ar maizi, nevis desu ar ūdeni un pa reizei arī ar sviestu.

Šajos apstākļos labu risinājumu piedāvā uzņēmumi, kuru piedāvājumā ir aizdevums kāzām ar atlikto kredīta maksājumu. Praksē tas nozīmē, ka naudas aizņēmums ir pieejams tūlīt, bet parāds ir jāsāk atmaksāt tikai pēc 2 vai 3 mēnešiem. Izklausās pārāk labi, lai būtu patiesība ? Protams, šāds kredīts laulībām vai akcijas aizdevums nav pieejams vienmēr un visur, taču laiku pa laikam tas ir pieejams. Ja jums tas ir aktuāli, ielūkojieties šī portāla sākumlapā un iespējams atradīsiet meklēto aizdevumu kāzu rīkošanai jau pavisam drīz.

Cik maksā aizņemšanās internetā ?

Izvēloties ilgtermiņa kredītus, procentu likmes ir daudzkārt mazākas nekā piedāvā ātrie aizdevēji. Tradicionāli minimālā komisijas maksa vai procentu likme ilgtermiņa aizdevumiem sākas no 22% gadā, pie nosacījuma, ka ir tīra kredītvēsture un regulāri ienākumi. Gadījumā, ja ir slikta kredīta vēsture, iespējas aizņemties strauji kļūst mazākas un ir vērts apsvērt iespēju aizņemties uz otra laulātā vārda. Ja tas tomēr nav iespējams, var noderēt kāzu aizdevums pret auto ķīlu, kas ļauj turpināt lietot auto un iegūt papildus naudu pat šķietami bezcerīgās situācijās. Automašīna kalpo kā nodrošinājums, tādēļ aizdevējs ir gatavs piedāvāt aizņēmumu arī klientiem ar negatīvu kredītvēsturi vai bez oficiāliem ienākumiem. Naudu var saņemt pat 1 darba dienā, bet precīzu procentu likmi variet uzzināt, piesakoties aizņēmumam internetā.

Kopumā aizdevums kāžam var palīdzēt brīžos, kad salīdzinoši steidzami vajag naudu un ir vēlme padarīt laulību dienu neaizmirstamu. Aizņemieties atbildīgi.