Aizdevumi internetā bez maksas

By | 9 jūlijs, 2012

Vairāki kreditori Latvijā piedāvā iespēju saņemt naudu bez maksas uz noteiktu laika periodu. Bezprocentu kredīts ļauj aizņemties līdz 30 dienām, pie nosacījuma, ka nauda tiek atmaksāta līgumā noteiktajā termiņā. Pretējā gadījumā ir jāmakā par līguma pagarināšanu un par kredīta izmantošanu, sākot no 10% mēnesī par katru no pozīcijām.

REKLĀMA

REKLĀMA

Vai aizdevumi internetā ir dārgi?

Jā, šī tipa kredīti pilnīgi noteikti ir uzskatāmi par dārgiem. Gada procentu likme, kas ietver visas izmaksu pozīcijas šiem aizdevumiem, bieži vien, pārsniedz pat 1000% un vairāk procentus. Salīdzinoši par bankas aizdevuma izmantošanu ir jāmaksā ne vairāk kā 20%, tomēr salīdzināt šos abus pakalpojumus nav korekti vairāku iemeslu dēļ.

Pirmkārt, atšķiras abu pakalpojumu mērķis un uzdevumi. Aizdevumi internetā ir paredzēti tikai un vienīgi kā īstermiņa risinājums ārkārtas situācijās, kad naud nepieciešams aizņemties ļoti steidzīgi, savukārt bankas aizdevumi gandrīz vienmēr ir paredzēti priekš lielākiem pirkumiem – māja, auto, izglītība. Aizdevumiem internetā procentu likmes sākas no 10% mēnesī un nauda tiek izsniegta uz laiku, kas nepārsniedz 1 mēnesi, savukārt banku kredīti tiek izsniegti uz laiku līdz 40 gadiem (hipotekārais kredīts).

Otrkārt, ātriem kreditētājiem un bankām ir ļoti atšķirīgs laiks, kas nepieciešams, lai izsniegtu aizdevumu. Salīdzinoši bankas izsniedz kredītu aptuveni 2 – 5 darba dienu laikā, savukārt aizdevumu internetā iespējams saņemt pat 15 minūšu laikā pēc pieteikuma aizpildīšanas. Tādējādi kļūst skaidri redzams, ka izšķirošais faktors šajā visā procesā irl laiks un procentu likmes.

Bezmaksas aizdevumi – īstenība vai reklāmas triks?

Patiesība. Šobrīd vairāki aizdevēji piedāvā izsniegt internetā pirmo kredītu bez maksas. Viņu galvenā motivācija ir piesaistīt jaunus klientus un šī mērķa vārdā kreditētāji ir gatavi uz daudziem kompromisien, t.sk. uz sākotnēju zaudējumu ciešanu, lai iegūtu lielāku labumu ilgtermiņā.

Klientu lojalitāte mūsdienās ir viena no galvenajām vērtībām, kuras iegūšana no uzņēmumiem prasa ne mazums pūļu. Raksta mērķis nav aplūkot visus pieejamos aizdevējus, jo aizdevumi internetā jau ir salīdzināti un apkopoti pārskatāmā tabulā, kas ļauj iegūt vispārīgu un arī detalizētu pārskatu par katra kredīta īpatnībām. Aizdevuma pagarināšanas likme un maksa par atkārtotu kredītu ir tikai viens no šādiem faktoriem.