Aizdevums 1000 Ls

By | 4 novembris, 2012

Tev ir pieejams aizdevums 1000 Ls apmērā 15 minūtēs bez ķīlas un bez galvotāja internetā. Uzzini, kuri ir izdevīgākie aizdevumi šeit tūlīt vai lasi tālāk un uzzini visas darījuma nianses.

Kas ir aizdevums 1000 Ls un kā to iegūt?

Šobrīd aizdevums 1000 Ls lielumā ir pieejams internetā vairākos uzņēmumos, taču procentu likmes šim kredītam ir samerā augstas un var pārsniegt 10% mēnesī. Šī gan nav neapgāžama patiesība, jo iespējams aizņemties arī no aizdevējiem, kas prasa krietni vien zemākas procentu likmes un uz ilgāku termiņu. Tomēr jārēķinās, ka, pieaugot kredīta summai proporcionāli palielināsies arī ikmēneša maksājuma summa. To, kuru no risinājumiem izvēlēties ir jālemj katram pašam. Ir reizes, kad ātrums ir svarīgāks par finansiālo ieguvumu, bet ir situācijas, kad laiks ir gana daudz un finansiāls ietaupījums ir krietni svarīgāks. Piemēram, 500 Ls ātrajam kredītam procentos būtu jāmaksā no 50 Ls mēnesī, bet patēriņa kredītam no 15 Ls mēnesī (ņemot kredītu uz 1 gadu).

Lai saņemtu aizdevumu Tev ir jāveic šādas darbības:

  • salīdzini visus piedāvājumus atrsaizdevums.lv pirmajā lapā (iespēja ietaupīt vairākus desmitus latu);
  • aizpildi anketu aizdevēja mājas lapā;
  • pārskaiti 0,01 Ls uz kreditora bankas kontu (verifikācijas procedūra);
  • apstiprini aizdevuma summu (piemēram, apstiprini, ka vajadzīgs aizdevums 1000 ls apmērā ar sms vai piezvanot);
  • saņem naudu bankas kontā.

Gadījumā, ja izvēlēsies ātros kredītus, pozitīva lēmuma gadījumā  nauda kontā tiks ieskaitīta 10 – 20 minūtēs. Patēriņa kredīta pieteikums tiks izskatīts aptuveni 1 dienas laikā, bet uz epastu tiks nosūtīts individualizēts piedāvājums. Aplūkojot piedāvājumu, pievērs uzmanību procentu likmēm, kredītņēmēja pienākumiem un tiesībām un citām detaļām, kas sīki aprakstītas aizdevuma līgumā. Pieteikuma aizpildīšana ir bez maksas, bet, ja tas apmierina, tad būs jādodas uz kreditora filiāli parakstīt līgumu.

Priekšnoteikumi naudas saņemšanai

Ātrais aizdevums 1000 Ls apmērā ir pieejams tiem Latvijas iedzīvotājiem, kas spēj izpildīt divus svarīgus priekšnoteikumus. Pirmkārt, ir jābūt labai kredītvēsturei, t.i. nedrīkst būt kavētas parādsaistības un kredītsaistības ilgāk par 60 dienām. Otrkārt, jābūt regulāriem, oficiāliem ienākumiem. Mūsdienās aizdevumi bez darba vietas līdz 200 ls ir pieejami salīdzinoši vienkārši, jo pati summa ir neliela. Savukārt 1000 ls aizdevums paredz daudzkārt nopietnākas saistības un nekādā gadījumā netiks izsniegts cilvēkiem, kas nespēs pildīt kredītsaistības.

Cik tas maksā?

Izvēloties šo finanšu pakalpojumu ir jārēķinās, ka minimālā komisija ir 10% mēnesī (ātrajiem kredītiem) un sākot no 1,6% mēnesī patēriņa kredītiem. Savukārt maksa par līguma pagarināšanu var atsevišķos gadījumos sasniegt pat 27% mēnesī. Visdārgāk var nākties maksāt tiem cilvēkiem, kas nepilda uzņemtās saistības. Soda sankcijas par šāda veida pārkāpumu var pārsniegt pat 1% dienā. 1000 Ls aizdevumsšajā perspektīvā būtu ļoti dārgs, jo soda naudā būtu jāmaksā 10 ls dienā.

Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet vai aizdevums 1000 ls apmērā ir jums piemērots uzmanīgi.