Kredīti bez ķīlas internetā

By | 13 maijs, 2013

Viens no iemesliem kādēļ kredīti bez ķīlas internetā ir kļuvuši tik populāri ir ātrums. Šobrīd vairāki ātrie kredīti ļauj iegūt papildus naudu pat mazāk kā 20 minūtēs. Lai nodrošinātu šādu ātrumu, netiek prasīts galvotājs vai izziņa no darba devēja. Viss darījums noris elektroniski, neatejot no datora. Ja Tev ir 18 gadi, Tev ir pieejami kredīti bez ķīlas, turklāt pirmo kredītu vairāki uzņēmumi piedāvā pat bez komisijas maksas (0%).


Pieteikties kredītam bez ķīlas internetā

Kredīti bez ķīlas ir pieejami viegli, ātri un droši, taču jāatceras, ka tās ir reālas saistības, tādēļ pirms aizņemšanās rūpīgi izvērtējiet savu spēju atmaksāt aizdevumu savlaicīgi. Lai pieteiktos kredītam, būs jāveic sekojošas darbības:

  • jāsalīdzina vairāki naudas kredīti (iespēja ietaupīt vismaz 10 Ls – 20 Ls);
  • jāpiesakās kredītam un jāaizpilda anketa;
  • jāapstiprina profils (pārskaiti 0,01 Ls uz aizdevēja kontu);
  • jānorāda vēlamā aizdevuma summa;
  • saņem naudu kontā.

Aizņemties bez ķīlas varēsi 100%, ja Tev ir tīra kredītvēsture un regulāri ienākumi. Aizdevēji šobrīd kļūst aizvien piesardzīgāki, tādēļ kredītu saņemt ir grūtāk. No otras puses, joprojām ir pieejami kredīti bez darba vietas un pat kredīti ar sliktu kredītvēsturi. Lai palielinātu savas iespējas iegūt aizņēmumu, ir vērts apsvērt iespēju pieteikties vairākiem kredītiem vienlaicīgi. Izdevīgākie naudas aizņēmumi internetā šobrīd ir pieejami bez komisijas (0%) uz laiku līdz 1 mēnesim. Atmaksā kredītu noteiktajā termiņā un nepārmaksā ne santīmu. Vairāk par šo iespēju vari uzzināt portāla sākumlapā.

Cik maksā kredīts internetā ?

Visizdevīgākie kredīti bez ķīlas internetā neapšaubāmi ir ātrais kredīts, kas tiek piedāvāts jaunajiem klientiem. Tajā pašā laikā ir jāsaprot, ka aizdevums jebkurā gadījumā būs arī jāatmaksā. Ja vajag vairāk par 200 Ls un nauda nepieciešama steidzami, tad ātrais kredīts var izlīdzēt, taču tā procentu likmes būs augstākas nekā ilgtermiņa kredītiem. Salīdzinoši ātrajam kredītam internetā gada procentu likme bieži pārsniedz vairāk kā 200% gadā, savukārt patēriņa kredīti ir iegūstami pat ar 22% gadā. Jāņem gan vērā, ka precīzas kredīta izmaksas ilgtermiņa aizdevumiem būs atkarīgas no aizņēmēja kredītsaistībām, ienākumiem un kredītvēstures. Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas spējas atmaksāt kredītu savlaicīgi.