Papildus ienākumi

By | 5 novembris, 2012

Vienalga, cik šobrīd pelni, papildus ienākumi ir vajadzīgi ikvienam. Ja tavi ienākumi veidojas tikai no darba algas, Tu jau esi apdraudēts. Ja nauda nepieciešama tūlīt vari aplūkot, kuri bezprocentu aizdevumi internetā ir lētākie. Visi pārējie, lasiet tālāk un uzzināsiet, kā iegūt papildus ienākumus.

Kā gūstami papildus ienākumi?

Saskaņā ar statistiku tikai katrs 15. Latvijas iedzīvotājs būtu spējīgs iztikt bez algas ilgāk par 3 mēnešiem. Tas nozīmē, ka cilvēku finansiālā labklājība ir ļoti ierobežota un absolūti lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju ir spiesta dzīvot no algas līdz algai. No vienas puses, pie vainas ir zemās algas, kas neļauj veidot uzkrājumus, no otras puses, vainīgi ir paši cilvēki, kas nemēģina izveidot sev alternatīvu ienākumu avotu. Salīdzinoši Skandināvijas valstīs un Rietumeiropas valstīs ļoti liela daļa cilvēku strādā pamatdarbā + brīvajā laikā strādā kā pašnodarbinātie vai attīsta savu uzņēmējdarbību. Ja Tu esi viens no tiem cilvēkiem, kas līdz šim ir strādājis tikai algotu darbu, tad labākais laiks, lai kaut ko mainītu ir tagad.

Pirmais solis, uzsākot jaunu ceļu ir atzīšanās, ka līdz šim pieņemtās, šķietami pareizās izvēles ir bijušas kļūdainas un šobrīd nepieciešama korekcija. Nepārmet sev neko. Viss, ko Tu līdz šim darīji bija mācību process, kas ļāva nonākt līdz šim brīdim, kad sāksies pārmaiņas. Viss notiek tieši tad, kad tam ir jānotiek. Nekas nav nokavēts.

Otrais solis, apzini savas stiprās puses un kompetences un saraksti tās uz A4 formāta lapas vai uz tapetes ruļļa. Daudziem ir grūti pateikt par sevi, ko labu, bet, ja kārtīgi padomāsi, varēsi to izdarīt. Uzskaitīt trūkumus nav nepieciešams, tie paliek pagātnē.

Trešais solis, apzinies, ka jebkura uzņēmējdarbības forma savā būtībā ir pārdošana, t.sk. pakalpojumi. Lai gūtu papildus ienākumus un vēlāk arī lielu bagātību Tev būs jāpārdod – savs laiks, prasmes, produkti vai pakalpojumi, tādēļ šajā jomā vajadzēs kļūt patiešām labam.

Ceturtais solis, analizē apkārtējās pasaules trūkumus un piedāvā risinājumus. Vai veikalā pietrūkst kāds produkts, kuru Tu vēlētos, vai tuvējā apkārtnē ir kafejnīca, kur viss ir labi, taču Tu zini, ka varētu izdarīt daudz labāk, vai izbraukuma tirdziņos pārdod dažādus štruntus, bet nav tas, ko tiešām vajag u.t.t.  

Piektais solis, atmet bailes. Lai izdarītu, ko patiešām nozīmīgu vai svarīgu ir jāiziet ārpus ierastās komforta zonas un tas nav viegli. Ir nepieciešama rīcība. Viss, kas nepieciešams Tev jau ir tevī pašā. Uzdrīksties mainīt savu likteni un kļūsti no pelēka darba rūķa par pasaules pārveidotāju un citu iedvesmotāju.

Pats labākais laiks, lai sāktu kaut ko darīt ir TAGAD. Nav tik svarīgi, vai pirmais mēģinājums būs veiksmīgs vai neveiksmīgs. Pats svarīgākais ir uzdrīkstēties un iekustināt procesu. Viss, ko Tu izdarīsi šodien veidos sākumu jaunai dzīvei un rīt tā jau būs pagātne. Pietiek lasīt, sāc darīt!

Ja vajadzīgi papildus ienākumi, ielūkojies šī portāla sākumlapā, bet, ja plāno aizņemties, dari to apdomīgi un izvērtē savas iespējas atmaksāt naudu noteiktajā termiņā. Lai sāktu biznesu nav vajadzīgs  nekas daudz. Iededzies par ideju, finansējums pats atnāks pie tevis.