Aizdevumi internetā no 18 gadu vecuma

By | 30 maijs, 2012

 Aizdevumi internetā visiem 18 gadus sasniegušajiem

Sasniedzot pilngadību (18 gadus), ikvienam Latvijas iezīvotājam kļūst pieejami aizdevumi internetā, kuru saņemšanai nepieciešamas vien 15 minūtes. Ja tikko esi kļuvis 18 gadus vecs un nepieciešams aizdevums, tad rūpīgi izvērtē savas iespējas atmaksāt, jo to izdarīt ir daudz grūtāk nekā naudu vienkārši notērēt.

Aizdevuma saņemšanas noteikumi

Aizdevumu internetā no 18 gadiem  piedāvā Credit24 un Mogo.

Mogo jau pirmajā reizē piedāvā aizdot līdz 3000 eur, kas liecina, ka uzticas klientiem vairāk nekā vairums konkurentu. Izņēmums – nedrīkst iepriekš būt kavēti kredītmaksājumi, līgumsaistību izpildi (neesi iekļauts parādnieku reģistros). Lai saņemtu aizdevumu ir nepieciešams mobilais telefons un bankas konts.

Credit24 aizdevumu izsniedz tikai pie nosacījuma, ja ir pierādāmi, regulāri ienākumi (izziņa no darba vietas) un tīra kredītvēsture. Maksimālā kredīta summair 4000 eur un aizņemties iespējams uz laiku līdz 2 gadiem. Lai saņemtu aizdevumu nepieciešams tikai bankas konts un aktīvs mobilā telefona pieslēgums.

Kā saņemt aizdevumu internetā?

1. Salīdzini visus aizdevējus pēc svarīgākajiem kritērijiem (pagarināšanas maksa, naudas izsniegšanas termiņš, komisijas maksa);

2) Piesakies pie izvēlētā aizdevēja (jāreģistrējas mājas lapā);

3) Pārskaiti 1 santīmu uz uzņēmuma kontu (verificēsi savu personību);

3) Saņem naudu savā kontā.

Nauda kontā ienāks 10 minūšu līdz 1 dienas laikā. Precīzs laiks būs atkarīgs no (1) uzņēmuma darbinieku noslogojuma konkrētajā brīdī (jāizvērtē informācija par katru klientu), (2) starpbanku pārskaitījumu īpatnībām (visātrāk naudu saņemsiet, ja jums un aizdevējam ir konts vienā un tajā pašā bankā. Zināmākajiem kreditoriem ir konti visās lielākajās Latvijas komercbankās)

Aizdevumu pagarināšanas iespējas

Aizņemoties internetā, reti kurš iedomājas, ka varētu būt nepieciešams līguma termiņa pagarinājums un nemaz nepievērš uzmanību procentu likmēm, taču tas ir ļoti vieglprātīgi. Pagarināšanas likme variē robežās no 12,5% līdz pat vairāk kā 30% mēnesī, tādēļ šis ir ļoti svarīgs kritērijs, kuru svarīgi ņemt vērā. Pagarināšanu ir iespējams veikt ļoti vienkārši. Viss, kas nepieciešams ir aizpildīta veidlapa savā jaunizveidotajā klienta profilā (internetā) vai nosūtīta sms uz uzņēmuma norādīto numuru, norādot savu unikālo reģistrācijas kodu. Svarīgi šajā gadījumā ir ielāgot, ka īsziņa ir jānosūta no tā numura, kuru piereģistrēji savā profilā, pretējā gadījumā tā netiks ņemta vērā.

Ja esi tikko sasniedzis 18 gadu vecumu, tad aizdevumi internetā ir pilnīgs jaunums, taču nezināšana neatbrīvo no atbildības. Esi prātīgs un izvērtē savas iespējas atmaksāt savlaicīgi.