Pirmais bez maksas

Šobrīd ātrais aizdevums bez procentiem un komisijas maksas ir pieejams katrā uzņēmumā 1 reizi. JAUNUMS – kredīts bez komisijas procentiem uz 40 dienām (parasti 30 dienas).  Termiņa beigās jāatmaksā tieši tik, cik aizņēmāties un nekas vairāk. Nauda kontā 10 – 20 minūtēs. Izvērtē rūpīgi savu maksātspēju. Aizņemies atbildīgi.

Aizdevējs Pirmais aizdevums bez % (eur) Reģistrācija (eur) Vecums Naudas saņemšana Maks. summa (rur) Maks. termiņš
kredits365 Jaunums – kredītlīnija
0,01 18 – 70 15 minūtēs 3000 3 gadi informācija
minicredit līdz 300 0,01 20 – 75 10 minūtēs 425 30 dienas informācija
creditone līdz 350
0,01 21 – 70 15 minūtes 1500 12 mēneši
informācija
creditone līdz 300
0,01 20 – 65 15 minūtes 500 40 dienas
informācija
kredits365 līdz 300 0,01 20 – 75 10 minūtēs 500 30 dienas informācija
līdz 350 0,01 20– 65 15 minūtēs 500 30 dienas informācija

Kā iegūstams īstermiņa bezprocentu kredīts ?

pirmais kredīts bez procentiem un bez maksas komisijas

Kas jāzina par bezmaksas kredītu ?

Ievadā jau pieminētais bezprocentu aizdevums internetā (ātrais kredīts) ir īpašs AKCIJAS piedāvājums, kas ļauj jaunajiem klientiem ietaupīt reālu naudu. Aizņemoties, piemēram, 100 EUR uz 20 vai 30 dienām jums noteiktajā termiņā būs jāatmaksā tikpat, cik paņēmāt. Nauda kontā tiek ieskaitīta aptuveni 10 – 20 minūtēs, pie nosacījuma, ka klientam un aizdevējam ir konts vienā un tajā pašā bankā.

Tu varēsi aizņemties jau tūlīt, ja atbilsti šādiem nosacījumiem:

  • saņem regulārus ienākumus;
  • neesi iekļauts parādnieku datu bāzē (negatīva kredītvēsture);
  • ir bankas konts, epasts un mobilais telefons.

Ieteikums – Visu akciju noteikumi attiecas tikai uz jaunajiem klientiem. Iepriekš jau esi aizņēmies internetā ? Izvēlies citu kreditoru, varēsi ietaupīt.

Kas notiek, ja kredīts netiek atlīdzināts savlaicīgi ? Ja aizdevums netiek atmaksāts savlaicīgi, jums pastāv divi varianti – (a) samaksāt par kredīta termiņa pagarinājumu (šo iespēju nepiedāvā visi uzņēmumi) vai (b) maksāt soda naudu par saistību nepildīšanu. Pirmajā gadījumā jūs samaksājat noteiktu summu par līguma pagarināšanu, bet tā nesamazina kredīta pamatsummu. Otrajā gadījumā aizdevējs vispirms mēģinās ar jums sazināties, lai vienotos par kompromisu, bet sliktākajā scenārijā sazināsies ar parādu piedzinējiem, lai atgūtu savu naudu. Ņemiet vērā, ka ilgstoša kredītsaistību nepildīšana var novest pat pie lietas nonākšanas līdz tiesai un savas kredītvēstures sabojāšanai. Izklausās bīstami, bet patiesībā tas nav nekas īpašs, jo šādi nosacījumi ir spēkā pilnīgi visiem kredītiem, t.sk. aizņemoties bankā.

Kā atmaksāt kredītu ?

Saskaņā ar LR likumdošanu jums ir tiesības atgriezt kredītu arī priekšlaicīgi, nemaksājot par to neko papildus. Visērtāk atmaksāt parādu, ir, pārskaitot naudu uz aizdevēja bankas kontu no savas internetbankas profila. Swedbank, SEB, DNB, Nordea, Citadele, Norvik banka, GE Money vai jebkurai citai bankai, kas apkalpo privātpersonas Latvijā ir sava internetbankas versija. Ja saprotat, ka internetbankas pieejas kodi ir bloķēti vai pazaudēti, bet laika vairs nav daudz, dodieties uz savas bankas filiāli. Par naudas pārskaitīšanu no filiāles būs jāmaksā komisijas maksa, taču tas viennozīmīgi būs lētāk nekā nokavēt kredīta atmaksas termiņu.

Kādas ir aizņemšanās alternatīvas ?

Bezprocentu naudas aizdevumi jeb ātrie kredīti ir šobrīd pats izdevīgākais aizņemšanās veids, pie nosacījuma, ka izpildat visus līguma nosacījumus un atgriežat parādu savlaicīgi. Tajā pašā laikā visu kategoriju top kredīti internetā ir apkopoti šī portāla sākumlapā, bet, ja vajadzīgs aizdevums uz ilgu termiņu, ielūkojoties lapas augšpusē, sadaļā ilgtermiņa aizdevumi. Paralēli vērts ņemt vērā, ka pirms aizņemšanās internetā vienmēr ir jāizvērtē iespējas dabūt aizdevumu no tuviniekiem vai draugiem. Situācijā, kad pirmais kredīts bez maksas vai pat kredīts bez ķīlas vairs nav pieejams, vērts apsvērt kredītu pret auto ķīlu. Šis variants paredz, ka jūsu auto kļūst par garantiju aizdevumam, bet jūs joprojām varat turpināt lietot savu automobili. Pieteikumi kredītam tiek izskatīti 30 minūtēs, bet naudu var saņemt pat tajā pašā dienā.

Atrsaizdevums.lv izmantošana ir bezmaksas nekomerciālām vajadzībām. Mēs esam neatkarīgi, jo nepiederam nevienam aizdevējam. Informācija tiek atjaunota regulāri, bet, ja atradi kādu kļūdu, lūdzu atraksti mums.

Kontakti|Par mums|Privātums|Saistību atruna|