50 Ls kredīts

By | 15 janvāris, 2013

Reizēm līdz algai pietrūkst tikai nedaudz vai arī vienkārši gadās neparedzēti izdevumi. 50 ls kredīts ļauj ieliet degvielu, nopirkt lielu pārtikas grozu vai uzdāvināt dāvanu tuvākajiem cilvēkiem. Ātrais kredīts 50 ls apmērā ir pieejams vairākos uzņēmumos bez procentiem un komisijas maksas uz laiku līdz 30 dienām. Atrsaizdevums.lv sākumlapā apkopotie ātrie kredīti ļauj  ikvienam atrast izdevīgāko aizdevumu ātri un vienkārši. Jāatmaksā tikai tik, cik paņēmi.

Ātrais 50 Ls kredīts internetā bez procentiem

Vienīgā iespēja iegūt papildus finansējumu pirms gadiem 20 bija aizņemties no paziņām vai tuviniekiem. Bankas aizdevumus izsniedza vien izredzētajiem, turklāt arī tikai krietni lielākas  naudas summas. Šobrīd ikvienam Latvijas iedzīvotājam vecumā no 18 līdz 75 gadiem ir pieejams 50 Ls kredīts internetā bez ķīlas, galvotāja un pat bez regulāriem ienākumiem. Visizdevīgākais piedāvājums – naudas kredīts bez maksas ir pieejams tieši jaunajiem klientiem, jo aizdevēji cer, ka nodrošinot labu servisu spēs ar klientu nodibināt ilgtermiņa sadarbību. Atkarībā no aizdevēja riska tolerances un finansiālās rocības pirmajā reizē var tikt piedāvāts 50 Ls kredīts, 100 Ls aizdevums vai pat 200 Ls patēriņa kredīts.

Pētījumi liecina, ka vairums kredītņēmēju izvēlas aizdevumu līdz 100 Ls un atmaksā to savlaicīgi, taču aptuveni 15% aizņēmēju rodas problēmas un ir vajadzīgs kredīta termiņa pagarinājums vai pat nākas maksāt soda naudu par saistību nepildīšanu. Gan viens, gan otrs ir maksas pakalpojums. Ja rodas vajadzība pagarināt līgumu, var nākties maksāt līdz pat 25% no neatmaksātā aizdevuma summas mēnesī, tādēļ pirms aizņemties ir vērts vismaz uzmest aci sākumlapā publicētajam kredītu salīdzinātājam.

Kredīts 50 Ls bez reģistrācijas maksas

Tradicionāli, piesakoties kredītam ir jāaizpilda reģistrācijas anketa un jāpārskaita 0,01 Ls reģistrācijas maksa, lai apliecinātu, ka klients ir tas par ko uzdodas. Atsevišķi uzņēmumi tomēr iztiek bez šīs pārbaudes un aizdod naudu bez reģistrācijas maksas. Viens no šiem uzņēmumiem ir Vivus.lv, kas aizdod līdz pat 1000 Ls bez ķīlas uz laiku līdz diviem gadiem. Šis piedāvājums ir interesants, jo Vivus laiku pa laikam rīko īpašas akcijas, kas ļauj aizņemties bez maksas pat uz trīs mēnešiem. Nauda kontā tiek ieskaitīta aptuveni 10 minūtes pēc reģistrācijas pieteikuma aizpildīšanas, tomēr gadījumā, ja nekāda akcija šobrīd nav spēkā, nevajag noskumt. Latvijā ir pietiekami daudzi aizdevēji, kuru piedāvājumā ir 50 ls kredits bez maksas. Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt naudu savlaicīgi.