Saistību atruna

NOTEIKUMI:

1. Vietnē publicētajai informācijai ir informatīvs raksturs un tā nevar tikt uzskatīta par piedāvājumu pārdot, izsniegt vai pirkt kādu no produktiem.

2. Vietnes autori ir centušies, lai tajā publicētā informācija būtu patiesa, taču autori negarantē un neuzņemas atbildību par iespējamām kļūdām vai informācijas nepilnīgumu, kā arī iespējamām sekām, ko varētu radīt šīs informācijas izmantošana.

3. Vietnē publiskotā informācija ir sagatavota balstoties uz brīvi pieejamiem informācijas avotiem (open source), kas uzskatāmi par patiesiem, taču tas nav ticis speciāli pārbaudīts.

4. Trešo pušu produktu un pakalpojumu cenas var neatspoguļot nosacījumus, kas tiek piemēroti jauniem darījumiem brīdī, kad to aplūko vietnes www.atrsaizdevums.lv apmeklētājs. Lietotājs ir personīgi atbildīgs par cenas pārbaudi pirms katra darījuma veikšanas.

5. Lai nodrošinātu vietnes ilgtspējīgu attīstību, autoru kolektīvs patur tiesības vietnē izvietot reklāmu, t.sk., piedāvājot piekļuvi citu trešo pušu vietnēm, produktiem, informācijai un pakalpojumiem caur attiecīgajām saitēm (links). Autoru kolektīvs nav pārbaudījis un nav atbildīgs par trešo pušu piedāvāto vietņu saturu, produktiem vai pakalpojumiem.

6. Visa vietnē www.atrsaizdevums.lv ievietotā informācija, dizains un struktūra un ir uzskatāma par vietnes īpašumu un nevar bez tās īpašnieku atļaujas tikt kopēta vai pārpublicēta ne pilnīgi, ne daļēji.

7. Vietne dod atļauju drukāt tajā informāciju privātām vajadzībām, nekomerciāliem mērķiem.

8. Vietnes īpašnieki patur tiesības jebkurā laikā mainīt tās lietošanas noteikumus un izmaiņas ir uzskatāmas par spēkā esošām līdz ar to publicēšanu šajā vietnē.

9. Vietnes informatīvo materiālu izmantošana automātiski nozīmē, ka Jūs piekrītat vietnes un tajā ievietoto materiālu lietošanas noteikumiem.

Ja jums nepieciešams kredīts bez ķīlas vai ātrs aizdevums, spiediet uz iepriekš minētās teksta saites vai vienkārši apmeklējiet portāla sākumlapu, kur pieejams ērts un efektīvs aizdevumu salīdzinātājs.

Atrsaizdevums.lv 2010. – 2012.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *