Kredīts ar sliktu kredītvēsturi pret auto

By | 14 marts, 2013

Vai Jūs esat viens no tiem daudzajiem cilvēkiem, kam šobrīd ir problēmas iegūt kredītu? Tas nav nekas ārkārtējs. Šādā situācijā pašlaik ir liela daļa no tiem, kas ekonomiskās krīzes apstākļos nespēja atmaksāt hipotekāro kredītu, līzingu vai patēriņa kredītu. Nepildot parādsaistības vai kredītsaistības tiek sabojāta kredītvēsture, taču tas  nav pasaules gals. Neskatoties uz pašreizējām nepatikšanām, jums joprojām ir pieejams kredīts ar sliktu kredītvēsturi pret auto, kas ļauj aizņemties pat vairāk kā 5000 Ls un vienlaikus turpināt lietot savu automobili. Vēlies uzzināt vairāk?

Lasi rakstu līdz beigām, vai piesakies aizņēmumam pret automašīnu tūlīt un uzzini savas iespējas.

Kā iegūstams kredīts ar sliktu kredītvēsturi pret auto ?

kredīts pret auto ar sliktu kredītvēsturi Atšķirībā no banku kredītiem un ilgtermiņa aizdevumiem, kredīti ar sliktu kredītvēsturi pret auto ir pieejami daudz vienkāršāk. Neskatoties uz jūsu ienākumiem, maksātspēju vai kreditēšanas vēsturi, aizņemties, ieķīlājot automašīnu, ir iespējams vienmēr. Tomēr, lai tas notiktu ir svarīgi ņemt vērā trīs priekšnoteikumus – (1) auto nedrīkst būt vecāks par 20 gadiem, (2) auto ir jābūt reģistrētam uz jūsu vārda, (3) auto ir jābūt darba kārtībā (nomaksāti nodokļi, OCTA apdrošināšana, izieta tehniskā apskate). Detalizētāk par to, kā aizņemties pret auto mēs jau esam rakstījuši iepriekš (skat. linku). Kopumā viss, kas jums nepieciešams jau jums ir, atliek tikai aizpildīt pieteikumu, pārskaitīt reģistrācijas maksu (1 santīms) un sagaidīt piedāvājumu. Aptuveni 30 minūšu laikā (darba dienās) saņemsiet atbildi un, ja tas jūs apmierinās, sekojiet kreditora instrukcijām. Maksimālais termiņš uz kuru iespējams aizņemties ir 5 gadi, taču procentu likme ir pietiekoši augsta, lai neaizņemtos uz ilgāku termiņu nekā nepieciešams.

Kādas ir aizņemšanās alternatīvas ? Vai ir citi kredītu veidi ?

Protams, kredīts ar sliktu kredītvēsturi pret auto nav vienīgais variants, kā aizņemties. Šobrīd internetā ir pieejama virkne ātro kredītu, kas ļauj saņemt līdz 1000 Ls 15 minūtēs vai līdz 200 Ls bez komisijas procentiem dažās minūtēs. Svarīgi ņemt vērā, ka daudzi kļūdaini uzskata, ka viņu kredītvēsture ir sabojāta, jo nokavēts kāds maksājums. Praksē kredītvēsture ir 100% sabojāta tikai tiem, kas ir saņēmuši atbilstošu, ierakstītu vēstuli no kādas no parādu piedzinēju firmām, kas uztur savu parādnieku datu bāzi (Creditreform, Paus Konsults u.c.).

Paralēli, jāatceras, ka ātro kredītu uzņēmumiem Latvijā joprojām nav pieejam Latvijas bankas uzturētajam kredītu reģistram, kurā tiek informācija apkopota par banku klientu darījumiem. Tas nozīmē, ka pat, ja jums ir negatīva kredītvēsture dēļ sadarbības ar komercbankām, jūs joprojām variet aizņemties internetā no nebanku kreditoriem. Izdevīgākie ātrie patēriņa kredīti internetā ir salīdzināti šī portāla sākumlapā. Pirms aizņemieties, salīdziniet, kuri aizdevumi internetā ir šobrīd izdevīgākie. Ietaupīsiet vismaz 10 Ls. Aizņemieties atbildīgi.