Ātrais naudas kredīts topošajiem vecākiem internetā bez ķīlas

By | 16 janvāris, 2013

Bērna piedzimšana ir viens no nozīmīgākajiem notiktumiem ikviena cilvēka dzīvē. Lielām pārmaiņām līdzi nāk arī liels prieks, taču vismaz sākotnēji ir daudz nezināmā, kas var radīt satraukumu. Zīdainim nepieciešams liels daudzums mantu – drēbes, gulta, spēļmantas, taču vismaz sākotnēji ir iespējams iztikt ar mazumiņu un arī drebes var iegādāties lietotas vai aizņemties no draugiem un paziņām, kuru bērni jau ir izauguši. Ātrais naudas kredīts topošajiem vecākiem internetā bez ķīlas ļauj iegūt 10 eur līdz 4000 eur uz laiku līdz 30 dienām bez procentiem un komisijas maksas. Atmaksājot naudu noteiktajā termiņā nekas papildus nav jāmaksā. Visi aizdevumi internetā apkopoti atrsaizdevums.lv sākumlapā.

Kredīts topošajiem vecākiem bez procentiem

Pirms bērna piedzimšanas ir vēlme iegādāties maksimāli daudz mantas, taču tas viss maksā naudu. Valsts garantētais pabalsts par bērna kredīts topošajiem vecākiempiedzimšanu agrāk bija 296 Ls un, izmantojot to iespējams iegādies visu vai vismaz lielu daļu no nepieciešamajām mantām. Tomēr jārēķinās,  ka, piedzimstot bērnam, brīvais laiks būs daudz mazāk un vismaz mātei pirmos  mēnešus nevajadzētu iet ar bērniņu uz sabiedriskām vietām, jo iespēja saķert nepatīkamas slimības tomēr vienmēr pastāv. Šajos apstākļos ātraus naudas kredīts topošajiem vecākiem bez maksas var izlīdzēt, taču tikai pie nosacījuma, ka ātrais aizdevums tiek paņemts ne agrāk kā 15 – 20 dienas pirms bērna piedzimšanas vai 30 dienas pirms algas saņemšanas.

Bērna piedzimšanas pabalstam ir iespējams pieteikties 8 dienas pēc bērna piedzimšanas un vēl aptuveni 1 – 2 nedēļas paiet līdz Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra izmaksā naudu uz pieteikuma iesniedzēja bankas kontu. Ja vienīgais plānotais ienākums, ar ko nodzēst bezprocentu kredītu ir bērna piedzimšanas pabalsts, tad ir svarīgi kredītu ņemt maksimāli tuvu bērna piedzimšanai, jo pretējā gadījumā būs jāmaksā par līguma termiņa pagarināsānu. Maksa par šo pakalpojumi ir sākot no 12,5% līdz gandrīz 30% mēnesī. Piemēram, par 200 eur kredīta pagarināšanu, varētu būt jāmaksā līdz pat 20-40 eur. Ja vajadzīgs naudas aizdevumu iespējams pagarināt arī uz īsāku termiņu – 1, 2 vai 3 nedēļām un attiecīgi maksājot mazāk.

Naudas aizdevums bērnu vecākiem internetā un tā atmaksa

Šobrīd internetā ir pieejami vairāki ātrie kredīti,  kurus iespējams saņemt bez procentiem, bez komisijas maksas un bez darba vietas. Maksimālā summa, ko iespējams aizņemties izdevīgi (0%) ir 200 eur, taču ja vajag 15 minūtēs var iegūt pat 1000 eur. Izvēloties kredītu virs 100 Ls ir izšķiroši svarīgi pievērst uzmanību tam kāda ir maksa par kredīta termiņa pagarināšanu un kāds ir plānotais kredīta maksājums. Pretējā gadījumā izdevīga darījuma vietā var sanākt iegūt ļoti dārgu finanšu pakalpojumu, kas vēlāk radīs vairāk problēmas nekā prieku.

Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt naudu savlaicīgi.