SMS kredits

By | 31 oktobris, 2012

SMS kredits ir super! Tu vari saņemt naudu bez procentiem un bez ķīlas 15 minūtēs. Aizņemies uz 30 dienām un atmaksā tikai, cik paņēmi. Uzzini, kurš sms kredīts ir letākais vai lasi līdz beigām un zināsi par šo pakalpojumu vairāk kā 95% Latvijas iedzīvotāju.

Kā iegūt SMS kredītu ?

Šobrīd ātro kredītu uzņēmumi piedāvā aizdot no 10 Ls līdz 200 Ls uz 30 dienām bez komisijas maksas. Ja vajadzīga lielāka naudas summa, to iespējams iegūt tikpat viegli. Daži kreditori piedāvā jau pirmajā reizē aizdot 1000 Ls. Sms kredits ir pieejams gan plkst. 7.00, gan plkst. 23.59, taču pieteikties kredītam vari visu diennakti. Ja zini, ka naudu vajadzēs agri no rīta, tad piesakies aizņēmumam iepriekšējā vakarā vai pa nakti un papildus līdzekļi Tev būs pieejami jau pirms brokastīm.

Vērts atzīmēt, ka SMS kredits ir pieejams bez galvotāja un izziņām no darba vietas un to var iegūt jebkurš Latvijas iedzīvotājs no 18 gadiem. Lai saņemtu sms naudas kredītu ir jārīkojas šādi:

  • izvēlies lētāko piedāvājumu (skat. atrsaizdevums.lv sākumlapu);
  • aizpildi anketu kreditora mājas lapā (jānorāda vispārīga informācija par sevi un kontaktinformācija);
  • pārskaiti reģistrācijas maksu (0,01 Ls) uz aizdevēja kontu (apliecināsi, ka esi tas par, ko uzdodies);
  • apstiprini, cik liels sms kredits Tev ir nepieciešams (piezvani uz uzņēmumu vai nosūti sms).

Tas arī viss. Pozitīva lēmuma gadījumā kreditors Tev naudu pārskaitīs 10 – 20 minūtēs. Procedūra ir vienkārša, ērta un droša un to var izdarīt jebkurš. Pieredze liecina, ka visātrāk sms kredits tiek ieskaitīts šādu banku klientiem – SEB, Nordea, DNB, Swedbank, Citadele un GeMoney. Pārējo banku klientiem var nākties gaidīt no 1 līdz 24 stundām, taču konkrēts naudas pārskaitīšanas laiks būs atkarīgs no starpbanku maksājumu norēķinu ātruma. Vairumā komercbanku naudas pārskaitījumi uz citu kredītiestādi tiek veikti 2 – 3 reizes dienā.

Priekšnoteikumi sms kredīta saņemšanai

SMS kredīts no 18 gadiem nav pasaka, taču, lai to iegūtu ir jāspēj izpildīt divus priekšnoteikumus. Pats galvenais, ko vērtē pilnīgi visi uzņēmumi ir klienta kredītvēsture. Tie cilvēki, kas iepriekš ir kavējuši parādsaistību vai kredītsaistību izpildi ilgāk par 60 dienām ir savu kredītvēsturi sabojājuši uz ilgu laiku. Informācija par pārkāpumu glabājas parādnieku reģistros 10 gadus un netiek dzēsta arī situācijās, kad pārkāpums ir ticis novērsts. Sms kredits tomēr var tikt piešķirts situācijās, kad (a) pārkāpums ir bijis neliels, (b) pārkāpums ir noticis sen, taču tikai pie nosacījuma, ka saistības šobrīd ir izpildītas. Kreditors, lemojot par sms kredīta piešķiršanu, redzēs informāciju par klienta pagātnes kļūdām, izvērtēs to un var atbalstīt aizdevuma piešķiršanu. Ja Tu esi viens no tiem daudzajiem Latvijas iedzīvotājiem, kuriem kredītvēsture ir sabojāta, tad izlasi rakstu “Kredīts ar sliktu kredītvēsturi” un uzzināsi detalizēti, kā rīkoties šādā situācijā.

Oficiālu ienākumu esamība un to regularitāte ir otrs priekšnoteikums, ko kreditori ņem vērā, pieņemot galējo lēmumu. Tirgū joprojām darbojas uzņēmumi, kas izsniedz kredītus, nepārbaudot ienākumu esamību, galvenokārt, divu iemeslu dēļ. Pirmkārt, sms kredits ir neliela apjoma aizdevums un atgūt tik mazas summas var praktiski no jebkura. Otrkārt, daudzi Latvijas iedzīvotāji joprojām saņem algas aploksnēs, viņu maksātspēja ir augsta, bet konta izrakstā vai VSAA atskaitēs tas neparādās. Tomēr var prognozēt, ka pakāpeniski pilnīgi visu uzņēmumi ieviesīs ienākumu izvērtēšanu kā vienu no pārbaudes elementiem.

Cik maksā sms kredits?

Sms kredits bez maksas ir tiem cilvēkiem, kas spēj pildīt doto vārdu un atmaksā naudu noteiktajā termiņā. Visiem pārējiem ir jārēķinās ar papildus izmaksām, ko radīs kredīta termiņa pagarināšana. Maksa par šo pakalpojumu ir atšķirīga katram uzņēmumam un svārstas no 12,5% līdz gandrīz 30% no neatmaksātās summas mēnesī. Līguma pagarināšana iespējama neierobežotu reižu skaitu, taču jārēķinās, ka no šī maksājuma pamatsummas maksājums nemazinās. Visdārgāk sms kredits izmaksā tiem cilvēkiem, kuri vispār nepilda nekādas saistības. Brīdī, kad soda sankciju apmērs sasniedz 100 Ls vai arī arī saistības nav pildītas 60 dienas aizdevējam ir tiesības procesā iesaistīt parādu piedzinējus. Ja tas notiek, tad pārkāpējam papildus būs jāapmaksā arī parādu piedzinēju izdevumi.

Kā atmaksāt sms aizdevumu internetā?

Ātrais sms kredits ir jāatmaksā tieši tāpat, kā tas tika paņemts, t.i. pārskaitot naudu uz kreditora bankas kontu. Tiem, kuri vēlas būt pilnīgi droši, ka nauda sasniegs adresātu savlaicīgi, kredīts ir jāatmaksā ne vēlāk kā 2 darba dienas pirms noteiktā termiņa beigām, jo var gadīties dažādi šķēršļi (sakaru traucējumi, saplīst dators, aizmirstas internetbankas kods).

Aizņemies atbildīgi un izvērtē savas iespējas atmaksāt, bet, ja plāno aizņemties gudri, salīdzini, kurš sms kredits ir izdevīgākais portāla sākumlapā.