Divi ātrie kredīti pie viena aizdevēja

By | 30 maijs, 2012

“Vai ir iespējams saņemt vairākus ātros kredītus pie viena aizdevēja vienlaicīgi?” Atbilde ir, jā, taču svarīgi noskaidrot iemeslus, kādēļ to vēlaties darīt, jo šeit slēpjas papildus riski, kas liecina, ka ir problēmas ar finanšu plūsmas plānošanu, tādēļ ir ļoti rūpīgi jāizvērtē, vai nepieciešams palielināt kredīta limitu. Katrs pats sev atradīs pareizāko atbildi, jo katra situācija ir individuāla, taču iespēju robežās aizņemties nevajadzētu.  

Kā saņemt otru kredītu pirms pirmā atmaksas?

Latvijā tikai viens uzņēmums (SMSCredit) piedāvā iespēju saņemt otru ātro kredītu pie sevis, pirms vēl ir atmaksāts pirmais aizdevums, taču uz zināmiem priekšnoteikumiem, no kuriem būtiskākais ir limits. SMSCredit ir noteicis, ka papildus var aizņemties ne mazāk kā 20 Ls. Katram klientam ir savs limits, ja aizņēmāties pirmo reizi, tad jūsu limits ir 200 Ls, ja otro 250 Ls u.t.t.  Par papildus aizņemšanos būs jāmaksā komisijas maksa, kuras lielums ir noteikts cenrādī, taču kredīta termiņš nemainīsies. To, cik liela summa jums ir pieejama iespējams aplūkot, ielogojoties savā klienta profilā. Ja jūs esat paņēmuši pirmo kredītu 100 Ls, tad jūs varat saņemt vēl 100 Ls kā papildus kredītu, ja ir paņemti 180 Ls, tad varat saņemt vēl 20 Ls. Uzņēmuma noteiktais limits ir 200 Ls un papildus drīkst aizņemties ne mazāk kā 20 Ls.

Otra alternatīva. Aizņemieties no cita uzņēmuma. Patlaban konkurence ir samērā liela un vairāki aizdevēji piedāvā pirmo kredītu bez maksas uz laiku līdz 30 vai pat 45 dienām. Šādi ir iespēja ietaupīt vairākus desmitus vai pat simtus latu, taču esiet ļoti uzmanīgi, ja jau šobrīd esiet iekļuvuši naudas grūtībās, tad ir jābūt 100% drošam, ka spēsiet atmaksāt naudu savlaīcīgi. Pretējā gadījumā varat iekļūt parādu spirālē, no kuras izrauties saviem spēkiem ir gandrīz neiespējami. Labākais risinājums ir neaizņemties, bet, ja nauda tomēr nepieciešama, aplūkojiet kredītu salīdzinājumu.

 [button link=”http://www.atrsaizdevums.lv” type=”big” color=”green”] salīdzināt kredītus[/button]

 Ātrā kredīta termiņa pagarināšana

Kredīta pagarināšanu piedāvā gandrīz visi uzņēmumi, taču iespēju robežās būtu jācenšas neizmantot šo pakalpojumu, jo par to ir jāmaksā komisijas maksa (12,5 %- 30% mēnesī) un ātrais kredīts pavisam ātri kļūst neizdevīgs. Šāda scenārija gadījumā labāk ir mest kaunu pie malas un aizņemties no draugiem vai radiem. Ieautpīsiet krietnu naudas summu un iegūsiet milzīgu motivāciju atmaksāt naudu savlaicīgi.

Aizņemies atbildīgi un izvērtē savas iespējas atmaksāt.