Kredīts pret auto ķīlu

By | 23 augusts, 2012

Šodien kredīts pret auto ķīlu ļauj saņemt līdz pat 90% no auto tirgus vērtības 1-2 dienu laikā. Turklāt pats labākais, ka Tu naudas kredīts pret auto ķīluvari turpināt braukt ar savu auto visu laiku, kamēr tas ir ieķīlāts. Piesakies kredītam pret auto ķīlu tagad vai izlasi rakstu līdz beigām un uzzini visu par aizņemsanās nosacījumiem, plusiem un mīnusiem. Atceries – aizņemies atbildīgi. Izvērtē savu maksātspēju.

Priekšnoteikumi kredīta pret auto saņemšanai

  1. Auto ir jābūt reģistrētam uz Tava vārda un tas nedrīkst būt vecāks par 20 gadiem;
  2. Automobilim ir jābūt izietai tehniskajai apskatei un jābūt OCTA apdrošināšanai (kredītiem virs 3000 EUR uz aizdevuma periodu ir jābūt arī KASKO apdrošināšanai);
  3. Auto nedrīkst būt neapmaksāts līzings. (Izņēmums – Ja līzinga atlikums ir neliels, Tu vari saņemt kredītu un daļu novirzīt līzinga nomaksai).

kredit.lv aizdevums pret automašīnu

Kredīta pret auto ķīlu priekšrocības

  • netiek vērtēti ienākumi (auto kalpo kā nodrošinājums aizdevuma piešķiršanai);
  • nav jāuzrāda kreditoram nekādi dokumenti. (Izņēmums – vēlies parakstīt līgumu nevis elektroniski, bet filiālē);
  • maksimālā kredīta summa – 15`000 EUR (iepriekš 10000 LVL);
  • maksimālais aizdevuma termiņš – 5 gadi.

Kā ieķīlāt auto internetā?

Procedūra kredīta pret auto ķīlu saņemšana ir ļoti vienkārša un ietver četrus vienkāršus soļus:

  1. piesakies kredītam internetā (jāaizpilda anketa, kurā jānorāda informācija par sevi – vārds, uzvārds, personas kods un par auto – reģistrācijas numurs, tehniskās pases numurs) Lēmums tiks pieņems 30 minūšu laikā un līgumu varēsi parakstīt elektroniski vai dodoties uz uzņēmuma filiāli Rīgā, K. ulmaņa gatvē 86F
  2. Uzreiz pēc līguma noslēgšanas, uz CSDD ar kurjeru tiks nosūtīta pilnvara. Lai apstiprinātu šo pilnvaru Tev būs jādodas uz tuvāk CSDD filiāli (Rīgā, Bauskas ielā) un jāreģistrē auto kā nodrošinājums aizdevuma saņemšanai. Šajā brīdī aizdevums pret auto ķīlu jau var tikt uzskatīts par gandrīz saņemtu.
  3. Finišs – uzreiz pēc pilnvaras apstiprināšanas varēsi saņemt naudu līdz pat 90% apmērā no auto tirgus vērtības un varēsi turpināt braukt ar savu auto kā līdz šim.
Procentu maksājumi un  nodevas

Maksa par dokumentu noformēšanu ir 1 santīms un tā būs jāpārskaita uz uzņēmuma kontu tajā brīdī, kad veiksi kredīta pieteikumu. Vienlaikus jārēķinās, ka, kredīts pret automašīnas ķīlu ir saistīts ar nelielām izmaksām. Nav noslēpums, ka vēl pirms eiro ieviešanas, dodoties apstiprināt nodrošinājuma pilnvaru uz CSDD, bija jāsamaksā valsts nodeva 21 LVL apmērā. Precīzu procentu likmi iespējams aprēķināt uzņēmuma mājas lapā , taču, piemēram, par 1000 LVL kredītu pret auto ķīlu uz sešiem mēnešiem būs jāmaksā 206 LVL mēnesī jeb 1236 LVL par visu periodu. Attiecīgi, aizņemoties uz vienu gadu, ikmēneša maksājums būtu 116,86 LVL, bet par visu periodu būtu jāsamaksā 1402 LVL. Šobrīd likmes ir pielīdzinātas Latvijas pāreijai uz eiro. Tādējādi kopumā kļūst redzams, ka palielinoties aizdevuma termiņam samazinās ikmēneša maksājums, taču palielinās kopējā summa, kas būs jāatmaksā visa perioda laikā.

Auto kredīta atmaksa

Ātrais kredīts pret auto ķīlu ir jāatmaksā līgumā  noteiktajā termiņā, taču, ja vēlies to vari izdarīt arī krietni vien ātrāk bez soda sankcijām. Turklāt atmaksājot ātrāk varēsi ietaupīt krietnu summu, jo kredīta procenti būs jāmaksā tikai par faktisko auto aizdevuma izmantošanas periodu. Ja rodas problēmas ar kredīta atmaksu, termiņu ir iespējams pagarināt, taču tas būs maksas pakalpojums, kura apmērs tiks noteikts klientam un aizdevējam savstarpēji vienojoties. Lai nejauši nepalaistu garām ikmēneša auto kredīta atmakas termiņu, katru mēnesi saņemsi atgādinājumu uz epastu vai dzīvesvietas adresi (pēc izvēles) un mobilo telefonu.

Ja esiet pārliecināti, ka pēc noteikta laika saņemsiet ievērojamu naudas summu, kas ļaus mierīgi atlīdzināt visu kredīta summu vienā maksājumā, variet aizņemties uz ilgāku laika periodu. Tādā veidā ikmēneša maksājums par kredītu pret auto ķīlu būs mazāks, taču saņemot lielos ienākumus, varēsiet vienā ņēmienā nomaksāt visu kredītu. Sanāks krietni vien izdevīgāk.

Neskatoties uz Latvijas pievienošanos eirozonai, aizņemšanās pret auto ķīlu joprojām ir viens no veidiem kā tikt pie lielāka finansējuma salīdzinoši ātri. Ja iepriekš bija iespējams aizņemties līdz 10 tūkstošiem latu, tad pašlaik salīdzinoši jaunu automašīnu īpašnieki var aizņemties pat nedaudz vairāk kā iepriekš. Praksē gan aizņēmēji izvēlas krietni vien mazākas summas un tas ir arī labi, jo aizņemtā nauda tomēr būs jāatmaksā.