Aizdevumi līdz 5000

By | 12 novembris, 2012

Mūsdienās ikvienam reizēm ir nepieciešama papildus nauda. Aizdevumi līdz 5000 Ls ļauj realizēt gandrīz jebkuru mērķi vai ieceri. Ja vajadzīga mazāka naudas summa, var noderēt kredīts bez ķīlas (līdz 200 Ls bez procentiem), taču ir situācijas, kad ir nepieciešama vairāk nauda un par to arī ir šis stāsts.

Kā pieejami aizdevumi līdz 5000 ?

Pieteikšanās vairumam kredītu, t.sk. aizdevumiem līdz 5000 Ls noris internetā un ietver sekojošas fāzes:

  • lielo aizdevumu salīdzināšana (ļauj ietaupīt vairākus simtus latu, salīdzinājumu skat. portāla sākumlapā);
  • pieteikuma anketas aizpildīšana;
  • reģistrācijas maksas 1 santīma apmērā pārskaitīšana uz kreditora kontu (ja tāda tiek prasīta).
  • pieteikšanās aizdevumam, lielākoties, ir bez maksas un atbilde par naudas kredīta pieejamību tiek sniegta ilgākais dažu stundu laikā.Labvēlīga lēmuma gadījumā nauda aizņēmēja kontā, aizņemoties virs 1000 Ls, tiek ieskaitīta aptuveni 2 dienu laikā. Aizdevumi līdz 5000 Ls ir nopietns solis un saistības, tādēļ kreditori var lūgt ierasties parakstīt līgumu klātienē, kādā no savām filiālēm. Vienkāršākais veids, protams, ir parakstīt līgumu elektroniski, bet to piedāvā vien daži aizdevēji (reģistrēšanās internetā ir daudziem).

Aizdevumi līdz 5000 Ls ir pieejami gan ar, gan bez ķīlas. Maksimālā summa, ko ikviens var iegūt bez ķīlas ir 7000 lati. Šī tipa patēriņa kredīts ir pieejams jebkuram Latvijas iedzīvotājam no 20 gadu vecuma. Pirms naudas aizdošanas tiek pārbaudīti klienta ienākumi, to regularitāte, kredītsaistības, kā arī kredītvēsture. Ja kredītvēsture ir negatīva, t.i. iepriekš ir kavētas parādsaistības vai kredītsaistības ilgāk par 60 dienām, tad saņemt lielo patēriņa aizdevumu ir praktiski neiespējami. Šādā scenārijā maksimālā summu, ko iespējams iegūt ir pāris simti latu, taču tos var dabūt pat bez procentiem (skat. atrsaizdevums.lv sākumlapu).

Ja ir savs auto un vajadzīgs auto, vari izvēlēties kredītu pret auto ķīlu, kas ļauj ļauj saņemt pat 90% no auto tirgus vērtības 1 dienas laikā. Maksimālā summa, ko iespējams iegūt, ieķīlājot auto, ir 15 tūkstoši latu. Paralēli krietni lielākas summas (līdz 70% no īpašuma vērtības) var iegūt ieķīlājot nekustamo īpašumu. Aizdevuma limits nav noteikts, tādēļ, ja īpašums ir ļoti dārgs, iespējams iegūt pat vairākus miljonus latu. Tiesa jāņem vērā, ka nepildot līgumā noteiktās saistības pastāv nopietns risks zaudēt ieķīlāto auto vai nekustamo īpašumu.

Cik Latvijā  izmaksā aizdevumi līdz 5000 Ls?

Maksa par kredīta izmantošanu katrā gadījumā būs atšķirīga. Kopumā darbojas sakarība, kas nosaka, ka jo lielāka ir kredīta summa un garāks atmaksas termiņš, jo zemāka procentu likme var tikt piemērota. No otras puses, izvēloties garāku atmaksas termiņu samazinās ikmēneša maksājums, taču ievērojami palielinās summa, kas laika gaitā tiks atmaksāta kreditoram. Šī iemesla dēļ ir svarīgi ievērot līdzsvaru starp savām vēlmēm un iespējām.

Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt. Lieli aizdevumi uzliek lielu atbildību. Nauda būs jāatmaksā jebkurā gadījumā, tādēļ rūpīgi pārdomājiet savas rīcības potenciālās sekas. Visu kredītu salīdzinājums ir apkopots portāla sākumlapā.