Kredīts visu diennakti

By | 2 decembris, 2012

Reizēm nauda var būt vajadzīga nakts vidū, taču šobrīd kredīts visu diennakti netiek izsniegts. Pats agrākais, kad iespējams saņemt papildus naudu ir plkst. 7.00, bet pats vēlākais plkst. 23.59.  Ja zini, ka naudu vajadzēs agri no rīta, tad piesakies aizdevumam tagad, jo pieteikumi tiek pieņemti visu diennakti. Aizņemoties līdz 200 Ls, vari egūt bezprocentu naudas kredītu. Jāatmaksā tikai tik, cik aizņēmies.

Kā pieejams bez maksas kredīts visu diennakti?

Visi kredīti nav vienādi un arī visi kreditori nav vienādi. Daļa cenšas nodibināt ilgtermiņa attiecības un pirmajā reizē piedāvā klientiem īpaši izdevīgus nosacījumus, bet citi cenšas nopelnīt jau pirmajā reizē. Patlaban piecos uzņēmumos jaunajiem klientiem tiek piedāvāts aizdevums bez maksas un, ja plānojat aizņemties ir vērts salīdzināt, kurš no tiem piedāvā izdevīgākos noteikumus (skat. atrsaizdevums.lv sākumlapu). Lai saņemtu ātro kredīta aizdevumu, Tev ir vajadzīgs (1) dators ar interneta pieslēgumu, (2) aktīva internetbankas pieeja, (3) mobilais telefons un (4) epasts. Naudas saņemšana tiek nodrošināta, izmantojot vienkāršu procedūru, kas ir pa spēkam ikvienam. Ja vēlies iegūt naudu un vienlaikus ietaupīt, rīkojies šādi:

  • salīdzini, kurš kredīts internetā ir Tev izdevīgākais;
  • aizpildi anketu izvēlētā uzņēmuma mājas lapā;
  • pārskaiti 0,01 Ls reģistrācijas maksu uz aizdevēja bankas kontu (procedūras mērķis = pārbaudīt, vai pietiekuma iesniedzējs ir tas par ko uzdodas). Daži aizdevēji nemaz neprasa reģistrācijas maksu, taču tādā gadījumā nepiedāvā bezprocentu kredītu;
  • apstiprini, ka vēlies saņemt kredītu vienā no trīs veidiem – nosūtot sms, piezvanot vai veicot attiecīgas darbības savā profilā, uzņēmuma mājas lapā;
  • gaidi naudu. Prakse liecina, ka nauda parasti tiek ieskaitīta 10 – 20 minūtēs, retāk vienā stundā, izņēmuma gadījumos 1 darba dienā.

Visātrāk naudas kredīts visu diennakti ir pieejams gadījumos, kad klientam un kreditoram ir konts vienā un tajā pašā bankā. Pretējā gadījumā starpbanku maksājums aizkavējas un sasniedz savu adresātu krietni vien vēlāk.

Cik maksā kredīti un, kā nepārmaksāt?

Visi ātrie kredīti prasa komisijas maksu par kredīta pagarināšanu (līdz 30% mēnesī), taču daļa vēl prasa naudu par aizņemšanos pirmajā reizē. Ja summa ir līdz 200 Ls, tad šiem prasītājiem metiet līkumu. Ja vajag lielāku naudas aizdevumu, rēķinieties, ka komisijas maksa būs jāmaksā pilnīgi noteikti. Soda sankcijas par saistību nepildīšanu var pārsniegt pat 1% dienā. Detalizēta informācija par katra līguma noteikumiem ir pieejama katra kreditora mājas lapā. Jau norādītjām, ka visu diennakti kredīts netiek izsniegts, taču iespējas izglītot sevi un izlasīt līgumu līdz beigām iespējams katru dienu kreditora mājas lapā.

Aizņemies atbildīgi un izvērtē savas iespējas atmaksāt naudas kredītu vismaz vienu diennakti (darba diena) ātrāk nekā līgumā noteikts. Šādā veidā Tu pasargāsi no problēmām, ko var radīts starpbanku maksājuma kavēšanās un potenciālās soda sankcijas par līgumsaistību pārkāpšanu.