Kredīts bez ķīlas 5000

By | 4 decembris, 2012

 To var saņemt pat 15 minūtēs, taču pirms aizņemies rūpīgi izvērtē iespējas atmaksāt naudu noteiktajā termiņā. Ikviens kredīts prasa nopietnu attieksmi, sevišķi, ja runa ir par lielām summām. Lai saņemtu aizdevumu, aizpildi pieteikumu, norādot visu nepiecieāmo informāciju par sevi.

Kurš ir izdevīgākais kredīts bez maksas un bez ķīlas?

Šobrīd kredīts bez ķīlas pieejams pieejams vairumā Latvijas komercbanku, kā arī dažos uzņēmumos. Piemēram, šobrīd ilgtermiņa aizdevumi līdz 5000 Ls  ir pieejami gan ar, gan bez ķīlas, turklāt aizņemties bez ķīlas ir pat nedaudz izdevīgāk. Piemēram, šobrīd procentu likme patēriņa kredītiem bez ķīlas sākas no 22% gadā, bet pret auto ķīlu no 2,5% mēnesī. Maksimālais termiņš uz kuru nauda tiek aizdota ir 5 gadi, taču jāņem vērā, ka, jo garāks līguma darbības termiņš, jo lielāka būs summa, ko nāksies atmaksāt visa perioda laikā. Atšķirībā no ātrajiem kredītiem, kurus iespējams iegūt uz 30 dienām pat bez procentiem (skat. salīdzinājumu sākumlapā), ilgtermiņa patēriņa kredīti bez ķīlas nav iegūstami bez komisijas maksas. Iemesli?  No vienas puses, lielo kredītu tirgū ir mazāka konkurence un augsts pieprasījums, no otras puses ekonomiskā krīze ir padarījusi uzņēmumos daudz piesardzīgākus.


Kopumā iemesli, kādēļ nepieciešams kredīts bez ķīlas 5000ls apmērā ir daudzi un dažādi, taču populārākie ir pirmā iemaksa mājokļa iegādei, nauda dzīvokļa remontam vai auto iegādei. Vēl 2007. gadā tika izsniegti hipotekārie kredīti 100% un pat 110% apmērā, šodien tas vairs netiek praktizēts. Maksimālā summa, ko patlaban var iegūt mājokļa iegādei ir aptuveni 80 – 90 procenti no mājokļa vērtības. Prasība pēc pirmās iemaksas ir kļuvusi par universālu prasību un ļauj aizņemties tikai tiem cilvēkiem, kas lēmumu par mājas vai dzīvokļa iegādi ir pieņēmuši krietnu laiku iepriekš un ir veikuši uzkrājumus.

Kā notiek pieteikšanās kredītam līdz 5000 eur?

Lai pieteiktos naudas kredītam 5000 eur un lielākā apmērā ir jāaizpilda anketa kreditora mājas lapā. Aptuveni 1 – 24 stundu laikā savā epastā saņemsiet individualizētu piedāvājumu, kurā būs detalizēti norādīts kredīta atmaksas grafiks, ikmēneša maksājuma lielums, pieejamā kredīta summa, procentu likme un daudzas citas detaļas. Pieteikšanās aizdevumam vienmēr ir bez maksas, taču jārēķinās, ka gadījumā, ja izlemsiet par aizdevuma noformēšanu, no jums, tiks prasīta maksa par kredīta  noformēšanu. Patēriņa kredītiem var tikt piemērota komisijas likme ar noteiktu procentu likmi no kredīta apmēra). Interneta priekšrocība šajā gadījumā ir tā, ka ir iespējams pieteikties vairākiem aizdevumiem, saņemt vairākus piedāvājumus un izvēlēties sev izdevīgāko.

Kredīti bez ķīlas 5000eur apmērā tiek piešķirts, pamatojoties uz kredītvēstures, ienākumu un kredītsaistību izvērtējuma. Aizņemties bez darba vietas jeb bez regulāriem ienākumiem tik lielu summu bez ķīlas nav iespējams. Savukārt kredīts ar sliktu kredītvēsturi, iespējams, varētu tikt piešķirts tiem klientiem, kuru ienākumi ļauj veikt naudas aizdevuma atmaksu un, kuru kredīta saistību pārkāpums ir bijis nenozīmīgs (ir ticis novērsts).

Alternatīva kredītam internetā ir aizņemšanās no draugiem, radiem vai paziņām. Tuvinieki viennozīmīgi piedāvās izdevīgākus nosacījumus, taču jārēķinās, ka, nepildot saistības, variet zaudēt nevis mantu, bet draugu un tas, bieži vien, ir daudzas reizes sāpīgāk. Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt naudas kredītu savlaicīgi.