Kā aizņemties naudu bez ķīlas, bez galvotāja un izziņas no darba devēja

By | 24 aprīlis, 2013

Šobrīd varianti kā aizņemties naudu ir daudzi un dažādi, taču tikai retais no tiem piedāvā iespēju aizņemties bez galvotāja un izziņas no darba devēja. Vēl retāki ir tie gadījumi, kas ļauj dabūt naudu bez procentiem un komisijas maksas. Kad vajadzīgs īstermiņa kredīts līdz 200 Ls un nav vēlmes pārmaksāt, vajag apskatīt  kredītu salīdzinātāju, portāla sākumlapā.

Piemērs, kā aizņemties naudu bez ķīlas

Viss, kas nepieciešams, lai aizņemtos naudu bez galvotāja un izziņām ir (1) bankas konts, (2) epasts, (3) mobilais telefons un (4) internetbankas pieslēgums. Pati aizņemšanās procedūra ir ļoti vienkārša un neprasa nekādas priekšzināšanas. Lai saņemtu kredītu jāveic sekojošas darbības:

  • jāsalīdzina visi aizdevumi (skat. kredītu salīdzinātāju, iespēja ietaupīt vismaz 10 Ls);
  • jāpiesakās un jāaizpilda pieteikuma anketa;
  • jāpārskaita reģistrācijas maksa uz kreditora bankas kontu;
  • jāsaņem nauda.

Priekšnoteikumi naudas aizdošanai internetā

Izdarot visu pareizi, aizņemties naudu ir vienkāršāk par vienkāršu, taču tikai pie nosacījuma, ka kredītņēmējam ir tīra kredītvēsture, regulāri ienākumi un atbilstošs vecums. Pēdējā laikā kreditori aizdod pārsvarā no 20 gadiem, taču ir arī tādi, kas aizdod no 18 līdz pat 75 gadu vecumam. Papildus tam, ja uz ienākumiem vai to neesamību daži naudas aizdevēji vēl piever acis, tad attiecībā uz kredītvēstures izvērtējumu prasības ir daudz stingrākas.

Pārbaudot informāciju par iepriekšējiem pārkāpumiem parādnieku reģistrā, naudas kreditori var iegūt vispārēju priekšstatu par klienta maksājumu disciplīnu. Ja ir pieļauti pārkāpumi un saistības ir pildītas neregulāri vai nav pildītas nemaz, pastāv liela iespēja, ka aizņemties naudu bez ķīlas būs problemātiski. No otras puses, liela daļa kredītņēmēju ir parādā komercbankām, taču bankas nedalās ar šo informāciju ar citiem uzņēmumiem. Tā rezultātā patēriņa kredīti ar negatīvu kredītvēsturi internetā var būt pieejami pat tajos gadījumos, kad saistības ar banku vairs netiek pildītas un ir iekrājušies parādi.

Būtu naivi iedomāties, ka kreditoru motivācija aizdodot naudu ir labdarība. Aizdevēju galvenā interese aizdodot naudu ir peļņa un neskatoties, ka tiek solīts pirmais kredīts bez maksas, visi kredītu devēji cer pelnīt no maksas par kredīta termiņa pagarināšanas (no 15% mēnesī) vai atkārtotas aizņemšanās. Ja jūs nezinat, kur aizņemties naudu, ir vērts izlasīt šai tēmai veltītu rakstu (skat. linku iepriekš), lai pilnvērtīgi apjaustu savas pašreizējās iespējas. Pretējā gadījumā pastāv iespēja aizņemties dārgāk, aizņemties neapdomīgi un nožēlot to vēl ilgu laiku pēc notikušā fakta.

Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt naudu savlaicīgi.