Vajag ātri naudu – ir risinājums

By | 14 janvāris, 2013

Mūsdienās, kad daudziem vajag ātri naudu ir dažādi risinājumi. Pirmais un vienkāršākais ir aizņemties no draugiem vai radiem, taču ne vienmēr tas ir iespējams. Tieši šīm situācijām ir paredzēti aizdevumi internetā. Kredīts līdz 1000 Ls iegūstams aptuveni 15 minūtēs, bet, ja vajag vien 20 Ls, 60 Ls, 90 Ls vai pat 200 Ls, tad tos iespējams saņemt bez procentiem uz laiku līdz 30 dienām. Visi aizdevumu piedāvājumi apkopoti atrsaizdevums.lv sākumlapā, taču turpinājumā aplūkosim šo jautājumu nedaudz detalizētāk.

Vajag ātri naudu bez maksas un procentiem

Ātrais naudas kredīts internetā uz laiku līdz 1 mēnesim ir pieejams bez komisijas maksas. Pēcātri vajag naudu pieteikšanās kredītam, aizdevējs izskata pieteikumu un pārskaita naudu uz kredītņēmēja kontu. Naudas saņemšanas procedūra ir ērta, vienkārša un bezpersoniska. Ja kreditoram rodas kādi neskaidri jautājumi par anketā norādīto informāciju, klientu atbalsta speciālisti sazinās ar aizņēmēju un visu noskaidro. Pieteikties kredītam iespējams 24 stundas dienā, taču nauda reāli kontā tiek ieskaitīta tikai kreditoru darba laikā, t.i. no plkst. 7.00 līdz plkst. 24.00 (detalizēta informācija par kreditoru darba laiku pieejama katra aizdevēja mājas lapā). Kredīts bez maksas šobrīd ir pieejams GreenCredit, SmsCredit, LatCredit, SohoCredit un MiniCredit. Visi aizdevēji ir līdzīgi, taču tajā pašā laikā atšķirīgi (procentu likmes, minimālais vecums, maksa par kredīta pagarināšanu). Situācijās, kad vajag naudu ātri, bieži vien, liekas, ka izmaksas ir nebūtiskas, taču ir vērts atcerēties, cik daudz savā pamatdarbā variet nopelnīt 1 dienas laikā vai 1 nedēļas laikā. Izvēloties aizdevumu apdomīgi, iespējams ietaupīt vairākus desmitus vai pat simtus latu (retos gadījumos), savukārt aizņemoties impulsīvi var nākties vēlāk rūgti nožēlot.

Atkarībā no aizdevēja noteikumiem un jūsu vecuma, naudas aizdevums var būt gan 50 Ls, gan 100 Ls gan 150 Ls vai 200 Ls. Aizņemoties pirmajā reizē var iegūt mazāku naudas kredīta summu, bet kļūstot par lojālu klientu varēsiet aizņemties jau vairāk. Svarīgi – kredīts bez maksas katrā uzņēmumā ir pieejams tikai vienu reizi. Ja vajadzīgs atkārtots ātrais aizdevums, aplūkojiet kredītu salīdzinātāju portāla pirmajā lapā un atrodiet citu alternatīvu un ietaupiet. Tiesa, ja vajag ātri naudu, tad jāņem vērā, ka izvēloties citu aizdevēju līdz naudas saņemšanai būs jāuzgaida nedaudz ilgāk, jo jaunais kreditors veiks jūsu pieteikuma izvērtēšanu.

Kāda informācija tiek vērtēta, lemjot par aizdevuma piešķiršanu?

Kreditorus neinteresē jūsu labklājība, taču viņi vēlas atgūt savu naudu un vēl nopelnīt. Pirmais naudas aizdevums bez procentiem ir marketinga paņēmiens, ar kura palīdzību pievilināt jaunus klientus. Izvērtējot jūsu pieteikumu, aizdevējs skatās divus faktorus:

  • kredītvēsture – nedrīkst būt kavētas parādsaistības un kredītmaksājumi (jūs nedrīkstat būt iekļauti parādnieku reģistrā). Ja kredītvēsture ir sabojāta aizņemties bez kīlas būs krietni sarežģītāk. Mēģināts, protams, nav zaudēts. Daļa aizdevēju veic kredīta pieteikumu izvērtēšanu pavirši un pastāv iespēja, ka naudu var saņemt arī cilvēki, kas iekļauti parādnieku reģistrā un vēl nav nokārtojuši parādsaistības.
  • ienākumi – ideālā gadījumā jums ir jābūt pastāvīgiem, pierādāmiem ienākumiem. Daļa aizdevēju vērtē ienākumus, citi ignorē, taču pat tādu lielu uzņēmumu kā SohoCredit pārstāvji publiski ir atzinuši, ka klients pats ir atbildīgs par sniegtās informācijas pareizību. Tas nozīmē, ka norādot algas apjomu, ne vienmēr tas tiek pārbaudīts. Daļa aizdevēju izvērtē informāciju VSAA datu bāzēs (dati par nomaksātajiem nodokļiem), taču to nedara visi.

Kopumā, kad ātri vajag naudu aizņemšanās iespējas ir samērā plašas. Viss, kas jums ir nepieciešams ir dators ar interneta pieslēgumu, epasts, mobilais telefons, internetbankas pieslēgums un bankas konts. Pieteikšanās aizdevumam ir intuitīva un droša. Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt.