Ātrie kredīti bez darba vietas

Ātrie kredīti bez darba vietas pārbaudes internetā 2013

Pašreizējā ekonomiskajā situācijā daudzi cilvēki Latvijā ir bez darba un palikuši bez iztikas līdzekļiem. Ātrie kredīti bez darba vietas pārbaudes vairs netiek piedāvāti un nav pieejami cilvēkiem, kam nav nekādi oficiāli ienākumi (pabalsts, stipendija, pensija, autoratlīdzība, a;ga). Izmaiņas likumdošanā uzliek kreditoriem par pienākumu kontrolēt klientu maksātspēju. Tā rezultātā aizņemties bez ķīlas un regulāriem ienākumiem, kas ļauj atmaksāt aizdevumus vairs nav iespējams.

ātrie kredīti bez darba vietas

Vairāki pētījumi liecina, ka tikai katrs sestais Latvijas iedzīvotājs, zaudējot darbu varētu no saviem uzkrājumiem iztikt trīs mēnešus līdz pusgadu. Tas nozīmē, ka situācijās, kad nav ienākumi atliek divi risinājumi – (1) censties atrast ienākumus, (2) aizņemties no tuviniekiem vai draugiem (3) aizņemties citur un braukt prom no Latvijas, uz valsti, kurā darbu ir iespējams atrast un par saņemto algu dzīvot cilvēka cienīgu dzīvi. Cilvēcīgi raugoties, daudz vēlamāks ir pirmais variants, jo šeit ir pavadīta visa dzīve, ir draugi, radi, ierastā vide, valoda, daba, taču vienlaikus ir saprotams, ka daudzi nosliecas par labu otrajam variantam.  Nav brīnums, ka katrā ģimenē vai draugu lokā vismaz kāds jau ir aizbraucis un sen dzīvo ārpus mūsu valsts robežām. Ātrie kredīti bez darba vietas šādā situācijā daudziem šķiet labs risinājums, taču kā jau ievadā norādījām, aizņemties bez ienākumiem vairs nav iespējams, jo kreditori par šādu rīcību var saņemt sodu. 

Ātrie kredīti LR iedzīvotājiem ar regulāriem, oficiāliem ienākumiem

Pirms domāt par kredītiem internetā vai jebkuru citu aizdevumu ir jāatbild uz šādiem jautājumiem – (a) vai man tas ir vajadzīgs, (b) vai varu to atļauties, (c) vai saprotu, ka ātrie kredīti ir paredzēti tikai īstermiņa vajadzībām, (d) vai saprotu, ka procentu likmes internetā parasti ir augstākas nekā jebkuram citam aizdevumam ? Kad ieguvumu un zaudējumu analīze ir veikta, atliek pieņemt lēmumu. Ja plāno aizņemties dari to atbildīgi. Šis ir nopietns lēmums.

Patlaban jaunajiem klientiem ar regulāriem ienākumiem un tīru kredītvēsturi internetā ir iespējams aizņemties līdz 150 Ls bez komisijas maksas. Paņemot aizdevumu šodien, 30 dienu laikā būs jāatmaksā tie paši 150 Ls. Ja sanāk aizkavēties, būs jāmaksā krietni vairāk (par aizdevuma pagarināšanu). Ja kreditors atbalsta aizdevuma piešķiršanu, nauda aptuveni 10 minūtēs – 1 stundā tiek ieskaitīta klienta kontāt kontā.

Ātrā kredīta atmaksas kārtība

Līdzīgi kā dodoties kalnos un sasniedzot virsotni nevar līdz galam priecāties par uzvaru, jo vēl ir jātiek lejā, tā arī attiecībā uz ātrajiem kredītiem aizņemšanās ir tikai puse no panākuma, jo vēl daudz svarīgāk ir kredītu savlaicīgi atmaksāt. Kredīts ir jāatmaksā, pārskaitot naudu uz kreditora norādīto bankas kontu līgumā noteiktajā termiņā. Ja rodas neparedzēti šķēršļi un to izdarīt nav iespējams, var veikt kredīta pagarināšanu (maksas pakalpojums) uz 7,14, 21 vai 30 dienām. Neliekoties ne zinis par saistību ievērošanu, pret klientu var tikt piemērots soda sankciju mehānisms, kur soda nauda var pārsniegt pat 1% dienā no neatmaksātās kredīta summas.  Veicot pat aptuvenus aprēķinus, ir skaidrs, ka soda naudā sakrāsies ļoti ievērojamasumma un pastāv iespēja, ka, nespējot atmaksāt pamatsummu, visu laiku maksāsiet tikai procentus. Šāds variants nav utopija, tā ir noticis ar samērā daudziem vieglpārtīgiem cilvēkiem.

Cik bīstami ir ātrie kredīti bez darba vietas  pārbaudes ?

Izmaiņas likumdošanā Latvijā vairs nepieļauj šādu kredītu izsniegšanu un arī mūsu kaimiņvalstīs aizņemties bez darba vietas (Lietuva – kreditai bedarbiams) netiek piedāvāts. Paldies mūsu likumdevējiem, kas veica izmaiņas, kā rezulātā tiek pasargāta sabiedrības neaizsargātākā daļa – bezdarbnieki, jaunieši studenti, jaunās ģimenes un pensionāri.  Ja jums ir vajadzīgs aizdevums un ir reāla darba vieta un reāli ienākumi vismaz minimālās algas apmērā, ielūkojieties portāla sākumlapā. Svarīgi – lai kādi arī nebūtu jūsu materiālie apstākļi, neaizmirstiet izvērtēt savu maksātspēju un aizņemieties atbildīgi.

3 Comments

  1. Labs padoms, bet, ja gribat zināt vairāk. apmeklējiet mūsu lapu. Daudz plašāka informācija un izvērtēti vairāki kritēriji.

Atrsaizdevums.lv izmantošana ir bezmaksas nekomerciālām vajadzībām. Mēs esam neatkarīgi, jo nepiederam nevienam aizdevējam. Informācija tiek atjaunota regulāri, bet, ja atradi kādu kļūdu, lūdzu atraksti mums.

Kontakti|Par mums|Privātums|Saistību atruna|