Kredīta aizdevumi

By | 30 oktobris, 2012

Pietrūkst naudas līdzekļi? Kredīta aizdevumi ļauj iegūt tūkstots latus 15 minūtēs vai 7 tūkstošus latus 2 -3 dienās. Aizņemšnās notiek internetā bez ķīlas un bez galvotāja. Salīdzini piedāvājumus šeit vai lasi turpinājumu un uzzini visas darījuma nianses.

Kas ir kredīta aizdevumi un to veidi?

Situācijās, kad steidzami vajadzīga papildus nauda palīgā nāk kredīta aizdevumi jeb vienkārši naudas aizdevumi. Cilvēkiem, kuriem vajadzības ir mazākas visnoderīgākie ir ātrie aizdevumi līdz 200 latiem. Šis pakalpojums ļauj iegūt 10 līdz 200 latus BEZ PROCENTIEM 15 minūtēs. Nepārprotiet, kredīta aizdevumi nav beztermiņa piedāvājums. Piemēram, iepriekš minētais bezprocentu kredīts ir spēkā tikai 30 dienas. Tas nozīmē, ka aizņemoties 130 latus uz 30 dienām, jums mēneša laikā ir jāatmaksā tie paši 130 lati. Ja radīsies problēmas ar naudas atmaksu, tad līguma termiņu varēsiet pagarināt, taču jau par samaksu (no 12,5% mēnesī).

Paralēli kredītu aizdevumi var noderēt arī situācijās, kad vajadzīga lielāka  naudas summa. Atsevišķi uzņēmumi (skat. atrsaizdevums.lv pirmajā lapā) ik pa laikam rīko akcijas, ļaujot aizņemties vairākus tūkstošus latu bez ķīlas. Pozitīvi, ka, saņemot aizņēmumu, trīs mēnešus nav jāmaksā pilnīgi nekas, jo tiek piešķirtas kredītbrīvdienas.

Kā iegūt naudu?

Visvienkāršāk ir saņemt kredīta aizdevumus līdz 1000 Ls. Jums nepieciešams tikai (a) dators ar interneta pieslēgumu, (b) mobilais telefons, (c) internetbanka un vismaz (d) 0,01 Ls kontā. Pieteikšanās aizņēmumam notiek elektroniski un ietver piecas darbības:

  • kredīta aizdevumu salīdzināšana;
  • reģistrēšanās aizdevēja mājas lapā (jāaizpilda anketa);
  • reģistrācijas maksas pārskaitīšana (parasti jāpārskaita 0,01 Ls);
  • kredīta pieprasījuma apstiprināšana (ar īsziņu, piezvanot vai profilā);
  • naudas saņemšana (ja lēmums ir pozitīvs naudu saņemsiet 10 – 20 minūtēs).

Daudziem jautājumus rada nepieciešamība pārskaitīt 1 santīmu uz kreditora kontu, taču bažas nav pamatotas. Lai nodrošinātu elektronisko sakaru norēķinu drošību, kreditoram pirms naudas pārskaitīšanas ir jāpārliecinās vai pieteikuma iesniedzējs ir tas par, ko uzdodas. Šajā aspektā banku ieviestā trīs pakāpju drošības sistēma – (a) lietotāja  numurs, (2) lietotāja parole un (3) kodu karte ļauj atsijāt viltvāržus.

Prakse liecina, ka visātrāk naudu var saņemt tajos gadījumos, kad kreditoram un kredītņēmējam ir konts vienā un tajā pašā bankā. Vairumā gadījumu aizdevējam ir konti šādās bankās – Swedbank, SEB, DNB, Nordea, Hipotēku banka, GE Money, retāk Norvik bankā. Ja bankas nesakrīt vi rodas sakaru traucējumi naudu var nākties gaidīt pat trīs dienas, taču tas notiek ārkārtīgi reti.

Kredīta aizdevumi bez maksas un priekšnoteikumi naudas saņemšanai

Ievadā jau norādījām, ka aizņemties bez maksas šobrīd piedāvā vairāki uzņēmumi, taču pirms aizdot naudu uzņēmumi izvērtē vēl divus faktorus: (1) kredītvēsturi, (2) ienākumu regularitāti un apjomu. Ja pagātnē ir bijušas problēmas ar kredītvēsturi, tad saņemt aizdevumu ir ļoti grūti, taču to var saņemt, kad pārkāpums ir bijis neliels un ir ticis salīdzinoši ātri novērsts. Informācija par pārkāpumu parādnieku reģistrā glabājas 10 gadus un netiek dzēsta arī tad, ja parāds ir atmaksāts. Detalizētāk šo jautājumu mēs esam aplūkojuši rakstā aizņēmumi ar sliktu kredītvēsturi. Pastāvīga darba vieta vai ienākumu regularitāte tiek prasīta vienmēr, ja vēlaties aizņemties vairāk par 1000 latiem un bieži arī tad, ja nepieciešami vairāk par 100 latiem. Visbiežāk aizņemties bez pastāvīgiem ienākumiem ļauj smscredit, sohocredit un vivus. Atrsaizdevums.lv sākumlapā jūs variet salīdzināt visus trīs piedāvājumus un uzzināt, kurš lētāks vai piemērotāks šī brīža vajadzībām.

Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt naudu noteiktajā terminā. Kredīta aizdevumi var palīdzēt, ja rīkosieties gudri un saprātīgi.