Aizdevums ar jebkadu kreditvesturi

By | 27 marts, 2013

Ja vajadzīgs kredīts, kredītvēstures izvērtējumam būs būtiska nozīme. Neskatoties uz to, Latvijā joprojām ir pieejams aizdevums ar jebkadu kreditvesturi. Atkarībā no tā, cik liels kredīts nepieciešams, aizdevumu variet saņemt gan ar, gan bez ķīlas. Ja Tu esi vismaz 18, bet labāk 20 gadus vecs, tad aizdevumu vari saņemt pat dažu minūšu laikā.


Kā iegūstams aizdevums ar jebkādu kredītvēsturi internetā ?

Nav nekāds noslēpums, ka saņemot kredītņēmēja iesniegumu, aizdevēji parasti izvērtē trīs faktorus: (1) vecumu, (2) ienākumus un (3) aizdevums ar jebkadu kreditvesturikredītvēsturi. Minimālā vecuma barjera nekad nav zemāka par 18 gadiem, jo to nepieļauj likumdošana, bet maksimālais vecuma slieksnis ir katra kreditora brīva izvēle. Praksē kreditori bieži nevēlas aizdot naudu pensionāriem, taču, protams, ne visi. Otrs faktors – ienākumi ir arī būtisks, jo ļauj kreditoram izdarīt secinājumus par kredītņēmēja materiālajām iespējām atmaksāt aizdevumu noteiktajā termiņā. Atlīdzināt parādu bez ienākumiem ir ļoti sarežģīti, taču tas ir iespējams, ja ir turīgs partneris, vecāki vai draugi. Šī iemesla dēļ daļa naudas aizdevumi internetā ir pieejami bez darba vietas pārbaudes. Visbiežāk ātros aizdevumus bez darba vietas piedāvā tieši ātro kredītu uzņēmumi, jo aizdodot nelielas summas risks ir lielāks un parasti, saņemot draudu vēstuli, kredītu atmaksā praktiski ikviens.

Trešais un būtiskākais faktors, kas ļauj veikt prognozes par klienta spējām aizņemties internetā ir kredītvēsture. Teorētiski klientiem ar sliktu kredītvēsturi kredītus nevajadzētu piešķirt, taču dzīve nav tikai melna un balta. Pirms atteikt aizdevumu, kreditori iepazīstās ar kredītņēmēja kredītvēsturi, nokārtotajām un nenokārtotajām parādsaistībām un pieņem izsvērtu lēmumu. Ja pārkāpums vai parāds ir mazs, tad kredīts var tikt piešķirts. Papildus tam ir kāda nianse – ātro  kredītu uzņēmumiem nav pieeja Latvijas bankas kredītu reģistram, kurā tiek apkopota informācija par saistībām pret komercbankām. Šī iemesla dēļ ātrais aizdevums var būt pieejams pat tādās situācijās, kad ir lielas nenokārtotas parādsaistības pret vienu vai vairākām bankām. Tādējādi naudas aizdevums ar jebkadu kreditvesturi ir pieejams salīdzinoši vienkārši. No otras puses, ja esiet palikuši parādā kādam citam, piemēram, mobilo telefonu sakaru operatoram, tad aizņemties ātro kredītu būs daudz grūtāk, bet ir vērts mēģināt jebkurā gadījumā.

Vai man ir pieejams naudas aizdevums ar jebkadu kreditvesturi ?

Iepriekšējā paragrāfā jau sniedzām atbildi, ka daudzos gadījumos klienti var pretendēt uz aizdevuma saņemšanu ar sliktu, sabojātu vai pat ļoti sliktu kredītvēsturi. Ko darīt, ja aizdevums tomēr tiek atteikts? Šāds scenārijs ir pavisam reāls, jo naudas aizdevums ar jebkādu kredītvēsturi, tomēr ir vairāk veiksme nekā likumsakarība. Ja kredīts tiek atteikts, jums joprojām ir pieejams patēriņa kredīts pret automašīnas ķīlu. STOP. Neviens nesaka, ka auto ir jāatstāj svešā stāvlaukumā. Jūs joprojām varēsiett turpināt ar to braukt. Maksimālā summa, ko ļauj iegūt kredīts pret automašīnas ķīlu ir 90% no automobiļa vērtības, taču ne vairāk kā 10 tūkstoši latu. Ja vēlaties uzzināt vairāk par šo iespēju, spiediet uz iepriekš minētā linka. Atcerieties – aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt naudu savlaicīgi.