Kredits bez procentiem. Aizņemties naudu ar sms palīdzību

By | 15 marts, 2013

Ātrais kredīts bez procentiem ļauj aizņemties naudu ar sms palīdzību. (skat. piedāvājumus virs raksta). Viss, kas vajadzīgs, lai aizņemtos internetā ir (a) epasts, (b) bankas konts, uz kuru saņemt naudu, (c) mobilais telefons un internetbanka, no kuras pārskaitīt reģistrācijas maksu.

Saņemt kredītu bez procentiem

[button link=”http://www.atrsaizdevums.lv” type=”big” color=”red” newwindow=”yes”] Pieteikties kredītam..[/button]

 

 

Aizņemties naudu ar sms palīdzību var ikviens no 18 gadiem, taču jāņem vērā, ka kredits bez procentiem ir pieejams tikai jaunajiem klientiem, t.i. aizņemoties pirmajā reizē. Lai aizņemtos internetā ar sms vajadzēs aizpildīt anketu un pārskaitīt 0,01 uz kreditora bankas kontu. Kreditors izvērtē pieteikumu dažu minūšu laikā un pozitīva lēmuma gadījumā nauda kontā tiek ieskaitīta līdz 20 minūtēm, pie nosacījuma, ka tavs konts ir tajā pašā bankā, kur aizdevējam.

Minimālais vecums, lai aizņemtos naudu ar sms palīdzību bez kīlas ir 18 gadi, bet maksimālais 75 gadi, tādējādi apdalīti tiek cienījama vecuma pensionāri, kam atliek paļauties uz tuvinieku, radu vai lombardu atbalstu. Pašlaik kredits bez procentiem tiek piedāvāts vairākos uzņēmumos (skat. portāla sākumlapu), līdz ar to pirms aizņemties ir vērts salīdzināt vairākus piedāvājumus. Rezultāts – iespēja ietaupīt vismaz desmit latus.

Vai aizņemties naudu kredītā ar sms ir droši ?

Aizņemšanās ar sms internetā ir viens no drošākajiem pakalpojumiem, vismaz, aizņemoties pirmo reizi. Lai iegūtu kredītu ir jāpārskaita reģistrācijas maksa no savas internetbankas. Tādējādi katrs darījums tiek verificēts, izmantojot internetbankas paroļu sistēmu. Pats bīstamākais posms ir datu drošība ātro kredītu uzņēmumos, jo, lai arī interneta  norēķini ir viņu pamatbizness, tomēr drošības sistēmas ne tuvu nevar būt tik augstā līmenī, kā komercbankām. Neskatoties uz to var ar lielu pārliecību apgalvot, ka aizņemties naudu kredītā ir drošāk nekā iepirkties internetā.

Cik maksā aizņemšanās ar sms ?

Maksa par aizņemšanos pirmajā reizē ir 0,01 Ls. Kredīts bez procentiem līdz 200 ls ir pieejams uz laiku līdz 1 mēnesim un, atmaksājot kredītu noteiktajā termiņā, nekas papildus nav jāmaksā. Tas ir ļoti ērts un izdevīgs darījums, taču gadījumā, ja vajadzīgs termiņa pagarinājums, būs jārēķinās ar papildus izdevumiem. Minimālā maksa par šo pakalpojumu ir 12,5%, bet maksimālā var sasniegt pat 25% mēnesī. Lai pieņemtu pārdomātu lēmumu, ir vērts ieskatīties portāla sākumlapā un izvērtēt vairāku kredītu plusus un mīnusus. Aizņemieties atbildīgi.