Kredīti 1000 Ls – 5000 Ls

By | 29 oktobris, 2012

Kad vajadzīga lielāka naudas summa, patēriņa kredīti 1000 Ls – 5000 Ls apmērā var būt ļoti noderīgi. Šobrīd Tu vari iegūt kredītu līdz 5000 Ls 1 – 2 dienu laikā. Lētākie kredīti apkopoti šeit.

Kā iegūstami kredīti 1000 Ls un 5000 Ls apmērā?

Jebkura Latvijas komerbanka ir gatava aizdot 1000 Ls vai 5000 Ls, ja vien spējat izpildīt to nosacījumus, kas pēc krīzes periodā ir kļuvuši krietn vien stingrāki nekā iepriekš, “treknajos gados”. Šobrīd, vairumā gadījumu, lai iegūtu kredītu, klientam ir jāvar apliecināt oficiālus, pastāvīgus ienākumus un ir jābūt pozitīvai kredītvēsturei. Patēriņa aizdevums tiek izsniegts 3 – 6 mēnešalgu apmērā no kredītņēmēja ienākumiem. Situācijās, kad bankas nav īpaši pretimnākošas un izvirza neizpildāmus kritērijus var noderēt kredīts pret automašīnas ķīlu vai arī kādas pielaidīgākas bankas atbalsts (skat. portāla sākumlapu). Pieteikšanās abiem šiem aizdevumiem notiek internetā un atbildi par kredīta pieejamību var saņemt 30 minūšu līdz pāris stundu laikā. Pieteikuma iesniegšana ir bez maksas un ļauj reāli novērtēt savas iespējas.

Tu vari pieteikties aizdevumam pret auto ķīlu, kā arī Bigbank aizdevumam, līdz 7000 Ls bez galvojuma internetā. Piesakoties Bigbank kredītam, to būs jāsāk atmaksāt tikai no 4. mēneša (kredītbrīvdienas 3 mēneši). Procentu likmes sākas no 22% gadā, taču precīza likme ir atkarīga no klienta kredītsaistībām, kredītvēstures, ienākumiem un līdzšinējās sadarbības ar aizdevēju (pastāvīgiem klientiem noteikumi ir izdevīgāki). Naudu iespējams saņemt aptuveni 2 darba dienu laikā.

Auto lombards ļauj iegūt līdz pat 90% no auto vērtības un turpināt braukt ar savu auto. Maksimālā aizdevuma summa ir 15000 Ls, bet kredīts tiek izsniegts uz laiku līdz 5 gadiem. Procentu likmes šī tipa aizņēmumam ir augstākas nekā piedāvā komerbankas, taču krietni zemākas nekā prasītu ātrie kredīti internetā. Ieķīlāt auto parasti izvēlas tie iedzīvotāji, kuriem nav pastāvīgi ienākumi vai ir problēmas ar kredītvēsturi, jo arī šie cilvēki var saņemt kredītu pret auto.

Kredītu alternatīvas un atbildīga aizņemšanās

Iepriekš minētie risinājumi nebūt nav vienīgās alternatīvas, kur saņemt 1000 Ls vai 5000 Ls. Krietni labākus nosacījumus nekā jebkurš no iepriekš minētajiem risinājumiem var piedāvāt tuvinieki un draugi. Aizdevuma summas ir lielas, taču, ja līdzšinējās attiecības ir bijušas labas un materiālie apstākļi ļauj, tad tuvinieki noteikti būs gatavi aizdot, tomēr ņemiet vērā, ka nepildot solījumus variet krietni vien sabojāt attiecības un tas būs dārgāk nekā jebkurš kredīts.

Otra alternatīva ir lombards Procentu likmes šajās iestādēs ir aptuveni tādas pašas kā ātrajiem kredītiem, taču iespējams iegūt krietni vien lielākas summas. Lai saņemtu lombarda aizdevumu 1000 Ls vai 5000 Ls apmērā, jums glabāšanā būs jānodod kāds patiesi dārgs priekšmets. Šajā scenārijā gan pastāv risks zaudēt ķīlu.  Trešā alternatīva ir kredīts pret nekustamo īpašumu. Izmantojot šo alternatīvu, variet iegūt pat 100000 Ls (līdz 70% no ķīlas vērtības). Kopumā iespējas aizņemties ir dažādas, taču vislabāk ir, ja no aizņemšanās iespējams izvairīties.

Neļaujieties nepārdomātas aizņemšanās radītiem riskiem un pirms spert izšķirošo soli kārtīgi izvērtējiet savas reālās maksātspējas robežas.