Ātrais patēriņa kredīts

By | 2 novembris, 2012

Tu vari saņemt naudu jau pēc 20 minūtēm. Nē tas nav joks. Ātrais patēriņa kredīts ļauj iegūt 1000 Ls 20 minūtēs bez ķīlas. Tiem, kuru vajadzības ir mazākas ir iespēja iegūt 200 Ls bez procentiem un komisijas maksas. 30 dienu laikā jāatmaksā tik, cik aizņēmies un viss. Visi aizdevumi apkopoti šeit.

Kā iegūstams ātrais patēriņa kredīts?

Atkarībā no tā, cik liela summa Tev nepieciešama, iespējamas divas atbildes. Kredīts 1000 Ls apmērā ir pieejams četros soļos:

  1. salīdzini kredītus (skat. atrsaizdevums.lv sākumlapu);
  2. aizpildi anketu kreditora mājas lapā;
  3. pārskaiti reģistrācijas maksu (0,01 Ls – apliecināsi, ka esi konta īpašnieks);
  4. saņem naudu kontā (kad viss izdarīts, naudu saņemsi aptuveni pēc 15 minūtēm).

Ātrais patēriņa kredīts tiks piešķirts ikvienam, kas ir vismaz 18 – 20 gadus vecs un ar pozitīvu kredītvēsturi (nav kavēta parādsaistību vai kredītsaistību atmaksa) un regulāri ienākumi (reizēm naudu var saņemt arī bez oficiāliem ienākumiem). Ja vajadzīga lielāka summa, tad vajadzēs aizpildīt anketu un gaidīt atbildi par aizdevuma pieejamību. Ja kreditoram būs kādas neskaidrības, viņš ar Tevi sazināsies. Prakse liecina, ka atbilde tiek sniegta 30 minūšu līdz 1 dienas laikā.

Visātrāk naudu iespējams saņemt, ja Tev un aizdevējam ir konts vienā un tajā pašā bankā. Ātrie patēriņa kredīti ir ļoti populāri un uzņēmumi dara visu iespējamo, lai pārskaitītu kredītu maksimāli ātri, tomēr jārēķinās, ka atsevišķos gadījumos naudas pārskaitījums var aizkavēties pat līdz vienai dienai.

Ātrie patēriņa kredīti bez maksas internetā

Bez maksas šajā dzīvē ir tikai siers peļu slazdā, mācīja peļu mamma bērniem, taču reālā dzīvē bez procentiem var iegūt arī patēriņa kredītu. Tiesa tikai uz laiku līdz 30 dienām. Piemēram, aizņemoties 150 Ls uz 30 dienām, Tev noteiktajā termiņā būs jāatmaksā tie paši 150 Ls. Šobrīd iespēju aizņemties bez maksas Latvijā piedāvā pieci uzņēmumi, taču šo piedāvājumu vari izmantot tikai jaunie klienti, tomēr tas nevienam netraucē saņemt aizdevumu vairākas reizes. Risinājums – ja vēlies iegūt bezmaksas kredītu atkārtoti, tad reģistrējies pie cita aizdevēja. Tas prasīs papildus 5 – 10 minūtes, taču ietaupīsi 10, bet atsevišķos gadījumos pat vairākus simtus latu.

Izvēloties aizdevēju, pievērs uzmanību tādiem faktoriem kā maksa par kredīta pagarināšanu, pieejamās summas lielumam, kā arī tam, cik ātri kredīts tiek pārskaitīts uz aizņēmēja kontu. Visi vietnē atrsaizdevums.lv apkopotie uzņēmumi ir saņēmuši Patērētāju tiesību un aizsardzības centra licenci, kas ļauj piedāvāt kreditēšanas pakalpojumus un nodrošina pilnvērtīgu datu aizsardzību.

Atbildīga aizņemšanās un Tava brīvība

Ātrais patēriņa kredīts ir ērts, vienkāršs un izdevīgs finanšu pakalpojums, kas ļauj iegūt papildus līdzekļus brīdī, kad tie nepieciešami visvairāk, t.i. tūlīt un tagad. Nauda internetā ir viegli pieejama, taču tas rada nepārdomātas aizņemšanās risku. Pirms aizņemšanās rūpīgi izvērtējiet savas iespējas atmaksāt kredītu noteiktajā termiņā un dariet to atbildīgi. Gala lēmums ir jāpieņem Tev pašam.