Nauda kāzām

By | 6 novembris, 2012

Kad vajadzīga nauda kāzām, ir skaidrs, ka dzīves nozīmīgākais notikums nav aiz kalniem. Kāzas ir viens no dzīves nozīmīgākajiem notikumiem, taču to norisi, bieži vien, nosaka tieši pieejamā finansējuma apmērs. Šobrīd ikvienam jaunajam pārim ir iespēja iegūt patēriņa kredītu līdz pat 1000 Ls 15 minūtēs. Ja vajadzīga mazāka summa (līdz 200 Ls), to vari iegūt bez procentiem uz 30 dienām. Tie, kas plāno nopietnākas kāzas variet iegūt pat 7000 Ls. Naudu jāsāk atmaksāt tikai pēc trīs mēnešiem. Uzzini, kuri ir izdevīgākie aizdevumi internetā šeit.

Kā iegūt naudas kredītu kāzām?

Kāzas noteikti ir viens no dārgākajiem svētku pasākumiem, taču tas notiek tikai vienu reizi dzīvē un ir svarīgi, lai tas notiek tieši kā iecerēts. Kāzu gredzeni, kāzu kleitas, kāzu dāvanas, kāzu kleitas un uzvalki, lēmums, kur svinēt kāzas, plānotais dalībnieku skaits. Visas šīs izmaksu pozīcijas var ievērojami atšķirties, tādēļ nav iespējams pateikt, cik daudz nauda kāzām būs nepieciešama. Daļa Latvijas iedzīvotāju izvēlas laulāties, izmantojot minimālus līdzekļus, iztiekot bez neformālās daļas, taču var pilnīgi droši apgalvot, ka lielākā daļa pēc tam šo lēmumu nožēlo.  No otras puses, nav jēga ieslīgt galējības un maksāt par kāzu norisi vēl vairākus gadus pēc pasākuma beigām. Pati labākā no izvēlēm šajā gadījumā ir mērenība un, ja nepieciešama papildus nauda kāzām, tad nevag aizņemties vairāk kā tik, cik varat atmaksāt 2 līdz 6 mēnešu laikā.

Kredīts kāzām ir pieejams tāpat kā jebkurš patēriņa kredīts un, lai to saņemtu jāveic četras darbības:

  • jāsalīdzina visi aizdevumi un jāizvēlas izdevīgākais (skat. atrsaizdevums.lv sākumlapu);
  • jāaizpilda anketa aizdevēja mājas lapā;
  • jāpārskaita 0,01 Ls uz kreditora bankas kontu (apliecinājums, ka esi konta īpašnieks);
  • jānorāda plānotā aizdevuma summa (ar sms, piezvanot vai veicot attiecīgu izvēli savā jaunizveidotajā profilā).

Pēc formalitāšu nokārtošanas, labvēlīga lēmuma gadījumā nauda kāzām (līdz 1000 Ls) tiks ieskaitīta Jūsu kontā 10 -20 minūtēs. Ja vajadzīga lielāka summa, naudu varēsiet saņemt 2 – 3 darba dienu laikā, taču papildus būs jāparaksta līgums kreditora bankas filiālē.

Ātrie patēriņa kredīti ir pieejami katru dienu, t.sk. brīvdienās un svētku dienās, kā arī agri no rīta un vēlu vakarā. Pieteikumi aizdevuma saņemšanai tiek pieņemti 24 stundas 7 dienas nedēļā. Tas nozīmē, ka nauda kāzām ir pieejama arī pašā kāzu dienā, taču drošībās pēc labāk piesakieties aizdevumam savlaicīgi. Mūsdienās neviens nav pasargāts  no sakaru traucējumiem un saskaņā ar Mērfija likumu aizkavēšanās var gadīties pašā nepiemērotākajā brīdī.

Maksa par patēriņa kredīta izmantošanu svārstās no 1,6%, aizņemoties virs 1000 Ls, līdz 27% mēnesī, aizņemoties mazākas summas. Situācijās, kad nauda pēkšņi pietrūkst, variet izmantot ātro patēriņa kredītu, kas ļauj iegūt 10 līdz 200 latus bez ķīlas un izziņām 15 minūtēs. Ja naudu atmaksāt savlaicīgi nav iespējams, variet pagarināt līgumu uz 1 – 4 nedēļām (maksas pakalpojums), tādējādi izvairoties no potenciālām soda sankcijām.

 Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt naudas kredītu savlaicīgi. Novēlam, lai kāzas ir tieši tādas, kādas jūs vēlaties.