Bezprocentu kredīts

By | 6 jūlijs, 2012

 Bezprocentu kredīts jeb bezprocentu aizdevums ir iespēja, kas ļauj internetā aizņemties līdz 200 latiem. Bez komisijas maksas, bez galvotāja, bez liekām izziņām. Maksimālais aizņemšanās termiņš ir  30 dienas, taču tas ir pilnīgi pietiekami, lai aizdotu kredītu no nākamās algas. Ja jūs nespējat atmaksāt aizdevumu noteiktajā laikā, tad kredītdevējs ļauj atlikt naudas atmaksu uz vienu mēnesi (maksas pakalpojums no 12,5% mēnesī). Piemērs – klients izvēlas kredītu 150 Ls apmērā uz 30 dienām un nomaksā to pēc 29 dienām, ieskaitot kreditora kontā 150 Ls. Saistības ir nokārtotas un nekas vairāk nav jāmaksā.

Ātrie bezprocentu interneta kredīti ir izdevīgi, taču tikai pie nosacījuma, ka izmantojat iespēju aizņemties bez komisijas maksas un pirms aizņemšanās rūpīgi salīdziniet visus online kredītus (apkopotas procentu un pagarināšanas likmes). Pretējā gadījumā var nākties pārmaksāt pat vairākus desmitus līdz simtus latu.

Pieteikšanās kredītam un tā saņemšana

Bezprocentu aizdevums ir pieejams, klientam reģistrējoties izvēlētā kreditora mājas lapā, norādot par sevi pamatinformāciju, kā arī nepieciešamo naudas summu un termiņu. Pēc tam jāsagaida īsziņa mobilajā telefonā, kurā kredīta piešķiršana tiek apstiprināta vai atteikta.

 Ja lēmums ir pozitīvs, tad atliek vien gaidīt naudas ieskaitīšanu kontā, kas parasti aizņem 10 – 30 minūtes pēc reģistrēšanās aizdevēja mājas lapā. Savukārt pašas anketas aizpildīšanai neaizņem vairāk par 1 – 2 minūtēm. Atsevišķos gadījumos, kad jums un aizdevējam nav konts vienā un tajā pašā bankā vai ir radušās grūtības ar bankas pārskaitījumiem var būt nepieciešamas vairākas stundas vai pat viena diena, taču tā nav izplatīta prakse. Turklāt, ja izvēlētais ātrais kredīts tiek saņemts bez procentiem, tad naudas saņemšanas laiks daudziem nemaz nelieks svarīgākais faktors. Tas ir pretrunā ar reklāmās paustajiem saukļiem, kuros tiek, galvenokārt, uzsvērts ātrā kredīta saņemšanai nepieciešamais laiks, lai arī daudz svarīgāks absolūti lielākajai daļai cilvēku ir finansiālais ieguvums.

Uz kredītu var pretendēt arī tie cilvēki, kas uz laiku zaudējuši pastāvīgos ienākumus – darba algu. Bezprocentu kredīts ir pieejams arī bez darba vietas un ar negatīvu kredītvēsturi. Tiesa, šādos gadījumos naudas piešķiršana tiek izvērtēta daudz rūpīgāk (izvērtē komisija) un iespēja, ka kredīts tiek atteikts ir lielāka. Būtiskākais, ko uzņēmumi ņem vērā attiecībā uz kredītsaistībām ir notikušā pārkāpuma smagums un tā novēršanas laiks, pašreizējās kredītsaisības, kā arī potenciālā klienta naudas plūsmu. Situācijās, kad nav paredzama jaunu ienākumu gūšana tuvāko mēnešu laikā online kredīts ir pieejams tikai pret ķīlu vai uz paaugstinātām procentu likmēm.

Ātrā kredīta priekšrocības

Viena no galvenajām priekšrocībām ir iespēja iegūt papildus finanšu līdzekļus ātri, ērti un vienkārši bez komisijas maksas, turklāt netraucējot sev tuvos cilvēkus. Kredīti bez procentiem ir ļoti vilinoši, jo naudas saņemšanas liekas kā spēle, aizpildi pāris ailītes internetā un saņem naudu, taču jāņem vērā, ka aizdevums būs arī jāatdod. Ātrie kredīti tiek izsniegti visiem, kas sasnieguši 18 gadu vecumu un nav vecāki par 75 gadiem, tādējādi bezprocentu kredīts ir viens no konta papildināšanas veidiem, ko var izmantot katrs Latvijas pilngadīgais iedzīvotājs.