Kredīts caur mobilo telefonu

By | 26 maijs, 2013

Ātrais kredīts caur mobilo telefonu ļauj saņemt līdz 200 Ls. Tev nebūs vajadzīga ķīla vai izziņa no darba vietas. Pietiks ar (a) bankas kontu, (b) epastu, (c) internetbankas pieslēgumu un (d) mobilo telefonu. Lai saņemtu naudu, vienkārši piesakies aizdevumam, aizpildi anketu, apstiprini savu profilu un saņem naudu.

 

Kredīts caur mobilo telefonu ir pieejams divos variantos – (a) mobilais telefons ir ar interneta pieslēgumu, (2) vajadzīgs atkārtots aizdevums. Pirmajā variantā Tu caur mobilo telefonu vari izdarīt visu to pašu, ko caur datoru, t.sk. pieteikties kredītam. Otrajā variantā, lai aizņemtos caur mobilo telefonu nav vajadzīgs interneta pieslēgums. Atkārtots kredīta aizdevums vairākos uzņēmumos šobrīd ir pieejams, nosūtot sms ar savu identifikācijas kodu un vajadzīgao kredīta summu uz aizdevēja norādīto numuru. Ja lēmums ir pozitīvs, nauda kontā tiek ieskaitīta 10 – 15 minūtēs.

Kurš kredīts caur mobilo telefonu ir izdevīgākais ?

Šobrīd vairāki ātro kredītu un patēriņa kredītu uzņēmumi ļauj aizņemties caur mobilo telefonu no 1 Ls līdz 200 Ls bez komisijas maksas (0%) uz laiku līdz 30 dienām. Tas nozīmē, ka Tu vari aizņemties tagad, bet atmaksāt naudu no nākamās algas. Atdodot aizdevumu līgumā noteiktajā termiņā, varēsi atmaksāt tikai tik, cik paņēmi, līdzīgi kā aizņemoties no draugiem vai radiem. Izdevīgākie naudas kredīti caur mobilo telefonu šobrīd ir pieejami portāla sākumlapā.

Izvēloties aizdevumu, ir svarīgi pievērst uzmanību tādiem faktoriem kā (a) vecuma barjera, (b) kredīta saņemšanas laiks, (c) pieejamā summa, (d) aizdevuma pagarināšanas likme. Tieši pēdējais faktors var būt izšķiroši svarīgs,  jo ne vienmēr viss izdodas kā iecerēts un var būt vajadzīgs kredīta pagarinājums. Maksa par šo pakalpojumu svārstās no aptuveni 15% līdz aptuveni 30% no neatmaksātās aizdevuma summas mēnesī. Ja paņemts 70 Ls kredīts, tas var likties nieks, taču ātrais kredīts virs 150 Ls jau var radīt krietni lielākas galvassāpes.

Kam tiek atteikts kredīts internetā ar mobilo telefonu ?

Piesakoties aizdevumam, uzņēmuma speciālisti izvērtē, galvenokārt, tikai klienta kredītvēsturi. Ja kredītvēsture ir negatīva, aizņēmums tiek atteikts. Turpretim klientam ar pozitīvu kredītvēsturi vai bez kredītvēstures, aizdevums caur mobilo telefonu tiek piešķirts gandrīz 100% gadījumu. Teorētiski par atteikuma iemeslu var kalpot tas, ka aizņēmējam nav darba vietas, taču kreditoru iespējas pārbaudīt klientu ienākumus ir stipri ierobežotas, lai neteiktu nekādas. Šī iemesla dēļ bez liekiem sarežģījumiem ir iegūstami pat kredīti bez darba vietas. Jāatceras tikai, ka par nepatiesas informācijas paušanu var draudēt pat kriminālatbildība. Praksē tas šķiet nekad nav piemērots, bet riskēt nav vērts. Aizņemieties izdevīgi. Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt parādu savlaicīgi.