4finance kredīts internetā

By | 20 marts, 2013

Latvijas tirgus līderis un dinozaurs A/S 4finance ir gan smscredit, gan vivus īpašnieks. Paralēli uzņēmums ir izvērsis savu darbību arī Lietuvā, Skandināvijas valstīs, Polijā, Anglijā un Kanādā. Katrā no valstīm ir izvēlēts savs zīmols, taču vairumā gadījumu par labāko ir atzīts bezpersoniskais vivus. Tiesa, jāņem vērā, ka ar tieši tādu pat nosaukumu ārvalstīs darbojas medikamentu ražotājs vivus, līdz ar to ilgtermiņā varētu pat notikt cīņas par to, kas bija pirmais vista vai ola. 

Saņemt kredītu internetā

[button link=”http://www.atrsaizdevums.lv” type=”big” color=”teal” newwindow=”yes”] Pieteikties kredītam internetā[/button]

Saskaņā ar dažādiem pētījumiem 4finance kontrolē vairāk kā 50% no Latvijas ātro kredītu tirgus. Praksē tas nozīmē, ka no smscredit vai vivus vismaz reizi dzīvē ir aizņēmušies gandrīz visi, kas to vispār varēja izdarīt. Izņēmums – jaunieši, kas tikko kļūst 18, 19 vai 20 gadus veci. Ņemot vērā izmaiņas ātro kredītu tirgū Latvijā, aizņemties no 18 ir kļuvis daudz grūtāk, taču tas, protams, nav neiespējami, jo joprojām Latvijā ir uzņēmumi, kuru piedāvājumā ir kredīts no 18 gadiem.

Ņemot vērā A/S 4finance spēcīgās pozīcijas, viedoklis par šo uzņēmumi ir pat tiem, kas ar to nav saskārušies. Lai uzlabotu savu naudas mašīnu tēlu 4finance sponsorē dažādus televīzijas šovus, sporta spēles un sporta veidus (hokejs, riteņbraukšana), koncertus, labdarības pasākumus. Ņemot vērā atbalsta plašo raksturu, nav jābūt matemātikas ģēnijam, lai saprastu, ka 4finance nauda ir ļoti, ļoti daudz. Dažas prognozes liecina, ka uzņēmums varētu būt Latvijā vien nopelnījis vairāk kā 5 miljonus latu gadā. Tas nav daudz uz Latvijas lielo uzņēmumu fona, taču, ja ņem vērā, ka tas viss ir savākts pa mazām summām – 100 Ls, 200 Ls un reizēm nedaudz vairāk, tad summa ir vairāk kā ievērojama.

Kā iegūstams 4finance ātrais kredīts internetā ?

Ja vēlaties aizņemties internetā, ielūkojieties atrsaizdevums.lv sākumlapā un atradīsiet vairākus kredītus, kas ļauj jums aizņemties bez komisijas maksas, bez ķīlas un bez galvotāja. Maksimālā summa, ko šādā veidā var iegūt ir 200 Ls, taču tikai uz laiku līdz 30 dienām. Atmaksājot naudu 1 mēneša laikā, nekas papildus jums nebūs jāmaksā. Savukārt kavētājiem jārēķinās, ka būs jāmaksā par līguma termiņa pagarinājumu. Kredīts bez pirmās iemaksas jeb kredīts internetā nemaksājot neko tieši šī iemesla dēļ ir kļuvis par vispieprasītāko pakalkojumu. Vajadzības gadījumā to var saņemt ne tikai bez izziņas no darba devēja, bet arī bez galvotāja. Uzņēmums 4finance un tā ātrais kredīts šajā aspektā izceļas ar vislielāko pielaidību. Aizņemieties atbildīgi.