Aizdevums bez banku starpniecības

By | 15 maijs, 2013

Vēlies aizņemties, taču negribi sapīties ar bankām ? Aizdevums bez banku starpniecības ļauj iegūt pat vairāk kā 5000 Ls. Ja pietiek vien ar 100 Ls vai 200 Ls, tad vari tos saņemt pat mazāk kā 1 stundas laikā. Šobrīd kredīts bez bankām ir pieejams bez ķīlas, bez galvotāja un bez izziņas no darba devēja. Kredītu salīdzinājums pieejams portāla sākumlapā.

Kurš kredīta aizdevums bez banku starpniecības ir lētākais ?

Nešaubīgi pats lētākais ir ātrais naudas kredīts internetā. Aizņemties līdz 200 Ls iespējams bez komisijas maksas (0%). Atdod naudu 1 mēneša laikā un papildus nekas nebūs jāmaksā. No otras puses, ne vienmēr pietiek ar tik mazu summu. Ja vajag vairāk, ātrie aizdevumi bez banku starpniecības ir pieejami pat ar likmi no 22% gadā. Jāņem gan vērā, ka tik izdevīgi noteikumi būs pieejami tikai tiem cilvēkiem, kam ir regulāri ienākumi, tīra kredītvēsture un nav  nekādas kredītsaistības. Ja kāds no šiem faktoriem iztrūkst, vai arī ir vajadzīgs kredīts bez darba vietas, tad procentu likme un pārējie kredīta nosacījumi var būt ne tik izdevīgi, kā gribētos.

Lai darījums būtu veiksmīgs, ir svarīgi paturēt prātā, ka kredīts bez banku starpniecības ir tikpat nopietns darījums kā attiecības ar komercbanku. Neatmaksājot naudu savlaicīgi, tiks prasīta soda nauda un procenti par saistību nepildīšanu. Tas nozīmē, ka pirms aizņemšanās ir izšķiroši svarīgi būt godīgam pret sevi. Izvērtē savus pašreizējos un plānotos ienākumus, apdomā, ko darīsi situācijā, ja ienākumi samazināsies (darba zaudēšana, veselības problēmas, papildus izdevumi). Aizdevēji nav labdarības iestādes. Zināmos apstākļos klientiem var tikt izrādīta pretimnākšana (kredītbrīvdienas), taču ne vienmēr tas ir iespējams un/vai sniedz cerēto rezultātu.

Kā iegūstams naudas kredīts internetā ?

Lai iegūtu naudas aizdevumu Tev ir jābūt vismaz 20 gadus vecam. Būs nepieciešams bankas konts, espasts, mobilais telefons un internetbankas pieslēgums. Aizņemšanās bez bankas noris internetā, bet, lai darījums būtu izdevīgs, veic šādas darbības:

  • salīdzini kredītus (skat. portāla sākumlapu); 
  • piesakies aizdevumam un aizpildi pieteikuma anketu; 
  • apstiprini savu profilu (jāpārskaita 1 santīms uz kreditora kontu); 
  • norādi vēlamo aizdevuma summu; 
  • saņem naudu. 

Prakse liecina, ka ātrie kredīti bez banku starpniecības pieejami pat 15 minūtēs, pie nosacījuma, ka aizdevējam ir konts tajā pašā bankā, kur tev. Savukārt patēriņa kredīti iegūstami krietni ilgākā laikā un būs vajadzīgas aptuveni 3 – 4 darba dienas. Lielie ilgtermiņa patēriņa kredīti ļauj aizņemties līdz pat 7000 Ls, turklāt procentu likmes ir krietni izdevīgākas. Aizņemies atbildīgi.