Sos kredīts

By | 22 marts, 2013

Kad pietrūkst līdzekļi un steidzami vajag papildus naudu, ātrais aizdevums jeb sos kredīts var palīdzēt papildināt kontu 10 – 20 minūtēs. Kā jau pats nosaukums liecina, aizņēmumu drīkst izmantot tikai īpašos gadījumos, kad ūdens smeļas mutēs. Sos kredīts nav paredzēts un nevar tikt izmantots, lai vienkārši notriektu naudu izklaidē.

Saņemt kredītu ir pavisam vienkārši – (1) salīdziniet piedāvājumus, (2) piesakieties kredītam, (3) pārskaitiet reģistrācijas maksu, (4) norādiet nepieciešamo summu un sos kredīts būs rokās. Minimālā vecuma barjera attiecībā uz šiem kredītiem ir 18/20 gadi, bet maksimālā 65/75 gadi. Nav vajadzīga ķīla, izziņas no darba devēja vai galvotājs.

Kurš Sos kredīts ir izdevīgākais ?

[button link=”http://www.atrsaizdevums.lv” type=”big” color=”orange” newwindow=”yes”] Saņemt naudu..[/button]

 

 

 

Ātrie kredīti internetā kā visplašāk izmantotais sos kredīts nebūt nav vienādi, taču tas iespējams ir viens no visrūpīgāk glabātajiem noslēpumiem Latvijā. Lielākā daļa izvēlas pirmo kredītu, kas pagadās, taču tas nav pareizi, jo šādā veidā nākas būtiski pārmaksāt. Piemērs – ātrais sos kredīts 100 Ls ar procentu likmi 10% vai ar procentu likmi 25% mēnesī. Pirmajā gadījumā būtu jāatmaksā 110 Ls, bet otrajā gadījumā 125 Ls. Salīdzinot vairākus piedāvājumus un izvēloties lētāko ir iespējams ietaupīt 15 Ls, bet, ja kredīta summa būtu bijusi lielāka pat vairāk. Protams, šis nebūt  nav vienīgais faktors, kas jāņem vērā, taču kalpo kā ilustratīvs piemērs salīdzināšanas nepieciešamībai. Mēs ikdienā salīdzinām dažādus produktus, sos kredīts nav to vidū, taču vajadzētu būt. Ja jūs vēlaties ietaupīt, ielūkojaties atrsaizdevums.lv sākumlapā un atradīsiet daudzas atbildes.

Cik  maksā aizņemšanās internetā ?

Atkarībā no tā, kurš sos kredīts, patēriņa aizdevums vai ilgtermiņa kredīts ir izvēlēts, maksa par šo pakalpojumu var svārstīties robežās no 10% līdz 25 %. Priecīgā ziņa – vairāki kreditori šobrīd piedāvā pirmajā reizē aizņemties bez komisijas maksas (0%) uz laiku līdz 30 dienām. Tiesa, šis piedāvājums ir spēkā tikai jaunajiem klientiem un, ja vēlaties kādreiz iegūt kredītu atkārtoti, tad jāizvēlas sos kredīts no kāda cita kreditora. Konkurence šajā jomā ir ļoti augsta, tādēļ nav nekāds brīnums, ka sos kredīts bez maksas var tikt izmantots pat piecas reizes pēc kārtas.  Aizņemieties atbildīgi.