Mini kredits

By | 28 marts, 2013

Mazais mini kredits jeb vienkārši ātrais aizdevums internetā palīdz, kad steidzami vajag naudu. Vienkārši piesakies kredītam, aizpildi anketu, pārskaiti reģistrācijas maksu 1 santīma apmērā un gaidi atbildi. Kreditors izvērtēs tavu pieteikumu un, ja lēmums būs pozitīvs, pārskaitīs naudu uz tavu bankas kontu 10 – 20 minūšu laikā.

Kurš mini kredits ir vislētākais un izdevīgākais ?

Neskatoties uz to, ka “mini kredits” ir pavisam neliels naudas aizdevums, tomēr ir svarīgi, lai par tā izmantošanu būtu jāmaksā pēc iespējas mazāk. mini kreditsLaimīgā kārtā pašlaik vairāki kreditori ļauj īstermiņā aizņemties bez procentiem un komisijas maksas. Tas nozīmē, ka ikviens LR iedzīvotājs, kas ir vecumā no 18 līdz 75 gadiem var aizņemties līdz 25 Ls  – 200 Ls un atmaksāt tik, cik paņemts. Lai izmantotu šo piedāvājumu, aplūkojiet atrsaizdevums.lv sākumlapā, kurš naudas mini kredits ir jums piemērotākais, aizpildiet anketu, sekojiet instrukcijām un pavisam drīz nauda jau būs kontā.

Praksē mini kredits ir pieejams gan cilvēkiem bez darba vietas, gan ar sabojātu kredīta vēsturi, tomēr visvieglāk aizņemties, protams, ir ar regulāriem ienākumiem un tīru kredītvēsturi. Saņemot klienta anketu kreditēšanas speciālisti pārbauda informāciju specifiskās parādnieku datu bāzēs (uztur privāti uzņēmumi), lai pārliecinātos, ka potenciālais klients nav kādam jau parādā lielas naudas summas. Ja visi rādītāji ir normas robežās, tad kredīts tiek pārskaitīts uz klienta kontu pavisam drīz. Paralēli iespējams aizņemties arī gadījumos, kad kredītvēsture ir sabojāta sadarbībā ar kādu no komercbankām. Latvijā pārstāvētās bankas nevēlas dalīties ar informāciju ar citiem uzņēmumiem, līdz ar to ļoti bieži mini kredits tiek izsniegts klientiem, kam ir ļoti slikta kredītvēsture. No vienas puses, tas var tikt uzskatīts par plusu, taču no otras, papildus parādu nasta var vēl vairāk apgrūtināt kredītņēmēja finansiālo veselību.

Cik maksā mini kredits bez ķīlas internetā ?

Ievadā jau norādījām, ka pašlaik mini kredits no 18 gadiem ir pieejams bez komisijas maksas un bez procentiem uz laiku līdz 30 dienām. Atmaksājot naudu noteiktajā termiņā nekas papildus nebūs jāmaksā. Svarīgi – ja kādreiz vēlaties aizņemties internetā atkārtoti, izvēlieties citu kreditoru, jo mini kredits bez maksas katrā uzņēmumā ir pieejams tikai vienu reizi. Aizdevēji šo piedāvājumu ir ieviesuši tikai tādēļ, lai pelnītu uz atkārtotiem apmeklējumiem, taču jūsu mērķis ir ietaupīt, nevis palīdzēt viņiem nopelnīt.

Apstākļos, kad mini kredits nevar tikt atmaksāts savlaicīgi, ir jāmaksā par kredīta termiņa pagarināšanu. Lai pagarinātu kredītu uz 1 mēnesi būs jāsamaksā no 12,5% līdz 25% no neatmaksātās kredīta summas. Ja tas netiek izdarīts un parāda summa kopā ar soda sankcijām pārsniedz 100 Ls, kreditors ir tiesīgs parāda piedziņu nodot parādu piedziņas uzņēmumam, kas tālāk papildus pieprasa maksāt par saviem pakalpojumiem. Galarezultātā mini kredits no izdevīga darījuma var pāraugt īstā murgā, jo papildus tiek sabojāta arī kredītvēsture. Ja tas notiek, tad iespējas aizņemties no citiem uzņēmumiem vai komercbankām kļūst būtiski mazākas. Hipotekārais kredīts, patēriņa kredīts, auto līzings, šie ir tikai daži no pakalpojumiem, kas var būt vajadzīgi katram no mums tuvāko 20 gadu laikā. Neļaujiet, lai mini kredits un neapdomīga aizņemšanās sabojā izredzes aizņemties. Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt kredītu savlaicīgi.