Ātrie sms kredīti Latvijā bez maksas

By | 2 aprīlis, 2013

Mūsdienās ātrie sms kredīti Latvijā bez maksas kļūst aizvien grūtāk pieejami. Vairumā gadījumu minimālais vecuma slieksnis ir paaugstināts līdz 20 gadiem un arī prasības pēc darba vietas (regulāriem ienākumiem) un pozitīvas kredītvēstures ir daudz nopietnākas nekā vēl pirms gada. Šajos apstākļos ātrie sms kredīti bez maksas var šķist fantastika, taču tā ir realitāte.

Ja Tev ir vismaz 18 vai 20 gadi un ir steidzami vajadzīga papildus nauda, tad ātrie sms kredīti var palīdzēt īstermiņā aizņemties bez ķīlas un bez procentiem.

Pieteikties sms kredītam internetā

 

Lai pieteiktos kredītam, spiediet uz pogas vai vienkārši dodieties uz portāla sākumlapu un izvēlēties, kurš sms kredītu aizdevums ir jums izdevīgākais. Vairāki kreditori ļauj jaunajiem klientiem pirmajā reizē aizņemties uz 0%, taču tikai uz laiku līdz 1 mēnesim. Tas ir labs risinājums, ja vajadzīgs 100 Ls – 200 Ls kredīts, taču nederēs, ja ir vajadzīga lielāka summa. Šādos apstākļos daudz noderīgāki būs patēriņa kredīti internetā, kas pašlaik ļauj aizņemties, neizejot no mājas, līdz pat 7000 Ls uz laiku līdz 5 gadiem. Būtiski ņemt vērā, ka patēriņa kredīti ilgtermiņā un vidējā termiņā ir daudzas reizes izdevīgāki, jo to procentu likmes ir līdz pat 10 reizēm mazākas nekā spēj piedāvāt ātrie sms kredīti. Detalizētāk par ilgtermiņa patēriņa kredītiem jūs variet uzzināt sadaļā patēriņa kredīti. Lai ko jūs arī neizvēlētos, aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt kredītu savlaicīgi.

Vai ātrie sms kredīti Latvijā ir pieejami bez reģistrācijas maksas ?

Aizņemšanās pirmajā reizē nav iespējama tikai ar sms. Darījuma un klientu datu drošības dēļ, pirms izsniegt kredītu, aizdevējs lūdz aizpildīt vienkāršu anketu un pārskaitīt reģistrācijas maksu 1 santīma apmērā. Daļa kreditoru no šīs prasības atsakās un lūdz tikai aizpildīt anketu, taču tādu kļūst aizvien mazāk. Paralēli šādu iespēju joprojām piedāvā daži patēriņa kredīti (skat. iepriekš), taču prakse liecina, ka tieši sms kredīti Latvijā bez maksas ir kļuvuši par vispopulārāko aizdevumu veidu Latvijā. Ņemot vērā pašreizējo ekonomisko situāciju var droši apgalvot, ka tas tā ir uz palikšanu.