Aizdevums ceļojumam vai tūrismam internetā

By | 2 jūnijs, 2013

Ātrs naudas aizdevums ceļojumam vai tūrismam var būt vajadzīgs katram no mums, kas vēlas doties ārpus savas dzimtās pilsētas vai valsts robežām. Mūsdienās, kad degvielas cenas aug pat pa dienām, došanās ceļojumā var būt gana dārgs prieks. Laimīgā kārtā šobrīd vairāki aizdevēji ļauj saņemt līdz pat 350 Ls 15 minūtēs, turklāt jaunajiem klientiem aizdevums līdz 100 Ls vai 200 Ls ir pieejams bez procentiem (0% komisija) uz 1 mēnesi. Izvēlies piemērotāko kredītu portāla sākumlapā. 

Kurš aizdevums ceļojumam ir izdevīgākais ?

Došanās ceļojumā vai tūrisma braucienā ir paredzēta, lai atslēgtos no ikdienas rutīnas, gūtu jaunu pieredzi un bagātinātu savu personību. Aizņemties, lai dotos ceļojumā ir vērts tikai tādā gadījumā, ja esi drošs, ka spēsi atmaksāt parādu noteiktajā termiņā. Pretējā gadījumā pēc atgriešanās gaidīs nepatīkams pārsteigums un kredīts ceļojumam radīs vairāk problēmas nekā labumu.

Nešaubīgi izdevīgākais naudas kredīta aizdevums ceļojumam ir tas, ko vari iegūt vislētāk. Ievadā jau ieskicējām, ka pirmais aizdevums līdz 200 Ls īstermiņā ir pieejams bez procentiem. Lai aizņemtos vajag tikai – epastu, bankas kontu, mobilo telefonu un internetbankas pieslēgumu. Aizdevēji neprasīs Tev ķīlu vai izziņas no darba vietas. Vienkārši piesakies aizņēmumam, aizpildi anketu un seko instrukcijām. Salīdzinoši īsā laikā, parasti pat 10 – 20 minūtēs saņemsi atbildi no aizdevēja savā epastā un pavisam drīz arī naudu kontā.

Kas jāzina pirms aizņemšanās un došanās ceļā ?

Lēti ceļojumi arī var būt skaisti, turklāt kredīts var arī nebūt vajadzīgs. Lai tūrisma brauciens izdotos ir svarīgi jau pirms došanās ceļā izlemt, kas ir svarīgāk – apskatīt daudzus tūrisma objektus vai izbaudīt vietējo noskaņu. Daļa izvēlas konkrētajā vietā apskatīt visu iespējamo, turpretim citiem pietiek aizbraukt uz citu valsti, piemēram, Barselonu, Nicu, Parīzi vai Londonu un vienkārši ieiet vietējā krodziņā, apmesties mazā viesnīcā un varbūt aiziet uz kādu sporta spēli, teātra izrādi vai koncertu. Izmaksas abiem ceļojuma veidiem var būt gan augstas, gan zemas, taču ir svarīgi būt godīgam pret sevi un saprast, kāda atpūta ir vajadzīga. Pretējā gadījumā ceļojums nebūs pat ne uz pusi tik veiksmīgs.

Cik ilgā laikā jāatmaksā aizdevums internetā ?

Pirms līguma noslēgšanas Tu vari iepazīties ar visiem līguma nosacījumiem un izmaksām, t.sk. komisijas maksa, procentu likmes, atmaksas termiņš, pagarināšanas iespējas. Tradicionāli vislētākais ir jau pieminētais pirmais aizdevums bez procentu maksas, taču aizņēmums jebkurā gadījumā būs jāatmaksā. Aizņemoties uz 1 mēnesi dažos uzņēmumos varēsi atmaksāt, cik paņēmi. Ja naudu vari atmaksāt ātrāk, vari to droši darīt, turklāt bez soda sankcijām. Izbaudiet ceļojumu un aizņemieties atbildīgi.