Aizdevums LV kalkulators

By | 19 marts, 2013

Kredītu kalkulators ir viens no veidiem kā precīzi noskaidrot, cik būs jāmaksā par konkrēto aizdevumu visā līguma darbības termiņā. Aizdevums-lv kalkulators tāpat kā jebkurš cits kredītu kalkulators sniedz precīzu informāciju, taču tikai par konkrēto piedāvājumu. Ir pilnīgi skaidrs,ka šādā veidā nav iespējasm atrast lētāko aizdevumu. Cilvēkiem, kas vēlas ietaupīt ir pieejams atrsaizdevums.lv kalkulators portāla sākumlapā. Ar šī rīka palīdzību iespējams savstarpēji salīdzināt patēriņa kredītus ar ātrajiem kredītiem un uzzināt, kurš ir lētākais aizdevums

Aizdevums LV kalkulators internetā

Vienā no iepriekšējiem rakstiem, mēs detalizēti aplūkojām, kurš ir izdevīgākais aizdevums Latvijā (skat. – aizdevums.lv) un, kā to iegūt.

[button link=”http://www.atrsaizdevums.lv” type=”big” color=”green” newwindow=”yes”] Aizdevumu kalkulators..[/button]

 

 

 

Šobrīd iepriekš publicētā informācija joprojām ir spēkā, taču tā vietā, lai lasītu visu rakstu, variet uzzināt pašu būtiskāko, aplūkojot jau ievadā minēto atrsaizdevums.lv kalkulatoru. Prakse liecina, ka liecina, ka cilvēki, kas ir izmantojuši šo pakalpojumu internetā, bieži vien, izvēlas citu kredītu, nevis to, ko sākotnēji meklējuši. Iemesli tam ir dažādi, taču visbiežāk tieši finansiālais ietaupījums ir tas faktors, kas liek izšķirties par labu citam aizdevējam. Ne vienmēr vispopulārākais vai reklamētākais kreditors spēj piedāvāt lētākos aizdevumu. Ātro kredītu reklāmas ir vērstas uz klientu piesaistīšanu, par klientu ietaupījumu parasti domā vien retais.

Kā aizņemties internetā bez ķīlas ?

Aizdevums.lv kalkulators tāpat kā portāla sākumlapā ievietotais atrsaizdevums.lv kalkulators ir tikai pirmais solis. Pēc tam, kad izvēlēts kredīts, līdz tā saņemšanai ir jāveic vēl vairākas darbības:

  • jāpiesakas kredītam; 
  • jāaizpilda anketa; 
  • jāpārskaita reģistrācijas maksa uz kreditora bankas kontu; 
  • jāgaia nauda kontā. 

Visātrāk izsniegt aizdevumu piedāvā ātrie kredīti un sms kredīti. Aizņemties bez ķīlas iespējams pat 10 – 20 minūtēs, pie nosacījuma, ka jums un kreditoram ir bankas konts vienā un tajā pašā komercbankā. Pretējā gadījumā līdz naudas saņemšanai var nākties gaidīt līdz pat vienai, retākos gadījumos trīs darba dienām. Saņemt šos kredītus ir iespējams bez izziņām, bez ķīlas un bez galvotāja. Ienākumu pārbaude tiek veikta salīdzinoši primitīvi. Kredītņēmējam ir vien jānorāda savi pašreizējie ienākumi un darba vieta, taču reāla pārbaude notiek pavisam reti. Tas nozīmē, ka aizdevums ir pieejams pat bez darba vietas, taču jāatceras, ka nepatiesu ziņu sniegšana var būt krimināli sodāma.

Apstākļos, kad aizdevums ir vajadzīgs ilgtermiņā, ātrais kredīts var nebūt labākais risinājums, jo izdevīgs tas ir tikai uz laiku līdz 1 mēnesim (īstermiņā), jo šajā termiņā par aizdevuma izmantošanu nav jāmaksā komisijas maksa un soda procenti. Ilgtermiņa aizdevums turpretī ļauj aizņemties uz laiku līdz 5 gadiem bez ķīlas, ar procentu likmi no 22% gadā. Ja neesiet pārliecināti, kurš aizdevums ir piemērotākais, ielūkojieties atrsaizdevums.lv kredītu kalkulatorā portāla sākumlapā. Aizņemieties atbildīgi.