Kredīts bez pirmā maksājuma

By | 3 aprīlis, 2013

Brīžos, kad naudas ir mazāk kā vajag un arī mazāk kā gribētos, var noderēt kredīts bez pirmā maksājuma. Aizņemties iespējams uz laiku līdz 1 mēnesim (bez komisijas procentiem) vai pat uz laiku līdz 5 gadiem. Vajadzīgs kredīts, piesakies un uzzini visu par aizņemšanās nosacījumiem tūlīt.

Pieteikties kredītam bez pirmā maksājuma

 

Šobrīd ātrais kredīts bez reģistrācijas maksas un bez pirmās iemaksas (maksājuma) ir pieejams vairākos uzņēmumos. Maksimālā aizdevuma summa, ko šādā veidā var saņemt ir 200 Ls (15 minūtēs), bet, ja esiet gatavi maksāt komisijas maksu, tad variet aizņemties arī vairāk. Naudas kredīts bez pirmā maksājuma ir pieejams jebkuram LR iedzīvotājam no 18 gadu vecuma. Līdz ar likumdošanas izmaiņām vairums kreditoru gan aizdod tikai no 20 gadiem, taču joprojām ir arī tādi kreditori, kas ir gatavi aizdot naudu uzreiz no pilngadības sasniegšanas brīža.

Vai ātrie aizdevumi nav bīstami ?

Ātrie naudas aizņēmumi bez ķīlas viennozīmīgi nav nekāda rotaļlieta. Lai arī jaunajiem klientiem ir pieejams izdevīgs kredīts bez pirmā maksājuma, tomēr tikai pie nosacījuma, ka naudas kredīts tiek atlīdzināts savlaicīgi. Apstākļos, kad kredīta atmaksas termiņš kavējas, ir jāmaksā par līguma termiņa pagarināšanu (no 12,5% mēnesī). Pretējā gadījumā kreditors ir tiesīgs piemērot soda sankcijas, kuru apmērs var pārsniegt pat 1% no neatmaksātās summas dienā. Paralēli problēmas ar kredīta atmaksu var novest arī pie kredītvēstures sabojāšanas un tas būtu pats bēdīgākais, jo tieši kredītvēsture ir tas faktors, kas nosaka, vai klients saņems kredītu un, ja saņems, tad uz kādiem nosacījumiem.

Pirms aizņemšanās naudas aizdevējs parasti izvērtē divus faktorus – (1) klienta kredītvēsturi un (2) ienākumu apjomu. Gadījumā, ja kredītvēsture ir slikta, tad aizņemšanās ir problemātiska, taču ne neiespējama. Paralēli, ja klienta ienākumi ir mazāki nekā minimālā alga vai nav vispār, liela daļa kreditoru var atteikt aizdevuma izsniegšanu. Par to gan nebūtu īpaši jāuztraucas, jo šādā situācijā var nonākt ikviens no mums. Aizņemties bez regulāriem ienākumiem ir bīstami, jo atmaksāt kredītu savlaicīgi vienkārši nav no kā. Ja nauda tomēr ir vajadzīga, tad var izlīdzēt kredīti bez darba vietas.

Joprojām neesiet izlēmuši, kuri kredīti bez pirmā maksājuma ir jums izdevīgākie, ielūkojieties portāla atrsaizdevums.lv sākumlapā un salīdziniet, kurš naudas aizdevums šobrīd ir lētākais.
Aizņemieties atbildīgi.