Līgo kredīts

By | 17 maijs, 2013

Latvijas visgaidītākie svētki Līgo vakars (Jāņi) ir jau pavisam tuvu. Nav noslēpums, ka šie ir svētki, kuros arī tiek iztērēts visvairāk. Līgo kredīts var palīdzēt nosvinēt svētkus tieši tā kā iecerēts. Ikviens var  aizņemties bez komisijas maksas (0%) uz laiku līdz 4 nedēļām. Atmaksā no nākamās algas, cik paņēmi un bēdu nezini. Protams, pirms aizņemšanšanās gan jāatcerās, ka svētki paies, aizdevums tiks atmaksāts, bet kaut kā būs jādzīvo arī turpmākie mēneši. Aizņemieties atbildīgi, dzīvojiet laimīgi.

Aprēķināt Manas kredītiespējas

Kur atrodams lētakais Līgo kredīts ?

Šobrīd, tuvojoties līgo svētkiem, ātrais kredīts internetā uz īpašiem Akcijas noteikumiem ir pieejams vairākos uzņēmumos (skat. portāla sākumlapu), tādēļ pirms aizņemšanās ir vērts tos visus salīdzināt un izvēlēties finansiāli izdevīgāko variantu. Labs kredīts Jāņos būs tas, kas pieejams (1) bez komisijas maksas, (2) bez ķīlas, (3) bez galvotāja un bez izziņām no darba devēja. Prakse liecina, ka līgo kredīts internetā ļauj aizņemties pat mazāk kā 30 minūtēs. Pieteikties aizdevumam vari 24 h diennaktī, taču jāatceras, ka nauda uz kontu reāli tiek pārskaitīta tikai aizdevēju darba laikā (parasti no plkst. 9.00 līdz plkst. 21.00).

Izvēloties aizdevumu, ir būtiski pievērst uzmanību arī tam, cik izmaksā naudas kredīta pagarināšana. Patērētāju tiesību un aizsardzības centra pētījums liecina, ka vairāk kā 50% no ātro kredītu un sms kredītu ņēmējiem vēlāk ir vajadzīgs aizdevuma atmaksas termiņa pagarinājums. Minimālā maksa par šo pakalpojumu ir vidēji 12% – 15%, taču atsevišķi aizdevēji prasa pat vairāk kā 25% no neatmaksātās aizdevuma summas mēnesī.

Vai līgo svētki ir iespējami bez lielas svinēšanas un lielas tērēšanas ?

Savlaicīgi plānojot izdevumus, Jāņu vakara un līgo svētku ēdienkarti (dzērienkarti) katrs var ievērojami samazināt svinēšanas izmaksas. Ēst un dzert vajadzēs mazāk, ja būs izdomāta interesanta izklaides programma. Pretējā gadījumā daudzās svinību vietās var novērot, ka viesi sasēžas ap galdu vai ap ugunskuru un visu vakaru tikai ēd un dzer. Ja vēlaties svinēt šādā veidā, tad līgo kredīts varētu būt visai noderīgs, jo apēsts un izdzerts tiks daudz un pat vairāk nekā vajadzīgs.

Otra iespēja kā ietaupīt svētkos ir došanās pie draugiem vai radiem. Ciemiņi allaž atved kādu cienastu, taču tas reti, kad ir tikpat liels kā gatavo saimnieki. Iepriekš sadalot darbus, katrs var paņemt līdzi noteiktus ēdienus un beigās katram nevajadzēs pat neko vairāk kā vienu rosola bļodu vai vienu lielu siera rituli. Ja bez alkohola nevarat iztikt, tad lietojiet to ar mēru. Ne līgo kredīts, ne kredīts uz jāņiem nav paredzēts, lai to vienkārši nodzertu. Esiet prātīgi, aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt naudas aizdevumu savlaicīgi.