ss.lv kredīts

By | 22 marts, 2013

Kad steidzami vajag naudu, kredīts internetā daudziem ir izvēle Nr. 1, taču tikai retais zina kā aizņemties maksimāli izdevīgi. Daļa uzskata, ka pats labākais variants, kā aizņemties ir ss.lv kredīts jeb privātpersonu kredīti internetā. Tas, protams, ir aplami, jo galarezultātā visbiežāk sanāk “uzrauties” uz krāpniekiem un kredīta vietā saņemt tikai vēl lielākus parādus.

Kas ir ss-lv kredīts ?

Sludinājumu portāls ss-lv ir Latvijā lielākā šāda veida mājas lapa, kas darbojas jau vairāk kā 10 gadus. Tajā var atrast visu, sākot no bērnu drēbītēm un velosipēdiem līdz deju kursiem, betona stiprinājumiem, mājām un uzņēmumiem. Viena no sadaļām, kas tiek izmantota samērā bieži ir veltīta kredītiem. Kredītu sludinājumus tur ievieto, gan maz zināmas juridiskās personas, gan privātpersonas, kas vēlas aizņemties vai aizdot naudu citiem. Praksē privātie labdari vairumā gadījumu ir viltvārži, kas cenšas iegūt (1) piekļuvi citu cilvēku internetbankai (kodi, paroles), (2) kredītkartes numuru un slepeno numuru, kas vajadzīgs darījuma apstiprināšanai (kredītkartes aizmugurē). Papildus tam ir atrodami aizdevēji, kuru piedāvājumi, iespējams, ir pat patiesi, taču līguma  nosacījumi ir klaji neizdevīgi.

Kā atrast lētāko kredītu ?

Brīdī, kad rodas apskaidrība, ka aizdevumu sludinājumi un ss.lv kredīts nav labākā vieta, kur meklēt papildus finansējumu ir sācies jauns posms. Šajā brīdī cilvēks jau ir lielākā mērā gatavs uzņemties atbildību par savu dzīvi un darbību, necerot, ka būs kāds brīnumdaris, kas atrisinās visas problēmas viņa vietā. Aizdevumi internetā Latvijā ir salīzinoši jauns pakalpojums, taču jau iemantojis lielu popularitāti. Labāk zināmie, protams, ir ātrie kredīti, kas ļauj aizņemties līdz 200 Ls dažu minūšu laikā. Atmaksājot kredītu 30 dienu laikā, ikviens var vispār nemaksāt procentus un atmaksāt tikai tik, cik paņemts. Tiesa, jāņem vērā, ka šādu iespeju nepiedāvā visi kreditori, tādēļ pirms aizņemšanās ir vērts ielūkoties atrsaizdevums.lv sākumlapā, lai atrastu lētāko piedāvājumu.

Salīdzinot kredītus, ir svarīgi pievērst uzmanību to galvenajiem raksturlielumiem – (1) komisijas maksai, (2) procentu maksājumiem, (3) vecuma barjerai, (4) piedāvātā kredīa summmai, kā arī tam, (5) cik ilgā laikā naudas kredīts tiek ieskaitīts klienta kontā. Labākie kreditori ļauj aizņemties 10 minūšu līdz 1 stundas laikā, bet, ja vajadzīgs kredīts virs 350 Ls, tad parasti nākas gaidīt krietni ilgāk.

Kurš ir lētākais ilgtermiņa kredīts (līdz 5 gadiem) ?

Aplūkojot dažādus sludinājumus, var redzēt, ka ss-lv kredīts piedāvā arī ilgtermiņa aizdevumus, taču kā jau sākumā minējām to izmantošana ir ļoti riskanta. Daudz labāks risinājums šādās situācijās ir banku aizdevumi vai ilgtermiņa patēriņa kredīti, kas pieejami uz laiku līdz 5 gadiem. Maksimālā kredīta summa ir 7000 Ls, bet minimālā procentu likme ir 22% gadā. Jūs variet uzzināt vairāk par šo kredītu, kā arī to visu salīdzināt mūsu portāla sākumlapā. Aizņemieties atbildīgi.