Nauda kredita

By | 3 decembris, 2012

Patlaban nauda kredita ir pieejama pilnīgi visiem. Tu vari aizņemties bez ķīlas un bez procentiem dažās minūtēs, ja vajadzīgi vien pāris simti latu vai mazāk. Savukārt, ja esi gatavs piemaksāt, tad vari saņemt 1000 Ls, 2000 Ls vai 5000 Ls. Aplūko, kurš naudas kredīts ir lētākais šeit vai lasi turpinājumu un uzzini visus par un pret.

Kā iegūstama nauda kredītā?

Apstākļos, kad vajadzīga papildus nauda kredita reizēm gadās pieņemt nepārdomātus lēmumus, taču no tā iespējams izvairīties. Ietaupīt 10 Ls, 20 Ls, 50, Ls vai pat 250 Ls vēlas katrs un to tiešām ir iespējams izdarīt pavisam vienkārši. Viss, kas nepieciešams, lai ietaupītu ir salīdzināšana. Būtu kļūdaini iedomāties, ka visi kredīti ir vienādi. Ir daudzas un dažādas nianses, no kurām klientiem būtiskākās esam salīdzinājuši portāla atrsaizdevums.lv sākumlapā.

Kopumā nauda kredītā ir iegūstama, veicot dažas vienkāršas darbības:

  • salīdzini visus naudas kredītus;
  • aizpildi pietiekuma anketu izvēlētā aizdevēja mājas lapā;
  • pārskaiti 0,01 Ls uz naudas kredīta devēja bankas kontu (šī ir standarta procedūra, kas ļauj pārbaudīt aizņēmēja identitāti. Daži kreditori to nemaz neprasa);
  • apstiprini kredīta summu (visvieglāk to izdarīt savā profilā vai nosūtot sms).

Tas arī viss. Ja veiksmīgi esi izpildījis visas darbības nauda kredita tiks ieskaitīta kontā aptuveni 10 – 20 minūtēs. Papildus gan jāņem vērā, ka šādu naudas pārskaitīšanas ātrumu var nodrošināt tikai tajos gadījumos, kad aizņēmējam un aizdevējam ir konts vienā un tajā pašā bankā. Swedbank, SEB, Nordea, DNB,Citadele un GE Money ir populārākās bankas, līdz ar šo banku klientiem problēmām ar naudas savlaicīgu saņemšanu nevajadzētu rasties.

Priekšnoteikumi naudas saņemšanai

Nauda kredita internetā ir pieejama visiem Latvijas pastāvīgajiem iedzīvotājiem no 18 gadu vecuma pie nosacījuma, ka ir tīra kredītvēsture. Ja personīgā kredīta vēsture ir sabojāta, tad aizņemties būs krietni grūtāk, taču ne neiespējami. Vairāk par šo jautājumu esam jau runājuši rakstā – aizdevumi ar sliktu kredītvēsturi, ja tas ir jums aktuāli, izlasiet. Otrs svarīgs priekšnoteikums, lai iegūtu naudu kredītā ir darba vieta jeb pastāvīgi, oficiāli ienākumi. Aizdevēji vēlas būt pārliecināt, ka spēs atgūt savu naudu, tādēļ ienākumu pārbaude ir loģisks kritērijs. No otras puses, daudzi Latvijas iedzīvotāji saņem algu aploksnē, līdz ar to viņu ienākumus nav iespējams pārbaudīt, izmantojot Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) rīcībā esošo informāciju. Tā rezultātā daži aizdevēji (piemēram, smscredit un vivus) ienākumus vispār nepārbauda (abus kreditorus var salīdzināt portāla pirmajā lapā). Kopumā var droši apgalvot, ka cilvēkiem ar problemātisku kredīta vēsturi vai bez ienākumiem naudu vienmēr ir iespējams saņemt pret ķīlu. Piemēram, naudas kredīts pret auto ķīlu ir pieejams ikvienam, kura auto nav vecāks par 20 gadiem un ir ar izietu tehnisko apskati un derīgu OCTA apdrošināšanu. Nauda kredita tiek izsniegta 1 dienā un aizņēmējs var saņemt pat 90% no automašīnas novērtējuma.

Kādas ir komisijas maksas un procentu maksājumi

Sākumā jau norādījām, ka naudas aizdevumi kredītā ir pieejami bez komisijas maksas un bez procentiem tajos gadījumos, kad tiek izvēlēts kredīts līdz 200 Ls (uz laiku līdz 30 dienām). Visās citās situācijās ir jārēķinās, ka par ātro kredītu būs jāmaksā aptuveni no 10% līdz 30% mēnesī. Izmaksas ir mazākas, ja nauda nav vajadzīga steidzami, jo šādā gadījumā talkā nāk patēriņa kredīti. Procentu likmes šiem kredītiem sākas no 1,6% mēnesī, bet naudas kredita summa var sasniegt pat 7000 Ls (skat. kredītu salīdzinātāju).

Noslēgumā var droši apgalvot, ka, gadījumos, kad tiek ņemta nauda kredita, tas ir jādara apdomīgi un izvērtējot savas iespējams atmaksāt naudas kredītu savlaicīgi.