Kredīts uz diviem gadiem

By | 29 novembris, 2012

Kad jāveic lielāki darbi, vajadzīga vairāk nauda. Kredīts uz diviem gadiem sniedz iespēju iegūt līdz pat 7000 Ls bez ķīlas. Procentu likme aizdevumam ir no 1,6% mēnesī jeb 22% gadā. Turpinājumā aplūkosim, kā atrast izdevīgāko kredītu un kā nepārmaksāt ne santīmu, bet vēl pirms tam, tu vari uzzināt,  kurš ir izdevīgākais ilgtermiņa kredīts (spied zemāk).

Kam ir pieejams kredīts uz diviem gadiem?Patēriņa kredīts internetā uz diviem gadiem ir pieejams ikvienam no 20 gadiem. Atkarībā no tā, cik liels naudas kredīts vajadzīgs, to iespējams iegūt 15 minūtēs vai 2 dienās. Aizdevumu līdz 1000 Ls var iegūt 15 minūtēs, bet, ja vajag vairāk, būs nepieicešamas aptuveni divas dienas. Pirms aizdot naudu tiek izvērtēta klienta kredītvēsture un ienākumu regularitāte (apjoms). Papildus tam, ja nepieciešams kredīts virs 1000 Ls tiks vērtētas arī klienta kredītsaistības.

Kādi kredīti šobrīd ir pieejami?

Šobrīd kredītu uz 2 gadiem internetā piedāvā ļoti atšķirīgi uzņēmumi. Kreditori, kas aizdod līdz 1000 Ls vai 1500 Ls ietilpst ātro kredītu uzņēmumu kategorijā. Naudu var saņemt ļoti vienkārši un ātri, taču procentu likmes ir samērā augstas un sākas no 10% mēnesī. Ātrie kredīti ļauj saņemt aizdevumu uz diviem gadiem bez izziņas, bez ķīlas un atsevišķi uzņēmumi aizdod naudu arī bez ienākumu pārbaudes. Ja šobrīd esiet bez darba vai arī strādājat nelegāli, izlasiet rakstu kredīti bez darba vietas.

Otra aizdevēju kategorija ir kredītiestādes, kas izsniedz ilgtermiņa aizdevumus. Naudas kredīts uz diviem gadiem šajās iestādēs ir ierasta prakse. Maksimālais termiņš ir pieci gadi, bet maksimālā summa, kas pieejama bez ķīlas un galvotāja ir 7000 Ls. Procentu likme sākas no 1,6% mēnesī, taču konkrēta procentu likme un kredīta atmaksas grafiks tiek sastādīts katram cilvēkam individuāli. Pieteikuma aizpildīšana ir bez maksas. Ja vajadzīgs lielāks aizdevums, aizpildiet anketu kreditora mājas lapā un sagaidiet atbildi. Pieteikuma aizpildīšana pati par sevi neuzliek nekādas saistības, taču ļauj gūt detalizētu priekšstatu par pakalpojumu.

Trešā kategorija ir uzņēmumi, kas izsniedz kredītus pret ķīlu. Piemēram, aizņemoties pret automašīnas ķīlu var iegūt līdz pat 90% no auto vērtības 1 dienas laikā. Tiek piedāvāts arī kredīts uz diviem gadiem (maks. termiņš pieci gadi). Iespējams aizņemtiet arī pret nekustamā īpašuma ķīlu, taču jāņem vērā, ka abos gadījumos pastāv risks saistību nepildīšanas gadījumā zaudēt ieķīlāto kustamo vai nekustamo īpašumu.

Kā izvēlēties izdevīgāko piedāvājumu un ietaupīt naudu?

Internets, tv un pat tramvaji ir pārbāzti ar dažādām aizdevumu reklāmām, tomēr sekojot reklāmām nav iespējams uzzināt, vai tas ir izdevīgākais un vai nav kādas slēptas izmaksas. Šo problēmu apzinās arī Patērētāju tiesību aizsardzības centrs un Ziemeļvalstu partnerdienesti. Lai ar problēmu cīnīties 2013. gadā plānots veikt detalizētu ātro kredītu uzņēmumu un to komercprakses izpēti. Tādējādi var prognozēt, ka 2013. gadā patēriņa kredītu tirgus darbība varētu tikt sakārtota un uzlabota. Patlaban vienīgais veids kā uzzināt, kurš kredīts uz 2 gadiem ir lētākais, ir tos visus salīdzināt. Ņemot vērā, ka tas ir sarežģīts un laikietilpīgs process, esam izveidojuši kredītu salīdzinātāju (skat. linku raksta sākumā), kas ļauj atrast piemērotāko piedāvājumu dažu minūšu laikā.

Papildus tam, kad vajadzīga nauda, izvērtējiet iespējas aizņemties no draugiem vai radiem. Tas varētu būt nesalīdzināmi lētāk, taču rūpīgi jāizvērtē savas iespējas atmaksāt naudu savlaicīgi. Labāk ir zaudēt nekā draugu. Kredīts uz diviem gadiem var šķist labs risinājums, bet tas tomēr ir samērā ilgs laiks. Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas spējas un finansiālās iespējas.