Naudas kredīts bez ķīlas un izziņām

By | 14 marts, 2013

Pašreiz naudas kredīts bez kīlas un izziņām ir kļuvis par visērtāko veidu, kā saņemt īstermiņa aizdevumu. Pieteikties kredītam iespējams 2 -3  minūšu laikā, bet nauda kontā tiek ieskaitīta jau pēc 10 – 20 minūtēm. Ja jums ir vajadzīgs izdevīgs naudas kredīts, tad variet to saņemt pat bez % uz laiku līdz vienam mēnesim.

Kā pieejams naudas kredīts bez ķīlas un izziņām internetā Latvijā ?

[button link=”http://www.atrsaizdevums.lv” type=”big” color=”green” newwindow=”yes”] Pieteikties kredītam..[/button]

 

 

 

Pieļauju, ka nebūs nekāds pārsteigums, ja uzzināsiet, ka ātrais naudas kredīts bez ķīlas ir pieejams ikvienam, kura rīcībā ir (1) bankas konts, (2) epasts, (3) mobilais telefons un (4) internetbanka. Aizpildot kredīta pieteikumu un pārskaitot reģistrācijas maksu (1 santīms) uz kreditora bankas kontu pats svarīgākais jau ir izdarīts. Šajā brīdī atliek tikai gaidīt kreditora atbildi un pozitīva lēmuma gadījumā nauda jūsu kontā tiks ieskaitīta jau pēc aptuveni minūtēm, pie nosacījuma, ka jums un aizdevējam ir bankas konts vienā un tajā pašā uzņēmumā. Ja vēlaties aizņemties maksimāli izdevīgi un ietaupīt naudu, ielūkojieties atrsaizdevums.lv sākumlapā izvietotajā kredītu salīdzinātājā.

Izvērtējot jūsu kredīta pieteikumu, aizdevējs ņems vērā divus faktorus – (1) ienākumus un (2) kredītsaistības. Pirmo prasību iespējams apiet, norādot savu sapņu darbu, taču jāņem vērā, ka par nepatiesas informācijas sniegšanu var draudēt tiesu darbi. Savukārt kredītvēsture jau ir pavisam cits stāsts.

Pašreizējos apstākļos tieši kredītvēsture ir kļuvusi par galveno faktoru, kas ļauj spriest par klienta spēju pildīt kredītsaistības noteiktajā termiņā. Patēriņa kredītu uzņēmumi izvērtē privāto uzņēmumu uzturētās kredītu vēstures datu bāzes, taču tiem nav pieeja Latvijas bankas kredītu reģistram. Tā rezultātā ātrie kredīti ir pieejami pat cilvēkiem, kuru kredītvēsture ir negatīva vai pat ļoti slikta. Ļoti slikta kredītvēsture parasti ir tiem cilvēkiem, kuru pārkāpums ir noticis nesen un saistīts ar lielām summām. Būtiski paturēt prātā, ka informācija par pārkāpuma faktu glabājas kredītu un parādnieku reģistros vismaz 10 gadus un netiek izdzēsta pat apstākļos, kad pārkāpums ir novērsts.

Cik tas viss maksā ?

Praksē pirmais naudas kredīts bez ķīlas internetā ir pieejams bez komisijas maksas un bez % (tikai jaunajiem klientiem). Izvēlēties izdevīgāko uzņēmumu ir salīdzinoši vienkārši (skat. portāla sākumlapu), taču situācijās, kad vajadzīgs atkārtots kredīts ir svarīgi ņemt citu piedāvājumu, jo pretējā gadījumā būs jāmaksā vismaz 10% – 15% komisijas maksa par kredīta resursu izmantošanu. Apstākļos, kad rodas problēmas ar līguma saistību savlaicīgu izpildi un naudas kredīts bez ķīlas nevar tikt atlīdzināts savlaicīgi, ir svarīgi pagarināt līgumu. Maksa par šo pakalpojumu ir no 12% no neatmaksātās summas mēnesī, kas nav maz, taču no otras puses, tas ir labāk nekā maksāt soda sankcijas vai tiesāties ar parādu piedzinējiem. Aizņemieties atbildīgi.