Kredīts 24

By | 30 novembris, 2012

Šobrīd ikvienam ir pieejams kredīts 24 stundas dienā, septiņas dienas nedēļā (kredīts 24) Kredīts tiek izsniegts bez ķīlas un bez izziņas no darba vietas. Naudas aizdevumam vari pieteikties visu diennakti, taču to saņemt vari tikai aizdevēju darba laikā (no plkst. 7.00 līdz plkst.  24.00). Uzzini, kurš kredīts ir lētākais un ietaupi.

Kredīts 24 bez procentiem internetā

Aizdevums līdz 200 Ls ir pieejams bez procentiem un komisijas maksas vairākos uzņēmumos. Ātrais kredīts 24 šajā aspektā ir unikāls, jo ļauj Latvijas pastāvīgajiem iedzīvotājiem 15 minūtēs saņemt 60 Ls, 120 Ls, 150 Ls pat 200 Ls, nepiemaksājot ne santīmu. Nepārprotiet, kredīts 24 nav dāvana un ir jāatmaksā jebkurā gadījumā, taču uz laiku līdz 30 dienām par tā lietošanu nav jāmaksā procenti. Ja nauda tiek atmaksāta līgumā noteiktajā laikā, tad jāatdod ir tikai tik, cik aizņēmies. Tas būtu līzīgi kā aizņemties no draugiem vai radiem, taču izvairoties no vajadzības stāstīt par savām īslaicīgajām finansiālajām grūtībām.

Lemjot par kredīta piešķiršanu, tiek izvērtēta klienta kredītvēsture (vai nav bijuši kavēti maksājumi un nenokārtotas parādsaistības) un atsevišķos gadījumos arī ienākumu regularitāte un apjoms. Visvieglāk saņemt aizdevumu ir cilvēkiem ar tīru kredītvēsturi un oficiālu darba vietu (alga vismaz 150 Ls mēnesī). Ja jūs iepriekš esiet kavējuši kredīta vai oficiālu parādaistību atmaksu ilgāk par 60 dienām, izlasiet rakstu – kredīts ar sabojātu kredītvēsturi, tajā gūsiet daudzus vērtīgus padomus par to, kā rīkoties šādā situācijā.

Cik lielu kredītu es varu saņemt?

Maksimālā aizdevuma summa, ko piedāvā kredīts 24 bez ķīlas ir 7000 Ls (termiņš līdz 5 gadiem). Jāņem gan vērā, ka. aizņemoties virs 1000 Ls, tiks ļoti rūpīgi izvērtēti kredītņēmēja ienākumi, kredītvēsture un kredītsaistības. Precīzs pieejamā kredīta 24 apmērs būs atkarīgs no visu iepriekšminēto faktoru summas un aizdevēja gatavības riskēt. Aizdodot nelielu naudas summu,  uzņēmumi ir gatavi pieļaut atkāpes un dažreiz izsniegt kredītu arī šaubīgos gadījumos, jo atgūt, piemēram, 150 Ls var praktiski no jebkura, neatkarīgi no algas lieluma. Kredīts 24 līdz 1000 Ls ir pieejams 10 – 20 minūtēs, bet, ja nepieciešams vairāk, līdz naudas saņemšanai varētu būt nepieciešamas pat 2 darba dienas.

Kā saņemt naudas kredītu?

Kredīts 24 līdzīgi kā jebkurš aizdevuma veids internetā ir pieejams ātri, vienkārši un ērti. Viss, kas nepieciešams naudas saņemšanai ir (1) dators ar interneta pieslēgumu, (2) internetbanka un (3) mobilais telefons. Naudas saņemšanai jāveic piecas vienkāršas darbības:

  • jāsalīdzina visi kredīti (skat. atrsaizdevums.lv pirmo lapu un ietaupi);
  • jāaizpilda anketa;
  • jāpārskaita reģistrācijas maksa 0,01 Ls apmērā (ja tiek prasīta);
  • jāapstiprina kredīta pieprasījuma summa (ar sms vai piezvanot);
  • jāsaņem nauda kontā.

Pēdējā no darbībām viennozīmīgi ir pati patīkamākā. Kredīts 24 var tikt ieskaitīts kontā gan agri no rīta, gan vēlu vakarā un visātrāk to var saņemt, ja kredītņēmējam un kredīts 24 devējam ir konts vienā un tajā pašā bankā. Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt naudu savlaicīgi.