Soho Group kredīts

By | 20 aprīlis, 2013

Soho Group piedāvā visātrāko kredītu internetā. Naudas aizņēmums klienta kontā tiek ieskaitīts jau 10 minūtes pēc kredīta pieprasījuma apstiprināšanas, pie nosacījuma, ka naudas pārskaitījums ir jāveic vienas komercbankas ietvaros. Soho kredīts neprasa ķīlu, galvotāju vai jebkādu papīru aizpildīšanu. Vienkārši piesakies aizdevumam, apstiprini savu profilu un saņem naudu kontā. Svarīgi – primais kredīts līdz 350 eur bez komisijas maksas (0%) uz 1 mēnesi.

Aprēķināt man pieejamo kredītu

Kam pieejams Soho Group kredīts ?

Šobrīd Soho kredīts pieejams ikvienam Latvijas iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 70 gadiem ar regulāriem soho group kredītsienākumiem. Izvērtējot kredīta pieteikumu uzņēmuma speciālisti pievērš uzmanību arī klienta kredītvēsturei un gadījumā, ja klients ir iekļauts parādnieku reģistrā, tad iespējas aizņemties strauji samazinās. Taisnības labad gan jānorāda, ka tā nav tikai Soho Group īpatnība, bet prakstiski visu ātro kredītu, patēriņa kredītu un arī komercbanku kopēja iezīmē. Aizņemums ar sliktu kredītvēsturi mūsdienās ir vajadzīgs daudziem, taču pieredze liecina, ka to saņemt ir ārkārtīgi sarežģīti. Viena no alternatīvām cilvēkiem, kuriem ir savs automobilis ir naudas kredīts pret auto ķīlu līdz 90% no auto vērtības. Pieteikšanās aizdevumam izmaksā 1 santīmu un individuāls kredīta piedāvājums tiek sagatavots mazāk kā 1  stundas laikā. Pats būtiskākais gan ir tas, ka aizņemšanās pret auto paredz, ka kredītņēmējs var turpināt lietot savu autmobili visu kredīta atmaksas laiku.

Kas vajadzīgs, lai aizņemtos no Soho ?

Aizņemšanās no Soho Group ir viegla, taču to var izdarīt tikai tie cilvēki, kuriem ir (1) mobilais telefons, (2) epasts un (3) bankas konts, uz kuru pārskaitīt saņemto naudu, kā arī (4) internetbankas pieslēgums (jāpārskaita reģistrācijas maksa uz soho credit bankas kontu.  Pieteikties aizdevumam var tikai Latvijas pastāvīgie iedzīvotāji ar deklarētu dzīvesvietu Latvijas Republikas teritorijā. Visātrāk naudu kontā saņem Swedbank, Nordea, Citadele un DNB bankas klienti, jo tieši šajās komercbankās soho group ir atvērts bankas konts.

Ja rodas problēmas ar kredīta atmaksu, soho group aizdevums var tikt pagarināts, taču, ja vēlaties atmaksāt aizņēmumu ātrāk variet to droši darīt bez jebkādiem papildus maksājumiem.

Kopumā visizdevīgākais kredīts no soho group būs tiem kredītņēmējiem, kas iepriekš šajā uzņēmumā nekad nav aizņēmušies. Aizņemies līdz 150 Ls un 30 dienu laikā atmaksā tikai tik, cik paņēmi. Ērti, vienkārši un izdevīgi, taču aizņemies atbildīgi un rūpīgi izvērtē savas iespējas atmaksāt kredītu savlaicīgi.