Ātrais aizdevums pret pensiju

By | 25 jūlijs, 2013

Pensijas vecums Latvijā nes sev līdzi daudzas pārmaiņas. Tajā pašā laikā ātrais aizdevums pret pensiju ir pieejams gluži tāpat kā jebkurš ātrais kredīts. Viss, kas vajadzīgs ir griba un rūpīga savu iespēju apzināšana. Viss turpmākais ir darīšanas jautājums. Izdevīgākie aizdevumi pieejami šeit.

Kurš aizdevums pret pensiju ir izdevīgākais ?

Izvēloties aizdevumu, pievērs uzmanību šādiem faktoriem – (1) pieejamā kredīta summa, (2) aizdevuma procentu likme, (3) maksa par kredīta pagarināšanu, (4) papildus informācijai. Ja iepriekš neesat aizņēmušies, tad jums ir pieejams ātrais kredīts bez procentiem uz 30 dienām.

Naudas saņemšanai ir vajadzīgs – (1) epasts, (2) bankas konts, (3) mobilais telefons. Piesakoties aizņēmumam, vajadzēs pārskaitīt 0,01 Ls uz kreditora kontu.  Šī prasība ir obligāta un nodrošina, ka aizdevējs saņem precīzu jūsu konta numuru un vienlaikus novērš krāpniecības riskus.  Kredīta aizdevums pret pensiju kopumā ir pieejams salīdzinoši viegli, jo pensionāri tiek uzskatīti par vieniem no čaklākajiem saistību pildītājiem.

Lai darījums būtu veiksmīgs, pirms aizņemšanās rūpīgi izvērtējiet savas vajadzības un finansiālās iespējas, jo kredīts būs arī jāatmaksā.

Kuriem pensionāriem kredīts tiek atteikts ?

Latvijas likumdošana neparedz nekādus ierobežojumus vecuma pensionāriem. Tajā pašā laikā daudzi aizdevēji ir ieviesuši savas vecuma barjeras – 65, 68, 70, 72 vai 75 gadi. Tas nozīmē, ka kredīts virs 75 gadiem internetā nav pieejams un atliek vien vērsties komercbankās. Lai arī bankas šobrīd ir ļoti pasīvas un naudu kredītā izsniedz nelabprāt, tomēr mēģināts nav zaudēts.

Otrs iemesls, kādēļ naudas kredīts varētu tikt atteikts ir negatīva kredītvēsture. Cilvēki, kas jau iepriekš nav pildījuši saistības tiek uztverti kā ļoti riskanti. Ja aizdevēja biznesa uzstādījumos nav noteikts par katru cenu palielināt klientu loku, tad aizdevumi ar sliktu kredītvēsturi, visticamāk, nebūs pieejami. Šis ierobežojums ir spēkā pat tad, ja iepriekšējās parādsaistības jau sen ir nomaksātas.

Šobrīd likumdošanā ir ierosinātas izmaiņas, kas paredzēs, ka tiks veidots vienots kredītu reģistrs, kurā tiks iekļauta arī informācija par klientu pozitīvajām saistībām. Tie ir kredīti, kas paņemti un atmaksāti, jo šobrīd uzņēmumi apkopo tikai datus par kavētajām kredītsaistībām.

Kopumā aizdevums pret pensiju ir viens no tiem variantiem, kā tikt pie papildus naudas pat mazāk kā 15 minūtēs, pie nosacījuma, ka konts ir tajā pašā bankā, kur aizdevējam. Aizņemieties atbildīgi.