Aizdevums bez galvojuma

By | 25 marts, 2013

Naudas aizdevums bez galvojuma internetā ir pieejams ikvienam. Ja Tu esi vecumā no 18 līdz 75 gadiem, tad vari pretendēt uz kredīta saņemšanu jau pēc 10 minūtēm. Tomēr, ja vēlies aizņemties vairāk par 200 Ls, tad Tev ir jābūt vismaz 20 gadus vecam. Maksimālā aizdevuma summa bez galvojuma ir 7000 Ls uz laiku līdz 5 gadiem. Aizņemies atbildīgi. 


Kā iegūstams aizdevums bez galvojuma ?

aizdevums bez galvojumaŠobrīd ātrais aizdevums bez galvojuma ir pieejams (1) bez ķīlas, (2) bez izziņas no darba devēja, (3) bez komisijas maksas (0%, aizņemoties uz 1 mēnesi). Lai saņemtu aizdevumu, vienkārši piesakies kredītam un saņemsi naudu kontā jau pavisam drīz.

Pieteikties kredītam ir iespējams 24 stundas diennaktī, taču nauda kontā reāli tiek ieskaitīta tikai kreditora darba laikā. Lielākā daļa no aizdevējiem strādā no plkst. 9.00 līdz plkst. 22.00 (arī brīvdienās), taču daži pamanās strādāt pat līdz pusnaktij. Jebkurā gadījumā, ja zini, ka aizņēmums būs vajadzīgs rīt, piesakieties šodien, jo ne vienmēr norēķini internetā norit tik ātri kā gribētos.

Kā tiek izvērtēts kredīta pieteikums ?

Saņemot naudas kredīta pieteikumu, aizdevējs izvērtē trīs faktorus – (1) ienākumus, (2) kredītvēsturi, (3) vecumu. Ja uz pirmo no faktoriem daži vēl piever acis, ienākumus izvērtē pavirši vai paļaujas uz klienta godavārdu (skat. kredīti bez darba vietas), tad vecuma barjeru skatās visi. Praksē tas nozīmē, ka kredītņēmēji, kas ir vecāki vai jaunāki par minimāli noteikto vecuma slieksni, kredītu, visticamāk, nesaņems.

Kredītvēsture ir trešais svarīgākais faktors, kas tiek izvērtēts diezgan pamatīgi. Praksē tas nozīmē,  ka gadījumā, ja klientam ir neatmaksāts parāds vai nenokārtotas kredītsaistības un viņš ir iekļauts parādnieku reģistrā, tad aizņemties ir daudz grūtāk. Izņēmums – kredītņēmēji, kas ir parādā komercbankām var iegūt ātro kredītu.

Aizdevums bez galvojuma internetā ir pieejams arī banku parādniekiem tikai tādēļ, ka komercbankas nav gatavas dalīties ar informāciju ar ātro kredītu uzņēmumiem. Tā rezultātā Latvijas bankas uzturētais kredītu reģistrs ir pieejams tikai komercbankām un to meitasuzņēmumiem. Piemēram, Incredit, kas pieder Rietumu bankai, visticamāk, ir ieguvis šo pieeju, kā Rietumu bankas sastāvdaļa. Visi pārējie kreditori, t.sk. smscredit, minicredit, sohocredit, greencredit, viasms un citi uzņēmumi var paļauties tikai uz privātu uzņēmumu uzturētām parādnieku datu bāzēm.

Cik maksā aizdevums bez galvojuma ?

Ievadā jau minējām, ka ātrais naudas aizdevums bez galvojuma ir pieejams bez komisijas maksas (0%) uz laiku līdz 1 mēnesim. Ja vajadzīgs termiņa pagarinājums, tad šis pakalpojums jau ir par maksu un var nākties piemaksāt par aizdevuma pagarināšanu pat līdz 25% no kredīta summas (uz 30 dienām). Tas nenoliedzami ir daudz, tādēļ pirms aizņemties ir svarīgi izvērtēt savas vajadzības, spējas un iespējas atmaksāt kredītu noteiktajā termiņā. Pretējā gadījumā izdevīga darījuma vietā aizdevums bez galvojuma būs tikai kā sods. Aizņemieties atbildīgi.