Aizņemies 100 atdod 95

By | 18 marts, 2013

Ātrie kredīti vienmēr ir bijuši izdevīgi, taču AKCIJA – Aizņemies 100 atdod 95 ls paceļ ātros aizdevumus jaunā līmenī. Izmantojot šīs akcijas piedāvājumu, ikviens Latvijas iedzīvotājs no 20 gadu vecuma var aizņemties 100 Ls un 30 dienu laikā atmaksāt par 5 Ls mazāk, t.i. 95 latus. Lai aizņemtos vajadzīgs tikai bankas konts un aktīvs mobilā telefona pieslēgums. Nauda kontā tiek ieskaitīta jau 20 minūtēs.

Vai akcija – aizņemies 100 atdod 95 latus ir krāpšana ?

Piedāvājums atdot mazāk  nekā paņemts var likties jocīgs, taču patiesībā tas ir veikls reklāmas triks,aizņemies 100 atdod 95 kas ir pierādījis savu efektivitāti vairāku gadu garumā. Nepārprotiet, šis piedāvājums ir pavisam reāls un to var izmantot ikviens, kas vēlas ietaupīt.

Varētu likties jocīgi, taču ātrie kredīti līdzīgi kā lielveikali to īpašniekiem nes daudz lielāku peļņu ilgtermiņā, nevis īstermiņā. Sniedzot kvalitatīvu pakalpojumu, kreditors var iegūt lojālu klientu, kas pie viņa atgriezīsies vēl un vēl. Tādējādi sākotnēji 5 ls dāvana var šķist neprāts, taču ilgterminā tas atmaksājas. Aizdevums bez procentiem katrā uzņēmumā ir pieejams tikai jaunajiem klientiem, līdz ar to piedāvājums – aizņemies 100 atdod 95 ls katram Latvijas iedzīvotājam ir pieejams tikai vienu reizi. No otras puses, ja jums kādreiz ir nepieciešams atkārtots naudas aizdevums, šajā portālā variet uzzināt,  kurā uzņēmumā šobrīd ir pieejams pirmais kredīts bez maksas. Informācija par piedāvājumiem tiek atjaunota regulāri, līdz ar to katram ir iespēja aizņemties maksimāli izdevīgi. Protams, uzreiz ir jāpiebilst, ka visi ātrie aizdevumi internetā, t.sk. īpašais kredīts – aizņemies 100 atdod 95 latus ir paredzēts tikai un vienīgi kā īstermiņa risinājums. Tas bija un būs izdevīgs tikai tiem cilvēkiem, kas spēj reāli novērtēt savu maksātspēju un var atdot parādu noteiktajā laikā.

Kas notiek, ja naudas aizņēmums netiek atmaksāts savlaicīgi ?

Dzīve mēdz izpēlēt dažādas situācijas un pat labākie nodomi var sabrukt kā kāršu namiņš. Apstākļos, kad naudas aizņēmums nevar tikt atlīdzināts līgumā līgumā noteiktajā termiņā, klientam ir jāmaksā par aizdevuma pagarināšanu. Maksa par šo pakalpojumu parasti svārstās no 12,5% līdz gandrīz 30 %, taču, ja izvēlēta akcija – aizņemies 100 atdod 95, tad par kredīta pagarināšanu uz 1 mēnesi būs jāmaksā 25,64%. Pastāvīgiem klientiem maksa par šo pakalpojumu ir tikai 12,8%, līdz ar to var pamatoti apgalvot, ka ar šādām atšķirīgām likmēm uzņēmums cenšas kompensēt 5 ls dāvanu citiem klientiem. Galarezultātā par pakalpojumu kādam ir jāmaksā un šajā situācijā tie ir cilvēki, kuriem rodas grūtības ar naudas aizdevuma savlaicīgu atmaksu.

Kas nepieciešams, lai aizņemtos internetā  ?

Tradicionāli kreditori internetā prasa tikai pašu nepieciešamāko, kas vajadzīgs, lai identificētu klientu un pārskaitītu naudu uz kredītņēmēja kontu. Ja vēlaties aizņemties internetā, t.sk., lai izmantotu piedāvājumu aizņemies 100 atdod 95 vajadzēs:

  • dators ar interneta pieslēgumu (jāaizpilda anketa);
  • aktīva internetbanka (jāpārskaita reģistrācijas maksa uz kreditora bankas kontu, apliecinot, ka esiet reāla persona);
  • mobilais telefons (saņemsiet apstiprinājuma sms);
  • bankas konts (uz kuru kreditors pārskaitīs aizdevumu.

Praksē ātrais kredīts internetā tiek pārskaitīs uz klienta kontu aptuveni 10 – 20 minūšu laikā, no reģistrācijas maksas saņemšanas. Daži kreditori norāda, ka naudu var pārskaitīt tikai 1 stundas laikā, taču tas reti, kad ir būtiski. Naudas pārskaitījumi tiek veikti kreditora darba laikā, no plkst. 8.30 līdz plkst 21.00 (darba dienās) un no plkst. 10.00 līdz plkst. 20.00 brīvdienās. Pieteikties kredītam iespējams visu diennakti. Ja vēlaties uzzināt, kā izmantot izmantot kredīta piedāvājumu – aizņemies 100 atdod 95 latus, dodieties uz aizdevēja mājaslapā. Aizņemieties atbildīgi.