Aizdevums internetā ar ķīlu

By | 30 marts, 2013

Ātrais aizdevums internetā ar ķīlu tiek izmantots samērā reti, taču tas ļauj aizņemties pat vairākus tūkstošus latu. Pieteikšanās kredītam ir vienkārša, ērta un savu kredītlimitu ir iespējams uzzināt dažu minūšu ilgākais dažu stundu laikā. Brīžos, kad steidzami vajag naudu, lielākājai daļai Latvijas iedzīvotāju noder kredīts bez ķīlas, taču ir situācijas, kad ar to vien ir par maz un tieši šajā brīdī kredīta aizdevums ar ķīlu var noderēt.


Kurš aizdevums internetā ar ķīlu ir izdevīgākais ?

Izvērtējot vairākus variantus, esam nonākuši pie secinājuma, ka izdevīgākais kredīts ar ķīlu ir aizdevums pret auto un tam ir vairāki iemesli. Pirmkārt, kredīts pret auto ir pieejams daudz ātrāk nekā aizdevums pret nekustamo īpašumu. Otrkārt, procentu likmes gan vienam, gan otram kredītam ir samērā līdzīgas. Treškārt, nespējot pildīt kredīta saistības var tikt zaudēta ķīla, taču daudz labāk ir zaudēt automašīnu nekā savu dzīvokli, māju vai zemi. Ceturtkārt, aizdevums ar auto ķīlu ļauj turpināt lietot savu automašīnu, jo tā tiek ieķīlāta tikai uz papīra un kalpo kā garantija. Ja jums ieinteresēja šis piedāvājums, vairāk par to variet uzzināt tepat atrsaizdevums.lv (skat. sadaļu ilgtermiņa aizdevumi raksta augšpusē).

Ekonomiskās krīzes apstākļos (2008. – 2011.) liela daļa Latvijas iedzīvotāju, kas iepriekš bija ņēmuši hipotekāro kredītu bija spiesti atdot savu mājokli bankām vai arī paši devās uz ārzemēm. Šobrīd gandrīz katrā latviešu ģimenē vismaz 1 – 2 tuvinieki strādā ārpus Latvijas un nav paredzams, ka varētu atgriezties mājās. Tas ir sāpīgi, taču ir svarīgi nepieļaut citu kļūdas. Aizdevums internetā var izlīdzēt kā īstermiņa risinājums. Tāpat arī kredīta aizdevums ar ķīlu internetā var noderēt, lai aizpildītu robu budžetā, taču pirms aizņemšanās ir ārkārtīgi svarīgi izvērtēt savas iespējas un spējas aizņemto naudu arī atmaksāt.

Kas notiek, ja kredīta saistības nav iespējams izpildīt savlaicīgi ?

Apstākļos, kad kredīts netiek atlīdzināts savlaicīgi, parasti tiek piedāvāta iespēja pagarināt līguma darbības termiņu (ne vienmēr). Maksa par šo pakalpojumu katram kreditoram ir savādāka, tādēļ ir vērts to noskaidrot vēl pirms līguma parakstīšanas. (Saskaņā ar LR likumdošanu visas izmaksas tiek iekļautas līgumā). Ja kredīta saistības netiek pildītas savlaicīgi, tad klientam ir jāmaksā soda sankcijas (var pārsniegt 1% dienā) un var tikt sabojāta arī kredītvēsture. Pēdējais no faktoriem ir vērtējams ļoti negatīvi, jo apgrūtina iespējas saņemt jebkuru citu kredītu. Aizņemieties atbildīgi.