Kredīts bez izziņas

By | 26 novembris, 2012

Kad ir steidzama vajdzība, naudu vajag tūlīt un tagad. Kredīts bez izziņas no darba vietas vai VID šādā situācijā ir tieši tas, kas vajadzīgs. Kredītu var saņemt 10 minūtēs. Nav vajadzīga ķīla vai galvotājs, turklāt, aizņemoties līdz 200 Ls, veselu mēnesi nav jāmaksā komisijas maksa vai procenti. Piemērs – aizņemies 110 uz 30 dienām un noteiktajā termiņā atmaksā tos pašus 110 Ls. Vajag vairāk? Vari iegūt pat 1000 Ls 15 minutēs vai krietni vairāk 2 dienās. Uzzini, kurš kredīts bez izziņas ir lētākais šeit vai lasi līdz beigām un uzzini, kā aizņemties pareizi.

Ātrais kredīts bez izziņas internetā bez maksas

Šobrīd kredīts bez izziņas no darba vietas ir pieejams vairākos uzņēmumos, taču tikai retais no tiem ir pieejams bez procentiem. Uzņēmumi vēlas gūt maksimālu peļņu, tādēļ tā vietā, lai sniegtu maksimāli izdevīgu pakalpojumu iegulda lielus līzekļus reklāmas kampaņās un šādā veidā pievilina jaunus klientus. Tomēr visus tik viegli nevar apmānīt. Starp mums joprojām ir daudzi izglītoti un pietiekosi prātīgi cilvēki, kas paši pārbauda visu informāciju. Tieši šiem cilvēkiem ir radīts portāls atrsaizdevums.lv, kur sākumlapā iespējams atrast visizdevīgāko piedāvājumu jebkādām vajadzībām.

Bez maksas kredīts bez izziņas ir pieejams piecos uzņēmumos (skat. sadaļu – pirmais bez maksas – lapas augšpusē), taču visi šie piedāvājumi ir samērā atšķirīgi. Atšķiras maksimāli pieejamā summa, laiks, kurā nauda tiek izsniegta, procentu likmes, kā arī komisijas maksa par kredīta saņemšanu. Paralēli jāņem arī vērā ka ātrais kredīts bez izziņas katrā uzņēmumā ir pieejams tikai vienu reizi. Tas nozīmē, ka situācijās, kad vajadzīgs atkārtots aizdevums bez izziņas no darba vietas, ir vērts pameklēt citas alternatīvas. No otras puses, ja nauda ir vajadzīga patiešām steidzami un dārga ir katra minūte, tad aizņemšanās tajā pašā uzņēmumā var būt labāka alternatīva.

Kā iegūstams kredīts bez izziņas, bez ķīlas ?

Ātrie kredīti bez izziņas ir pieejami ikvienam Latvijas iedzīvotājam no 18 gadiem, tomēr patiesi plašas iespējas paveras, sasniedzot 20 gadu vecumu. Tieši šajā brīdī kļūst pieejami pilnīgi visi ātrie kredīti. Lai saņemtu naudas kredītu internetā ir vajadzīgs dators ar interneta pieslēgumu, mobilais telefons un internetbanka. Naudas aizdevuma bez izziņas saņemšana notiek izpildot četras vienkāršas darbības:

  1. jāsalīdzina visi kredīti bez izziņas internetā (ietaupi salīdzinot);
  2. jāaizpilda anketa izvēlētā aizdevēja mājas lapā;
  3. jāpārskaita 0,01 Ls uz kreditora bankas kontu (standarta likme, kas ļauj pārbaudīt, vai pieteikuma iesniedzējs ir tas par ko uzdodas);
  4. jāapstiprina kredīta pieprasījums (piezvanot, savā profilā vai ar sms).

Kad viss izdarīts atliek vien gaidīt. Prakse liecina, ka nauda tiek ieskaitīta 10 – 20 minūtēs un visātrāk to iespējams saņemt, ja ir konts aizņēmējam un aizdevējam ir vienā un tajā pašā bankā. Swedbank, SEB, Nordea, DNB un Citadele banku klienti parasit saņem naudu visātrāk, taču atseviķos gadījumos var nākties rēķināties pat ar 1 stundu līdz 1 dienu līdz naudas saņemšanai.

Kam var tikt atteikts naudas kredīts internetā?

Saskaņā ar statistiku visbiežāk problēmas ar kredīta atmaksu rodas cilvēkiem bez darba vietas un jauniešiem vecumā līdz 20 gadiem. Tieši šī iemesla dēļ kredīts bez izziņas visbiežāk tiek atteiks cilvēkiem ar sliktu kredītvēsturi vai bez pastāvīgiem ienākumiem. No otras puses aizdevums bez stabilas darba vietas tiek izsniegts samērā bieži. Kā tas notiek? Izlasiet rakstā – kredīts bez darba vietas. Liela daļa Latvijas iedzīvotāju saņem algu aploksnē, kreditori to zina un tieši šī iemesla dēļ aizdod naudu arī gadījumos, kad darba vietu oficiāli nav iespējams pierādīt.

Ieteikums – pirms aizņemties, izvērtējiet savas iespējas atmaksāt naudu savlaicīgi.