Ātrais kredīts un iepirkšanās portāli

By | 17 marts, 2013

Kolektīvā iepirkšanās un iepirkšanās portāli ir kļuvusi daudziem par ikdienas rutīnu, jo sniedz iespēju atrast lētākas preces un pakalpojumus. Ņemot vērā, ka algas Latvijā ir salīdzinoši mazas, bet īpašas akcijas nenotiek katru dienu, ātrais kredīts un iepirkšanās portāli ir kļuvuši gandrīz vai nešķirami. Ja prece tiek pārdota ar 60% atlaidi, taču tikai 3 dienas, bet līdz algai ir jāgaida vairāk kā divas nedēļas, tad ātrie kredīti var izlīdzēt.

Izdevīgākais veids, kā izmantojams ātrais aizdevums internetā ir ātrais kredīts bez maksas. Praksē tas nozīmē, ka kredītņēmējs aizņemas bez procentiem uz laiku līdz 30 dienām un atmaksā aizdevumu no nākamās algas. Šajā brīdī gan ir svarīgi atcerēties, ka, paņemot kredītu, pēc tam būs nākamajā mēnesī jādzīvo ar mazākiem līdzekļiem, tādēļ ir rūpīgi jāizvērtē, vai tas vispār ir iespējams.

[button link=”http://www.atrsaizdevums.lv” type=”big” color=”green” newwindow=”yes”] Saņemt naudu…[/button]

 

 

Kuri ātrie kredīti un iepirkšanās portāli ir paši izdevīgākie ?

Nenoliedzami izdevīgākie kolektīvās iepirkšanās portāli ir tie, kas piedāvā vislielākās atlaides precēm vai pakalpojumiem, kas tiešām nepieciešami.  Zizu, Citylife, Cherry – šie trīs kolektīvās iepirkšanās portāli ir paši zināmākiem. To reklamēšanā ir ieguldīti daudzi desmiti tūkstoši latu un to piedāvājumi visbiežāk arī ir visizdevīgākie, taču ne vienmēr. No patērētāja viedokļa raugoties, nav vērts pirkt kaut ko tikai tāpēc, ka tas ir lētāks kā parasti. Nopērkot nevajadzīgas mantas, vēlāk nāksies nožēlot. Pirmkārt, dzīves telpa būs aizņemta ar nevajadzīgiem krāmiem, bet makā būs pamatīgs caurums, jo ātrais kredīts jau būs iztērēts.

Lētakie ātrie kredīti ir apkopoti atrsaizdevums.lv sākumlapā, taču pirms izvēlēties aizņēmumu ir svarīgi salīdzināt,  kurš no tiem ir pats izdevīgākais. Šāda pieeja ļauj ietaupīt no 10 Ls līdz pat vairāk kā 100 Ls vienā aizņemšanās reizē un tas nav mazsvarīgi. Kolektīvā iepirkšanās savā būtībā jau ir balstīta uz ietaupīšanu, tādēļ nebūtu prāta darbs taupīt uz vienu izmaksu pozīciju (pirkums) un atdot visu ietaupījumu citā pozīcijā (aizņemšanās).

Cik maksā ātrie kredīti ?

Ievadā jau norādījām, ka pirmais kredīts bez maksas ir pieejams vairākos uzņēmumos. Maksa par šo pakalpojumu ir 0 Ls, taču tas nenozīmē, ka aizdevums nebūs jāatmaksā. Ātrais kredīts tāpat kā jebkurš cits aizdevums ir jāatlīdzina līgumā noteiktajā termiņā,  jo pretējā gadījumā būs jāmaksā soda sankcijas, kuru apmērs var pat pārsniegt 1% no neatmaksātās summas dienā. Tradicionāli, aizņemties bez procentiem iespējams līdz 200 Ls, taču, ja vajag vairāk, iespējams paņemt pat 1000 Ls kredītu 15 minūtēs. Tiesa, jārēķinās, ka aizņemoties virs 200 latiem būs jāmaksā komisijas maksa, kuras apmērs būs sākot no 10% mēnesī. Aizņemieties atbildīgi.