Naudas kredīti svētku dienās

By | 1 aprīlis, 2013

Svētki ir viens no jaukākajiem brīžiem, taču vienlaikus arī ir skaidrs, ka tie ir arī vieni no dārgākajiem visa gada laikā. Šajos apstākļos ir būtiski, ka naudas kredīti svētku dienās ir pieejami tāpat kā jebkurā citā dienā. Vienkārši piesakies aizdevumam, seko instrukcijām un kredīts bez ķīlas būs tavs jau pavisam drīz. Ja vēlies aizņemties maksimāli izdevīgi, ielūkojies atrsaizdevums.lv sākumlapā ievietotajā kredītu salīdzinātājā un atrod, kurš naudas aizdevums ir tev vispiemērotākais.

Vai ātrie naudas kredīti svētku dienās ir laba doma ?

Pirms aizņemties internetā katram no mums ir jāatbild uz jautājumu, vai naudas kredīti svētku dienās ir patiešām nepieciešami. Aizņemoties tagad, vēlāk nāksies iztikt ar mazāku naudas daudzumu un, ja pietrūks var nākties aizņemties atkārtoti. Tas neapšaubāmi ir bīstami, tādēļ pirms aizņemties vajag obligāti izvērtēt savas spējas un iespējas atlīdzināt aizdevumu savlaicīgi. Šobrīd naudas kredīti svētku dienās ir pieejami bez galvotāja un bez komisijas maksas (0%) uz laiku līdz 1 mēnesim. Tas nozīmē, ka, aizņemoties līdz 200 Ls, uz laiku līdz 1 mēnesim būs jāatmaksā tikai tik, cik paņemts un nekas vairāk.

No otras puses, svētki ir ģimenes kopā būšanas pasākums. Pilnīgi iespējams, ka kāds no ģimenes locekļiem var izlīdzēt un aizdot trūkstošo naudas summu. Atmaksas termiņš būs elastīgāks un arī procentu likmes būs krietni zemākas nekā jebkuram  no kredītiem. Protams, viss iepriekš minētais ir spēka tikai pie nosacījuma, ka tuviniekiem ir finansiālās iespējas palīdzēt un jums ir labas savstarpējās attiecībās. Paralēli, jāņem vērā, ka, aizņemoties no privātpersonām – tuviniekiem, vai radiem ir izšķiroši svarīgi būt godīgiem. Ja neesiet pārliecināti, ka varēsiet atdot parādu noteiktajā termiņā, nesoliet. Attiecību sabojāšana gan īstermiņā, gan ilgtermiņā ir daudzas reizes dārgāka nekā jebkuras procentu likmes, jo runa ir par jūsu dzīvi,  nevis naudu.

Kurš ir izdevīgākais naudas kredīts svētkos ?

Ievadā jau norādījā, ka visi ātrie aizņēmumi ir salīdzināmi atrsaizdevums.lv sākumlapā. Izdevīgākie naudas kredīti svētku dienās ir tie, kurus iespējams saņemt bez komisijas maksas un bez ķīlas uz laiku līdz 30 dienām, savukārt ilgtermiņā izdevīgākie ir tie, kas pieejami ar zemākām procentu likmēm. Ja neesiet pārliecināti, ka ātrais kredīts internetā ir jums piemērots, neaizņematies vispār. Labāk ir pievilkt jostu nekā iekulties parādos un sabojāt kredītvēsturi. Aizņemieties atbildīgi.